راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
!!!!!
یه یارو تو همین انجمن گفته بود!!!
پس من میرم میکشمش دمت گرم!!
(یه چندتا سوال جدید هم تهه اون پست قبلیه زده بودم بی زحمت یه نگاه کن:d)
1.اسکایرم که مثله fallout نیست که اگه زیادی پیر بشی بمیری و نتونی بازیو ادامه بدی؟؟؟؟!!!!
2.این یارو آرایشگره که توی Raggedflagon زندگی میکنه و قیافه رو عوض میکنه برای من دیگه قیافمو عوض نمیکنه!!!!یعنی دیالوگش نیست!
3.از بین این همه موسیقیه متن اسکایرم تو کل بازی فقط چندتاشو من شنیدم!!یعنی این باگه؟؟؟یا باید صبر کنم ممکنه یه روزی بشنوم؟؟!
اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا
:D
Fallout تا جایی‌ که یادم میاد اونجوری نبود ها، Fable اونجوری بود.ولی‌ این نداره.
2-احیانا خون آشام نیستین؟
3-فکر نکنم، احتمالا تو موقعیت‌های مخصوص جا نگرفتین که پخش شه.پخش می‌شه، نشه هم راه خاصی‌ نیست :D

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
دوستان بازی شما هم مشکل داره؟؟؟؟ صدای پای اسب و حیوانات و افکت های صوتی برای شمشیر و... اصلا شنیده نمیشه!!! شما هم همینطوریه؟

من این مشکل رو قبلا داشتم که با نصب دی ال سی dawnguard حل شد شما از صدای 6.1 استفاده میکنی ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
از stereo استفاده میکنم قبلا هم از 5.1
رو حالت stereo اصولاً نباید این مشکل وجود داشته باشه، تنظیمات Stereo معمولا حل می‌کنه اینو، اگه نمی‌شه فکر کنم نصب کردن بDawnguard هترین راه هست :D

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
:D
Fallout تا جایی‌ که یادم میاد اونجوری نبود ها، Fable اونجوری بود.ولی‌ این نداره.
2-احیانا خون آشام نیستین؟
3-فکر نکنم، احتمالا تو موقعیت‌های مخصوص جا نگرفتین که پخش شه.پخش می‌شه، نشه هم راه خاصی‌ نیست :D

ممنون از راهنماییت دوست عزیز
من خون آشامم،ولی میخوام برم گرگ نما بشم اگه گرگ نما بشم میتونم قیافمو عوض کنم یا حتما باید معمولی باشم؟؟!
در ضمن اگه سن توی بازی مد نظر نیست پس این ماه های سال که میان و میرن تو بازی چه تفاوتی رو تو بازی ایجاد میکنن؟؟فقط واسه خنده ان یا کاربردی دارن؟؟!
(در مورد اون مسئله ی Fallout باید بگم من خودم بازی نکردم و این که بعده یه زمانی میمیره رو از یه نفر شنیدم.)

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
رو حالت stereo اصولاً نباید این مشکل وجود داشته باشه، تنظیمات Stereo معمولا حل می‌کنه اینو، اگه نمی‌شه فکر کنم نصب کردن بDawnguard هترین راه هست :D

هرچی آدپیت و دی ال سی هست رو از پارسال تاحالا نصب کردم ولی هنوز مشکل داره راستی اگه مشکلی نداری لطفا از قسمت صدای ویندوزت یه شات بذار

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
هرچی آدپیت و دی ال سی هست رو از پارسال تاحالا نصب کردم ولی هنوز مشکل داره راستی اگه مشکلی نداری لطفا از قسمت صدای ویندوزت یه شات بذار

یک تست بزن ببین با هد فون هم همین مشکل رو داری ؟ :d:

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
به جز arngair راه دیگه ای برای یاد گرفتن جادو وجود نداره؟

arngair فقط شات یاد میده اون هم به تعداد محدود بقیه شات ها رو باید خودت پیدا کنی
برای جادو یاد گرفتن هم میتونی کتاب پیدا کنی و بخونی تا جادو یاد بگیری یا بری به مدرسه جادوگری و با پرداخت مقداری سکه از معلم ها یاد بگیری...

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون از راهنماییت دوست عزیز
من خون آشامم،ولی میخوام برم گرگ نما بشم اگه گرگ نما بشم میتونم قیافمو عوض کنم یا حتما باید معمولی باشم؟؟!
در ضمن اگه سن توی بازی مد نظر نیست پس این ماه های سال که میان و میرن تو بازی چه تفاوتی رو تو بازی ایجاد میکنن؟؟فقط واسه خنده ان یا کاربردی دارن؟؟!
(در مورد اون مسئله ی Fallout باید بگم من خودم بازی نکردم و این که بعده یه زمانی میمیره رو از یه نفر شنیدم.)
گرگنما نباید مشکلی‌ داشته باشه تا جایی‌ که یادم میاد.
دقیقاً واسه خنده هستن :D فعلا هیچ کاربردی ندارن جز نشون دادن ولی‌ در آینده شاید..
من Fallout رو زیاد بازی نکردم (در حد100 ساعت) ولی‌ مطمئنم توش نمی‌شه از رو سنّ مرد :D

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
اگه بخوام کتاب جادو بخونم همینجور الکی ورق بزنم یاد میگیره یا باید کار خاصی بکنم؟

کتاب هایی که پیشوند spell دارند رو کافیه بخونی یعنی وقتی روشون کلیک میکنی یاد میگیری و کار خاصی لازم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر