راهنمایی برای خرید PS3

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
خواهشن اگه میشه یه توضیح مختصر در رابطه با
-ریجن
-پال
-کپی خور
-واینکه اگه یکی بخواد ps3 اصل بگیره که توی ایران کار کنه چی باید بگیره
-فیلمایی که به ایران میاد چه HD چه 3D و هر فرمت دیگه ای که وجود داره رو نشون بده
فعلا اینارو اگه میدونید جواب بدید تا من بقیشو بپرسم
ممنون میشم

ریجن: کد بندی یا قفل منطقه ای، که بسته به نوع منطقه فرق میکنه. در پلی استیشن با عدد شناخته میشه که به ترتیب 1: آمریکا - 2:اروپا - 3: آسیا
البته یه 4 هم هست که میگن مال استرالیاست ( اما من ندیدم)
پال: سیستم تصویر اروپا که تصویر 50 هرتز میده ( همون ریجن 2 )
-کپی خور: از اسمش معلوم، به پایرت خوری هم معروفه، لازم نیست 50 پول بدی، با 5 تومان بازی را میزنی تو رگ

کلا ps3 همه اصله، فقط باید از جای مطمئن بگیری که تعمیری بهت ندازن

برای دیدن اغلب فیلم هایی که ایران میاد شما ps3 که میخری بهتر هستش ریجن 2 باشه

ugly.joseph

کاربر سایت
Mar 3, 2011
12
ریجن: کد بندی یا قفل منطقه ای، که بسته به نوع منطقه فرق میکنه. در پلی استیشن با عدد شناخته میشه که به ترتیب 1: آمریکا - 2:اروپا - 3: آسیا
البته یه 4 هم هست که میگن مال استرالیاست ( اما من ندیدم)
پال: سیستم تصویر اروپا که تصویر 50 هرتز میده ( همون ریجن 2 )
-کپی خور: از اسمش معلوم، به پایرت خوری هم معروفه، لازم نیست 50 پول بدی، با 5 تومان بازی را میزنی تو رگ

کلا ps3 همه اصله، فقط باید از جای مطمئن بگیری که تعمیری بهت ندازن

برای دیدن اغلب فیلم هایی که ایران میاد شما ps3 که میخری بهتر هستش ریجن 2 باشه

در مجموع پاسخ صحیحتون ختم میشه به ریجن 2
-گرفتاری هایی که بعد سراغ PS3 کپی خور میاد میتونه واسه بدون هکش هم رخ بده؟
-کلا اگه سیستمی واسه UPDATE نباشه (ADSL یا ...) مشکل به حساب میاد؟
-این کپی خور هم مثل اینکه داءمی نیست
-یه چیزایی هم راجع به دانگل و وسیله ای که باید داءم روی پورت USB باشه خوندم ولی متوجه نشدم
منتظرم تا عرض سوال بعدی
ممنون

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
در مجموع پاسخ صحیحتون ختم میشه به ریجن 2
-گرفتاری هایی که بعد سراغ PS3 کپی خور میاد میتونه واسه بدون هکش هم رخ بده؟
-کلا اگه سیستمی واسه UPDATE نباشه (ADSL یا ...) مشکل به حساب میاد؟
-این کپی خور هم مثل اینکه داءمی نیست
-یه چیزایی هم راجع به دانگل و وسیله ای که باید داءم روی پورت USB باشه خوندم ولی متوجه نشدم
منتظرم تا عرض سوال بعدی
ممنون
ببین دوست عزیز هیچ گرفتاری سراغ ps3 ه ک شدت نمیاد فقط نمیتونی آنلاین بزنی چون بن میشی !
من خودم کپی باز نیستم ولی خیلی از دوستام الان کپی خور کردن و همون بازی هایی که من 50 تومن بابتش پیاده میشم رو با 2 تومن دارن بازی میکنن و هیچ مشکلی هم ندارن!
دانگل هم که خدا بیامرزتش! میخوای کپی خور کنی بهترین روش فعلا همون CFW میباشد ..

آخرین ویرایش:

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
ببین دوست عزیز هیچ گرفتاری سراغ ps3 ه ک شدت نمیاد فقط نمیتونی آنلاین بزنی چون بن میشی !
من خودم کپی باز نیستم ولی خیلی از دوستام الان کپی خور کردن و همون بازی هایی که من 50 تومن بابتش پیاده میشم رو با 2 تومن دارن بازی میکنن و هیچ مشکلی هم ندارن!
دانگل هم که خدا بیامرزتش! میخوای کپی خور کنی بهترین روش فعلا همون CFW میباشد ..
البته همش هم بی دردسر نیست ! بازی ها با FW جدید , نصب Eboot ها و PKG ها و غیره یا کلا اجرا نشدن یه سری بازی ها هستش یعنی مطمئنا اوریج خیلی راحت تره ولی کپی دردسر هاش خیلی بیشتره .
ps3 شما دوستان هم چینی هستش؟
در ضمن از کجا میشه فهمید
قطعات لایسنس جاپون هستن ولی کلا تو چین بسته میشن بازم خدارو شکر که تو ایران نمیبندن :d

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
دوست من ، کدوم مکافات .

شما وقتی میخوای کنسولو روشن کنی ، بجای زدن کلید پاور ، باید کلید پاور و بلافاصله کلید بیرون آمدن دست رو بزنی و بعدش حالشون ببری .

ضمنا به نظر من هنوز با دانگل هک کردن بهتر از بدون دانگل هک کردنه ...

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
دوست من ، کدوم مکافات .

شما وقتی میخوای کنسولو روشن کنی ، بجای زدن کلید پاور ، باید کلید پاور و بلافاصله کلید بیرون آمدن دست رو بزنی و بعدش حالشون ببری .

ضمنا به نظر من هنوز با دانگل هک کردن بهتر از بدون دانگل هک کردنه ...

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
البته همش هم بی دردسر نیست ! بازی ها با FW جدید , نصب Eboot ها و PKG ها و غیره یا کلا اجرا نشدن یه سری بازی ها هستش یعنی مطمئنا اوریج خیلی راحت تره ولی کپی دردسر هاش خیلی بیشتره .
دردسر که داره (من خودم هم به خاطر همینا کپی خور نمیکنم) اما بازم به نظر خیلی ها درمقابل هزینه زیاد بازی اوریج ارزشش رو داره! ولی هیچ گرفتاری و مشکلی برای دستگاه نمیاره...

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
سلام میشه راهنمایی کنید برا خرید PS3 ؟!! الان اگه هر PS3 بخری میشه بازی کپی کرد ؟ مشکلی هک کردن چیه ؟ ( مشکلی داره اصلاً ؟ ) و .........

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام میشه راهنمایی کنید برا خرید PS3 ؟!! الان اگه هر PS3 بخری میشه بازی کپی کرد ؟ مشکلی هک کردن چیه ؟ ( مشکلی داره اصلاً ؟ ) و .........

عزیز اگر راهنمایی میخواهی بهتر برگردی به صحفه های قبل دوستان و خوده بنده خیلی مطلب گذاشتیمه و میتوانی راحت جواب سوالهایتان را پیدا کنید
اما برای هک هم یکمی بهت توصیح میدم تا متوجه بشی
ببین اصلا هک چیزه بدرد بخوری نیست خوب هک هم مشکلات خودشه داره مثلا از دوستان شنیدم که گفته شده وسط بازی یک دفعه از بازی میاد بیرون و یا اصلا بازی اجرا نمی کنه و یا عیره مشکلات
خوب اگر هک کنی دیگه باید قید انلاین را بزنی بره چون دیگه نمی توانی انلاین بازی کنی
اگر عجله برای بازی کردن نداری بهتره که اصلا هک نکنی و یواش یواش بازی بکنی و خیلی راحت و اسون و بودنه دردسر:">

farbod_sh

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1
من خودم عاشق بازی ام وهمین امروز ps3خریدم ولی به نظر من ps3بهتر از 360 با صرف نظر کردن از قیمت بازی هاش ولی من لا نظر انهایی که میگویند 360 بهتر از ps3 است مخالفم

• Like
Reactions: Miniature Rose

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
الان اگه PS3 بگیری ممکنه که هک نشه ؟ ( یعنی منظورم اینه الان همه PS3 ها هک میشن ؟ جریان 3.56 چیه ؟ )
دوست عزیز الان فقط رو فریمور 3.55 یا پایین تر هک اومده و مسلما شما اگه میخوای کپی خور کنی باید فریمور کنسولت پایین تر از 3.56 باشه(که اونم میگن هک شده ولی با اومدن 3.60 دیگه چه فرقی میکنه!:d) البته خیالت راحت تا جایی که اطلاع دارم الان اکثر کنسول های موجود تو بازار فریمورشون پایین تر از 3.56 هست..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر