راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

sajjadpahlevan

کاربر سایت
Mar 14, 2012
1
آقا سلام دیگه دارم دیوانه میشم توی یکی از این کوئست ها میگه negotiate a truce میرم روی صندلی میشینم بعد با هم صحبت میکنیم و همه ساکت میشن و بازی هیچ تغییری نمکنه لطفا کمک کنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا سلام دیگه دارم دیوانه میشم توی یکی از این کوئست ها میگه negotiate a truce میرم روی صندلی میشینم بعد با هم صحبت میکنیم و همه ساکت میشن و بازی هیچ تغییری نمکنه لطفا کمک کنید
با ~ کنسول رو باز کنین بعدا بزنین setstage MQ302 180

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
اقا سلام من توی مرحله ی REVEALLING THE UNSEEN توی قسمت POCUS THE OCULOY گیر کردم اونجایی که باید یک دکمه ای رو بزنیم تا اون چیز های رو سقف بچرخه تا یک چیزی بشه لطفا بهم کمک کنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا سلام من توی مرحله ی REVEALLING THE UNSEEN توی قسمت POCUS THE OCULOY گیر کردم اونجایی که باید یک دکمه ای رو بزنیم تا اون چیز های رو سقف بچرخه تا یک چیزی بشه لطفا بهم کمک کنید
شما اول با جادو‌هایFlames,Frostbite اون نور هارو بیارین رو خط‌های سقف ( جادو هارو به اون آینهها بزنین) بعدا با دکمه‌ها آینههایی‌ که حرکت می‌کنن رو بیارین رو نور ها

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
سلام آقایون من چندتا سوال داشتم که میپرسم:1)من خونه خریدم ولی نمی دونم کجاست 2)این temple of mara کجای نقشه است ؟ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام آقایون من چندتا سوال داشتم که میپرسم:1)من خونه خریدم ولی نمی دونم کجاست 2)این temple of mara کجای نقشه است ؟ممنون
1-تو ماموریت‌هایRadiant یه ماموریت هست که بری خونه جدیدت رو ببینی‌، اونو اکتیو کن ببین کجا هست.

2-تو شهرRiften سمت چپ قلعه اصلی‌ شهر

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
اقا منم 2 تا سوال داشتم
1- چه طوری خونه بخرم
2- اقا توی این مرحله ی THE EYE OF MAGNUS توی قسمت DEFEAT ANCANO یارو ANCANO هی دار به گویه برق پرتاب می کنه بعد اون پیرمرده میاد باههاش حرف میزنه اونم بهش هدیه میده خشکش میکنه:d بعدش باز به گوی شلیک می کنه گوی باز میشه اون ANCANO هم هر چه بهش ضربه بزنیم نمی میره 1 ساعته ما رو الاف خودش کرده چی کارش کنم8-|:-s:((

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
اقا منم 2 تا سوال داشتم
1- چه طوری خونه بخرم
2- اقا توی این مرحله ی THE EYE OF MAGNUS توی قسمت DEFEAT ANCANO یارو ANCANO هی دار به گویه برق پرتاب می کنه بعد اون پیرمرده میاد باههاش حرف میزنه اونم بهش هدیه میده خشکش میکنه:d بعدش باز به گوی شلیک می کنه گوی باز میشه اون ANCANO هم هر چه بهش ضربه بزنیم نمی میره 1 ساعته ما رو الاف خودش کرده چی کارش کنم8-|:-s:((

1.باید بعد از این که thane شدی با مباشر jarl صحبت کنی تا ازش خونه بخری.
2.باید با staff of magnus بهش ضربه بزنی تا بمیره.

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
1- خب چی بهش بگم تا خونه بهم بده
2- اقا من همیچی جادویی ندارم چی کار کنم؟ باید همین طوری باهاش بجنگم تا ببریم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
1- خب چی بهش بگم تا خونه بهم بده
2- اقا من همیچی جادویی ندارم چی کار کنم؟ باید همین طوری باهاش بجنگم تا ببریم؟
1-اول بایدThane بشی‌ بعدا، بعد انجام چند تا ماموریت واسه مردم شهر و حرف زدن با Thane,Jarl میشی‌، بعدا بهش بگی‌ می‌خوام خونه بخرم میفروشه :D

2-جادو نیست، یه سلاح هست.(staff)

mison

کاربر سایت
Feb 17, 2012
178
نام
امیرعلی
اقا اون اسلحه رو پیدا کردم فرداشتمش ولی هر چی بهش ضزبه می زنم جونش کم نمیشه طریقه استفادش رو هم بگید لطفا

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا اون اسلحه رو پیدا کردم فرداشتمش ولی هر چی بهش ضزبه می زنم جونش کم نمیشه طریقه استفادش رو هم بگید لطفا
باید یه دستت اونو بگیری، یه دستت هم یه سلاح دیگه، یدونه از اون بهش بزنی‌ تا سپرش برداشته شه بعدا با یه شمشیر‌ای چیزی بزنیش تا جونش کم شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر