راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

miniod

کاربر سایت
Aug 12, 2012
20
نام
حامد
خوب اگه انگلیسیت خوبه برو منو OPTION زیر نویس رو باز کن بعد بفم زیر نویس فکر کنم این باشه DIALOG SUBTILESدر ضمن اونحا که تو یه اتاق هستی لورد ومپایر شدی Qرو بزن باید یکی از اون قدرتارو امتحان کنی
این به عقل خودم رسیده بود ولی راهنمایی که میکنه زیرنویس نداره منم صدا ندارم.یکی که این مرحله رو رفته یه راهنمای کنه.

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
این به عقل خودم رسیده بود ولی راهنمایی که میکنه زیرنویس نداره منم صدا ندارم.یکی که این مرحله رو رفته یه راهنمای کنه.
داره زیر نویس چون تمام حرف هایی که همه میزنن رو پایین میاره در ضمن برو از قسمت جادوهات POWERS بعد VAMPIRE LORD رو بزن بعد Q رو بزن قدرت هارو امتحان کن BATS-VAMPIRE SIGHT-RAISE DEADقبل از اون بهت میگه CRTL رو بزن بعد کلیک چپو راست رو امتحان کن
055cbf43fac3.jpg

68879a483977.jpg

582ef600b431.jpg

miniod

کاربر سایت
Aug 12, 2012
20
نام
حامد
از راهنماییت ممنون ولی زیرنویس من انه وقتی به من میگه خوب گوش کن ببین چی میگم حرفای بعد از این جملش بدون زیرنویس میشه اون ومپایر لرد و اینا هم قبلا امتحان کردم.فقط نمیدونم چرا دبگه هیچ اتفاقی نمیوفته بعد از کارای من.

sahand09

کاربر سایت
Aug 9, 2012
64
نام
سهند فقیهی
راستی این کتاب Oghama infinium رو کجا میتونم پیدا کنم دوستان؟
من هنوز به لول 30 نرسیدم اما آرمور ریتینگم 387 شده! یکی از دوستام لول 40 بود با آرمور ریتینگ 200و خورده ای، حالا کل انداختیم هر کی بیشتر ریتینگشو بالا ببره، چطور میشه سریعتر پیشرفت کرد؟

آره دیگه، Alduin مرده، بهت ماموریت میدن Paarthurnax هم بکشی... ولی من نکشتمش...

Armor Rating زیاد ربطی به Level نداره، به زره هایی که پوشیدی ربط داره، ممکنه یه نفر با لول 100، لخت بگرده و ریتینگش از یه لول 30 که Heavy Armor پوشیده کمتر باشه، من خودم الآن با Daedric Armor تا ته تقویت شده و Perk گذاری توی درخت پیشرفت هوی آرمور ، آرمورم حدود 590 شده که هنوز هم جای زیاد شدن داره... اگه میخوای پیشرفت کنی باید Smithing رو ببری بالا، به 100 برسونی و Dragon Armor یا Daedric Armor بسازی و بپوشی تا ریتینگت بالا بره... برای بالا بردن Smithing میتونی اینقدر خنجر فولادی بسازی و بفروشی، تا 100 بشه، یا با همون کتابه زیاد کنی... اگه صفحه قبل همین تاپیک رو بخونی، خودم نوشتم چه جوری این کتاب رو بگیری، به هر حال کپی میکنم اینجا:
کتاب رو باید از یه مرحله به دست بیاری، اگه یادت باشه، قبل از زمان کشتن Alduin مرحوم، یه بنده خدایی بود به اسم Septimus که توی یخهای شمال کشور (Skyrim) بود، بهت یه ماموریت میداد که میرفتی مرکز Dwarven ها و یه مکعب کوچیکی رو میذاشتی و باهاش The Elder Scroll رو بدست میاوردی، بعدش که بر میگشتی پیش Septimus میگفت خون Orc و Dark Elf و Wood Elf و High Elf و Falmer ببری براش، بعد که بردی، یه جایی رو باهاش باز میکنه بری اونجا اون کتابه هست، اگه خواستی بگو تا برات بگم چه جوری استفاده کنی، چون خیلی استفادش مهمه، الکی بهت مهارت نمیده...

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
آره دیگه، Alduin مرده، بهت ماموریت میدن Paarthurnax هم بکشی... ولی من نکشتمش...

Armor Rating زیاد ربطی به Level نداره، به زره هایی که پوشیدی ربط داره، ممکنه یه نفر با لول 100، لخت بگرده و ریتینگش از یه لول 30 که Heavy Armor پوشیده کمتر باشه، من خودم الآن با Daedric Armor تا ته تقویت شده و Perk گذاری توی درخت پیشرفت هوی آرمور ، آرمورم حدود 590 شده که هنوز هم جای زیاد شدن داره... اگه میخوای پیشرفت کنی باید Smithing رو ببری بالا، به 100 برسونی و Dragon Armor یا Daedric Armor بسازی و بپوشی تا ریتینگت بالا بره... برای بالا بردن Smithing میتونی اینقدر خنجر فولادی بسازی و بفروشی، تا 100 بشه، یا با همون کتابه زیاد کنی... اگه صفحه قبل همین تاپیک رو بخونی، خودم نوشتم چه جوری این کتاب رو بگیری، به هر حال کپی میکنم اینجا:
کتاب رو باید از یه مرحله به دست بیاری، اگه یادت باشه، قبل از زمان کشتن Alduin مرحوم، یه بنده خدایی بود به اسم Septimus که توی یخهای شمال کشور (Skyrim) بود، بهت یه ماموریت میداد که میرفتی مرکز Dwarven ها و یه مکعب کوچیکی رو میذاشتی و باهاش The Elder Scroll رو بدست میاوردی، بعدش که بر میگشتی پیش Septimus میگفت خون Orc و Dark Elf و Wood Elf و High Elf و Falmer ببری براش، بعد که بردی، یه جایی رو باهاش باز میکنه بری اونجا اون کتابه هست، اگه خواستی بگو تا برات بگم چه جوری استفاده کنی، چون خیلی استفادش مهمه، الکی بهت مهارت نمیده...
ممنون دوست عزیز، منت گذاشتی، اصلا حواسم نبود ...
استفادشم بعد اینکه گرفتم میپرسم بهم بگو ...
جواب بقیه سوالامو نداشتی؟
_ این Redguard woman رو چجوری میشه پیداش کرد؟
yahoo_1.gif
تو Whiterunـه درسته؟
_ یه ماموت باید ببرم پیش یه نفر انگار، نمیدونم چجوری؟ اون ماموریتم فک کنم تو وایتران گرفتم ...
yahoo_22.gif

_ این Owner of Golden Claw کیه بالاخره؟
biggrin1.gif
چجوری میشه پیداش کرد؟
biggrin1.gif
آخه از بیست سال پیش این ماموریت رو گرفته بودم هنوز نمیدونم کجا باید برم ...

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
ممنون دوست عزیز، منت گذاشتی، اصلا حواسم نبود ...
استفادشم بعد اینکه گرفتم میپرسم بهم بگو ...
جواب بقیه سوالامو نداشتی؟
_ این Redguard woman رو چجوری میشه پیداش کرد؟:) تو Whiterunـه درسته؟
_ یه ماموت باید ببرم پیش یه نفر انگار، نمیدونم چجوری؟ اون ماموریتم فک کنم تو وایتران گرفتم ...:|
_ این Owner of Golden Claw کیه بالاخره؟:biggrin1: چجوری میشه پیداش کرد؟:biggrin1: آخه از بیست سال پیش این ماموریت رو گرفته بودم هنوز نمیدونم کجا باید برم ...
توی inn وایتران هست پیداش میکنین.
فکر کنم خود ماموت منظورش نبوده...شاید دندونش چیزیش منظور بوده...یه ماموت بکش هر چی توش بود بردار:d
نمیدونم

---------- نوشته در 09:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:01 PM ارسال شده بود ----------

دوستان بلاخره این اپدیت اخره بازی زبان انگلیسی اومد درسته روسی رو به انگلیش تبدیل کردم ولی بعضی چیزا روسیه:)):((
بازی رو از اول پاک کن نصب کن بعد دانگارد و آپدیت انگلیسی 10 رو بریز.
من همین کارو کردم.
فقط سیو هات رو پاک نکنی:d

ZaRaT0oS

کاربر سایت
Jul 20, 2012
47
نام
محمد
شما یه بار این رو امتحان کنید.ضرر نره.:d
setstage ms01 95
یا
setstage ms01 100
یا هردو

مربوط میشه به ماموریت The Forsworn Conspiracy تو Markarth.
فقط قبلش سیو کنید.
اگه درست شد که مبارکه
اگه نشد سیو رو بر گردونید چون نمیدونم:d
اون ماموریتو رد کردم عزیز برای اطمینان یه بارم این کدا رو زدم ولی بازم نشد :((
میگم که بعد از این ماموریت مشکلی نداشتم و راحت میومدم و میرفتم موقعی شروع کردن به گیر دادن که من شاهو کشتم توی dark brotherhood
اینم قسمت ماست دیگه نمی تونیم از مناظر زیبا و جیب های پر مردم markarth لذت ببریم :))

khorasany

کاربر سایت
Jan 5, 2012
11
نام
محمود
سلام
:)چندتا سوال داشتم:
_چه جوری میشه نقدی فروشنده ها رو زیاد کرد؟
_ من وقتی زیرابی میرم تصویر میره باید چی کار کنم؟
_چرا متور جستجو فروم کار آدم رو راه نمی اندازد؟

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
میشه اسم ماموریت دارک برادرهود رو بدین؟
قسمت رو عوض میکنیم:d
برو به windhelm بعد برو به چپ از جی بی اسم بزنی میاد:dاره برو چب بعد برو راست یه پله ای هست میره به یه خونه ای پایینشم یه زن و بچه ایستادن برو دره خونرو باز کن یه بچه داره هی هی میگه Sweet mother sweet mother send your childبعد اون بهت یه quest میده انجام بده بعد برو به یه کمپی اونجا بخواب waitنکن ها بخواب بعد یه دفعه ماموریت شروع میشه :))
راستی اپدیت انگلیسی اگه اومده لینک میخوام:d

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
لینک تو مشکلات هست:d
در ضمن من نپرسیدم چجوری عضو شم(خودم بلدم)x):d
از او شون پرسیدم که کدوم ماموریت بود که شاه رو کشتن:d
بابا چرا میزنی عصبانی نشو:((
شاه رو تو کشتی تخصیر بقیه ننداز:d
اسمش ماموریت؟

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
سلام
:)چندتا سوال داشتم:
_چه جوری میشه نقدی فروشنده ها رو زیاد کرد؟
_ من وقتی زیرابی میرم تصویر میره باید چی کار کنم؟
_چرا متور جستجو فروم کار آدم رو راه نمی اندازد؟
1.باید سطح SPEACH رو ببری بالا و پرک هاش رو بگیری که خیلی سخته(از من میشنویدنبالش نباش:d)
2.می پره مدلش رو بگو چجوری اگه تصویر یه لحظه تو اب یه لحظه بیرون بازی اینجوریه
3.جای سوالت این جا نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر