راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
شاید یه مدت بازی هایی با گرافیک بالا تر یا گیم پلی بهتر بازی کردی
آخه منم یه مدت اینو دیگه بازی نکردم رفتم fallout3 و reckoning بازی کردم موقعی که اومدم اینو بازی کنم دیگه بهم حال نمیداد :d

جدی جدی مراسم داره ؟ اگه داره که منم برم زن بگیرم ببینم چه جوریه (حال می کنین واسه یه مراسم میخوایم خودمونو بدبخت کنیم ):d
البته بازی‌هایی‌ که از هر نظر بهتر از اسکایریم باشن در حد پنج تا هم نیستن :D
آره جدی جدی داره :D، البته زیاد خفن نیست.

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
برو به شهر windhelm
خوب نشون دادم برو
0f24ef493982.jpg

بفرما موفق باشی:d
در اون خورو باز کن برو توش ماموریت اون بچه رو انجام بده بعد ماموریت رو تموم کن بعد برو یه جایی بخواب ویت نکن بخواب بعدش حله

اون باله تو عکس ها چیه؟

Ho_Mo

کاربر سایت
Jan 12, 2011
12
من وقتی وارد riften شدم به صورت ناخواسته وارد باند دزدا شدم :d حالا میخوام بدونم ماموریت های این گروه باعث کاهش محبوبیتم پیش مردم میشه ؟ مثلا قبله اینکه وارد گروه بشم میتونستم از آهنگره وسیله بخرم ولی الان نمیشه ، امکان داره به این گروه ربط داشته باشه ؟
یه سوال دیگه هم داشتم ، فقط تو یه گروه میشه عضو شد ؟ اصلا این گروه ها عضویت دارن یا فقط ماموریت هاشونو میتونیم انجام بدیم ؟

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
من وقتی وارد riften شدم به صورت ناخواسته وارد باند دزدا شدم :d حالا میخوام بدونم ماموریت های این گروه باعث کاهش محبوبیتم پیش مردم میشه ؟ مثلا قبله اینکه وارد گروه بشم میتونستم از آهنگره وسیله بخرم ولی الان نمیشه ، امکان داره به این گروه ربط داشته باشه ؟
یه سوال دیگه هم داشتم ، فقط تو یه گروه میشه عضو شد ؟ اصلا این گروه ها عضویت دارن یا فقط ماموریت هاشونو میتونیم انجام بدیم ؟
1.اصلا ربطی نداره تو اسکایریم محبوبیت وجود نداره.:d(به احتمال زیاد باگ)
2.تو همه می شه عضو شد از یه طرف عضو قهرمانایی از طرف دیگه جزو برادرهود ادم می کشی.:d
3.مفهوم این سوا چیه؟:-/عضو می شی یعنی بعد از انجام یه ماموریت عضو می شی بعد هم ماموریت هاشون رو انجام می دی.
ویرایش:بعد از انجام ماموریت هایی از گروه ها یه وسیله ی مخصوص می گیری(شامل لباس یا شمشیری و ...)

ZaRaT0oS

کاربر سایت
Jul 20, 2012
47
نام
محمد
ماموریت هاشو تا ته برو ضرر نمی کنی به نظر من از لحاظ آیتم دادن برای نجام ماموریت ها بهترین گروه هستن
2 تا ست لباس میدن بهت در حد المپیک (یکیشو باید تا ته بری که آپدیت کنن برات در ضمن light هم هستن)
یه sword بهت میدن که اگه گرفتی که دیگه توی جنگ ها hp یا stamina کم نمیاری
یه کمون هست که من تا حالا قوی تر از خودش ندیدم
ماموریت هاش جالب هم هستن مخصوصا اونایی که باید بری دزدی یا .. :d

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
من ادم مستقلیم تقریبا هر بار که خونه می گرفتم کل خونه های شهر رو باز می کردم=))
از نظرم اونجا خونه نمی خریدی بهتره یه 2000 سکه روش می گذاشتی می رفتی ... (کاوه کمک) می گرفتی:d
اون کلک رشتی هم استفاده می کردی بد نبود.:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من ادم مستقلیم تقریبا هر بار که خونه می گرفتم کل خونه های شهر رو باز می کردم=))
از نظرم اونجا خونه نمی خریدی بهتره یه 2000 سکه روش می گذاشتی می رفتی ... (کاوه کمک) می گرفتی:d
اون کلک رشتی هم استفاده می کردی بد نبود.:d
پانزده هزار تا می‌ذاشت می‌تونست خونه Solitude رو بخره :D

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
سلام..

یکی کمک کنه لطفا برای رد شدن از این در باید چی کار کرد... تو سایت IGN هم در مورد این قسمت هیچی نبود .. کمک؟؟؟
کمک

---------- نوشته در 01:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 PM ارسال شده بود ----------

اقا یکی کمک کنه دیگه میخوام برم بازی کنم منتظرم ...
باید این قسمت چیکار کرد؟
TESV%202011-12-06%2011-13-53-28.jpg
باید هر سه شو هم شکل عقاب کنی تا باز بشه

5625030

کاربر سایت
Aug 11, 2012
80
نام
محمد
وقتی‌ از در اصلی‌ شهر وارد میشی‌، خونه دوم از سمت راست.
کدوم شهر؟؟ٌwhithrun

---------- نوشته در 01:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 PM ارسال شده بود ----------

کدی هست که بشه باهاش کل نقشه رو دیسکاور کرد؟؟؟؟l-)

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
کدوم شهر؟؟ٌwhithrun

---------- نوشته در 01:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 PM ارسال شده بود ----------

اره دیگه بعد اهنگریه.
اره اما من ندارم:d

---------- نوشته در 02:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:40 PM ارسال شده بود ----------

اقا ما الان گرگینه ام برم خوناشام شم؟>:)
اگه درمان کنم گرگینه رو دیگه نمی شم؟
می دونم جوابش اره ست ولی وقتی اون طرف خون یه گرگینه در حالت وحشیش رو تو اون استخر:d خالی کرد هنوز هست نمی شه اون رو خورد؟
کاوه جان این ماسک ها نمی شه با یه ماموریت رفت گرفت مثل ماموریت اصلی که باید عصا رو از اون اسکلت می گرفتیم؟:d
تا هم گیج نشیم هم سر راه یه ماموریتی رو تموم کنیم؟:d
لطفا اگه هست بگو با کدوم بنده اسکایریمی صحبت کنیم؟:d
یکی از ماموریت های دراز که یه لیست داره اه اه اه از لیست خرید بازی های من هم بیشتره:dیکیش این بود باید می رفتی تو شهر ...(یادم نیست اسمش رو:d) همونی که قصرش تو شهر ربات های طلایی.:dوقتی خونه های اون جارو یکی یکی می گشتم برای این که خونم رو بیدا کنم توی جایی رفتم سه چهار تا سرباز بود که من رو وقتی دیدن می خواستن سرم بریزن که من گفتم تسلیم مارو بردن یه زندان که اون جا باید معدن کار می کردیم در کل سرتون رو درد نیارم با زندا نیای اون جا شورش کردیم زدیم هر چی سرباز بود کشتیم تو شهر سرباز زنده نزاشتیم وقتی تموم کردیم ماموریت رو گفت شما یکی از دو ماموریت رو تمام کردید.خوب دومی ماموریت کجاست بریم شورش کنیم شهر رو با خاک یکسان کنیم.>:)
هر چی تو دلم بود گفتم.:shocked:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کدوم شهر؟؟ٌwhithrun

Tmm 1

اره دیگه بعد اهنگریه.
اره اما من ندارم:d

---------- نوشته در 02:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:40 PM ارسال شده بود ----------

اقا ما الان گرگینه ام برم خوناشام شم؟>:)
اگه درمان کنم گرگینه رو دیگه نمی شم؟
می دونم جوابش اره ست ولی وقتی اون طرف خون یه گرگینه در حالت وحشیش رو تو اون استخر:d خالی کرد هنوز هست نمی شه اون رو خورد؟
کاوه جان این ماسک ها نمی شه با یه ماموریت رفت گرفت مثل ماموریت اصلی که باید عصا رو از اون اسکلت می گرفتیم؟:d
تا هم گیج نشیم هم سر راه یه ماموریتی رو تموم کنیم؟:d
لطفا اگه هست بگو با کدوم بنده اسکایریمی صحبت کنیم؟:d
یکی از ماموریت های دراز که یه لیست داره اه اه اه از لیست خرید بازی های من هم بیشتره:dیکیش این بود باید می رفتی تو شهر ...(یادم نیست اسمش رو:d) همونی که قصرش تو شهر ربات های طلایی.:dوقتی خونه های اون جارو یکی یکی می گشتم برای این که خونم رو بیدا کنم توی جایی رفتم سه چهار تا سرباز بود که من رو وقتی دیدن می خواستن سرم بریزن که من گفتم تسلیم مارو بردن یه زندان که اون جا باید معدن کار می کردیم در کل سرتون رو درد نیارم با زندا نیای اون جا شورش کردیم زدیم هر چی سرباز بود کشتیم تو شهر سرباز زنده نزاشتیم وقتی تموم کردیم ماموریت رو گفت شما یکی از دو ماموریت رو تمام کردید.خوب دومی ماموریت کجاست بریم شورش کنیم شهر رو با خاک یکسان کنیم.>:)
هر چی تو دلم بود گفتم.:shocked:
هر جور راحتی‌ :D
بدون چیت نه :D
نه :D، یا باید همینجوری تک به تک پیدا کنی‌، یا با چیت :D
در مورد اون ماموریت هم دو تا ماموریت داره که یجورایی باForsworn ها همکاری می‌کنین، یکی‌ no one escaped cidnhia mine هست و یکی‌ The forsworn conspiracy . که پشت هم هستن جفتشون. اولی‌ با پیدا کردن یه جسد شروع می‌شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر