راهنمایی برای خرید PS3

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
سلام دوستان
میخوام این 360 رو ردش کنم بره جاش یه از این ماسماسکا بگیرم
چون به این نتیجه رسیدم ( البته رسیده بودم) که ماکروسافت داره گند میزنه

خوب حالا الان که قیمتps3 هم مثل 360 بالا هست یا نه؟ چون 360 تا چند ماه پیش 100 تومن ارزون تر بود
الان برای بازی کردن دیگه دانگل نمیخوایم این cfw ها چی هستن؟ کارکردن باهاشون راحته؟
بعد این cfw ها رو باید دانلود کرد اگر آره حجمشون چند تاس؟
یه 250 اسلیم چنده ؟ آیا ارزون تر میشه یا گرونتر میشه؟
من میخوام kz3 رو حتما بازی کنم سونی راهی داره که جلوی بازی کردن اون رو بگیره؟
بعد این cfw ها رو وقتی ریختی بازم میشه کنسول رو به حالت اولیه در اورد یعنی ارجینال و کپی نشده؟
تاپیک cfw ها کجاست ؟
این داشبورده که میخواد بیاد که کپی هست ماجراش چی هست؟
ببخشید ممکنه بعضیاش تکراری باشه

سلام رفیق.
الان قیمت PS3 یه کمی بالا رفته و 360 هم بالا رفته چون اسلیم هنوز کپی خور نشده(360)
نه دیگه دانگل نمیخواد.CFW هم همون نرم افزار سیستم عامل دستگاهه که طوری دستکاری شده که بتونه بازیهای کپی رو اجرا کنه.کار هم خیلی راحته باهاش.بله باید دانلود کنی حجمش هم در حال حاضر 170 مگ هست.
250 اسلیم حدودا 420 تومان هست.گرونتر نمیشه.
هنوز تا اومدن KZ3 زمان مونده و هنوز هکرا نتونستن 3.56 رو هک کنند معلوم نیست.
بله بعدا میتونی کنسول را به راحتی به حالت عادی برگردونی.
این قسمت مال PSJailbreak هستش:
http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=151

داشبورد؟برای PS3 ?

• Like
Reactions: vily

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
سلام رفیق.
الان قیمت PS3 یه کمی بالا رفته و 360 هم بالا رفته چون اسلیم هنوز کپی خور نشده(360)
نه دیگه دانگل نمیخواد.CFW هم همون نرم افزار سیستم عامل دستگاهه که طوری دستکاری شده که بتونه بازیهای کپی رو اجرا کنه.کار هم خیلی راحته باهاش.بله باید دانلود کنی حجمش هم در حال حاضر 170 مگ هست.
http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=151

داشبورد؟برای PS3 ?
یه سئوال .. پی اس تا 1ترابایت ساپورت میکنه یا گیگ720؟!!!

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
سلام رفیق.
داداش به نظرت الان ps3 بخرم یا صبر کنم؟
پس کاز من ایینه که فقط یه اسلیم با هر فریوور که بود بخرم و cfw رو بریزم توش .
بعد دستگاه اجازه بازی رو از روی هارد میده؟
بعد این ftp که به دردمون نمیخوره؟
خبر جدید در باره هک 3.56 نشده؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
یه سئوال .. پی اس تا 1ترابایت ساپورت میکنه یا گیگ720؟!!!

PS3 میتونه هاردهای 2.5 اینچی که مخصوص لپ تاپ هستند را ساپورت کنه ولی تا هاردهای 500 GB الان 2.5 اینچ هستند یعنی ارتفاعشون 9.5 میلیمتره و هاردهای 1 ترابایت لپ تاپ 12.5 میلیمتره ارتفاعشون.راستی باید Fat 32 باشه هاردتون.پس فعلا بیشترین ظرفیتی که میشه ساپورت کنه 500 GB هستش.(من هم هارد دستگاهم 500 هستش و بدون مشکل کار میکنه)

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی من میخوام یه PS3 Slim 120 بگیرم که فقط بازی انحصاری ها رو باهاش بازی کنم اونم به صورت هک شده(Live میرم XBL و بازیهای دیگه رو هم با X360 بازی میکنم)(PSN هم نمیرم)
-----------------------------------------------
تو هنگام خرید به چه نکاتی باید دقت کنم ؟(ورژن ، تاریخ ، دسته اصل و تقلبی ، پشت کنسول ، زیر کنسول و خلاصه چه نکاتی باید چک بشه و به فروشنده بگیم)
قیمتی هم که گرفتم 385 هستش خوبه ؟
دانگل هم چه دانگلی خوب هستش ؟ (مثل اینکه فعلا روش CFW کل بازیها رو جواب نمیده)
-----------------------------------------------
نکته : اکثر صفحه های قبل رو هم خوندم تا حدی اطلاعات کسب کردم ولی دوست دارم یکی همه رو برام دسته بندی کنه ممنون.
اگر به تمام سوال ها دقیق جواب بدید فردا میرم میخرم.
ویرایش : جواب تمام سوال هام رو پیدا کردم ممنون از پاسخ دوستان :))

آخرین ویرایش:

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
سلام عزیزان
من کاربر تازه واردم امدم تاپیکو از اول بخونم که دیدم 320 صفحه هست :(

حقیقتش میخوام یه کنسول خریداری کنم که ps3 اولویت اولمه اما یه سری ابهام واسم پیش اومده:

1- به این ps3 کوچولوها میگن اسلیم؟ به اون بزرگ ها که سری اولی ها اونجوری بود چی میگن؟
2- جفتشون الن چنده؟
3- جفتشون کپی خور میشه؟ که از روی هارد بازیا رو اجرا کرد؟
4-من خودمم از اون بزرگ ها بیشترخوشم میاد چون کلا ست صوت و تصویرم سونیه میخوام بزرگرو بگیرم که نمایی هم داشته باشه که xbox یا ps3 اسلیم اینطورنیست البته میخوام اونی رو بگیرم که بتونم هک شده بازی کنم
5-هارد که بهش واسه بازی های کپی متصل میشه میتونه هر هاردی باشه؟ مثلا اکسترنال هایی که تو فروشگاه سخت افزار کامپیوتر دارند؟ اگه هاردش باید واسه خودش باشه باید هر سری بازی ریختن دستگاه باز بشه؟

6- کلا یه راهنمایی جامع بهم ارائه بدید ممنون اخه من تو کنسول ها صفر کیلومترم باتشکر. قیمت روز رو هم بگید

Arminps3

کاربر سایت
Aug 25, 2009
29
نام
Armin
سلام عزیزان
من کاربر تازه واردم امدم تاپیکو از اول بخونم که دیدم 320 صفحه هست :(

حقیقتش میخوام یه کنسول خریداری کنم که ps3 اولویت اولمه اما یه سری ابهام واسم پیش اومده:

1- به این ps3 کوچولوها میگن اسلیم؟ به اون بزرگ ها که سری اولی ها اونجوری بود چی میگن؟
2- جفتشون الن چنده؟
3- جفتشون کپی خور میشه؟ که از روی هارد بازیا رو اجرا کرد؟
4-من خودمم از اون بزرگ ها بیشترخوشم میاد چون کلا ست صوت و تصویرم سونیه میخوام بزرگرو بگیرم که نمایی هم داشته باشه که xbox یا ps3 اسلیم اینطورنیست البته میخوام اونی رو بگیرم که بتونم هک شده بازی کنم
5-هارد که بهش واسه بازی های کپی متصل میشه میتونه هر هاردی باشه؟ مثلا اکسترنال هایی که تو فروشگاه سخت افزار کامپیوتر دارند؟ اگه هاردش باید واسه خودش باشه باید هر سری بازی ریختن دستگاه باز بشه؟

6- کلا یه راهنمایی جامع بهم ارائه بدید ممنون اخه من تو کنسول ها صفر کیلومترم باتشکر. قیمت روز رو هم بگید

سلام حسین جان
به اون بزرگ ها میگن فت (fat)
جفتشون هم کپی خور میشن
هارد اکسترنال محدودیتی نداره ولی هارد داخلی رو بیشتر از 700 گیگ ساپورت نمیکنه.

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
رفتم توپ خونه میگفتن بازی براتون روی هارد میریزیم 5 تومن گفتم چه فایده خوب آدم همون ارجینال رو عوض بدل میکنه . دیگه چه نیازی به هک هست؟

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
سلام حسین جان
به اون بزرگ ها میگن فت (fat)
جفتشون هم کپی خور میشن
هارد اکسترنال محدودیتی نداره ولی هارد داخلی رو بیشتر از 700 گیگ ساپورت نمیکنه.

ممنون داداش

پس من فت باید بگیرم یهسوال اگه من مثلا یه فت با هارد داخلی 250 بگیرم بعد هارد اکسترنال 1 ترا که دارمو ببرم واسم بازی بریزند میتونم از طریق خود کنسول بازی های توی هارد اکسترنال رو به هارد داخلی دستگاه منتقل بکنم؟

الان قیمت فت باهارد های مختلف چنده تهران؟ من شیرازم

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
اقایونمن میخوام یدونه ps3 بگیرم طی 2 یا 3 روزاینده امروز دوشنبه هست لطفا بگید چی بخرم چی رو چک کنم موقع خرید؟ fat و slim هم که گفتن جفتش کپی خور میشه درسته؟ واسه بازی اینترنتی اگه کپی خور بشه مشکلی نیست؟

ممنون میشم قیمت حدودی رو هم بگید لطفا کمکم کنید تا اخر هفته داشته باشم دستگاه رو. من شیراز زندگی میکنم.

پیشاپیش ممنونم

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
ممنون داداش

پس من فت باید بگیرم یهسوال اگه من مثلا یه فت با هارد داخلی 250 بگیرم بعد هارد اکسترنال 1 ترا که دارمو ببرم واسم بازی بریزند میتونم از طریق خود کنسول بازی های توی هارد اکسترنال رو به هارد داخلی دستگاه منتقل بکنم؟

الان قیمت فت باهارد های مختلف چنده تهران؟ من شیرازم

بله میشه از طریق خود کنسول انتقال داد

اقایونمن میخوام یدونه ps3 بگیرم طی 2 یا 3 روزاینده امروز دوشنبه هست لطفا بگید چی بخرم چی رو چک کنم موقع خرید؟ fat و slim هم که گفتن جفتش کپی خور میشه درسته؟ واسه بازی اینترنتی اگه کپی خور بشه مشکلی نیست؟

ممنون میشم قیمت حدودی رو هم بگید لطفا کمکم کنید تا اخر هفته داشته باشم دستگاه رو. من شیراز زندگی میکنم.

پیشاپیش ممنونم

رفیق اگه فت باشه نباید اصلا خط و خشی داشته باشه(اصلا دیگه فت پیدا نمیشه)و همچنین وقتی دستگاه رو برای اولین بار روشن میکنی باید ازت تاریخ و ساعت بخواد البته مگراینکه مغازه دار قبل از شما کپی خورش کرده باشه.
همه ی مدلها کپی خور میشن.چرا اگر کپیخور بکنی و به PSN وصل بشی بن میشی البته در حال حاضر نمیتونی هم کپی خور باشی هم وصل بشی چون باید آپدیت کنی به 3.56 که کپیخورت میپره.
دستگاه اسلیم 120 گیگ:385
250 گیگ:420
فت هم هیچ جا نداره

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
بله میشه از طریق خود کنسول انتقال داد

رفیق اگه فت باشه نباید اصلا خط و خشی داشته باشه(اصلا دیگه فت پیدا نمیشه)و همچنین وقتی دستگاه رو برای اولین بار روشن میکنی باید ازت تاریخ و ساعت بخواد البته مگراینکه مغازه دار قبل از شما کپی خورش کرده باشه.
همه ی مدلها کپی خور میشن.چرا اگر کپیخور بکنی و به PSN وصل بشی بن میشی البته در حال حاضر نمیتونی هم کپی خور باشی هم وصل بشی چون باید آپدیت کنی به 3.56 که کپیخورت میپره.
دستگاه اسلیم 120 گیگ:385
250 گیگ:420
فت هم هیچ جا نداره

اقا دسستت درد نکنه از جوابت یه مورد دیگه اینکه میشه بازیارو از روی هارد اکسترنال هم اجرا
کرد یا حتما باید ریخت رو هارد خود دستگاه بعد اجرا کرد؟

پس واسه مطمئن تر بودن باید کپی خور نشده بگیرم بعد بدم کپ خور کنند؟

جسارتا قیمتایی که دادین واسه کپی خور شدست؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
اقا دسستت درد نکنه از جوابت یه مورد دیگه اینکه میشه بازیارو از روی هارد اکسترنال هم اجرا
کرد یا حتما باید ریخت رو هارد خود دستگاه بعد اجرا کرد؟

پس واسه مطمئن تر بودن باید کپی خور نشده بگیرم بعد بدم کپ خور کنند؟

جسارتا قیمتایی که دادین واسه کپی خور شدست؟

خواهش میکنم رفیق
بله میشه از روی هارد اکسترنا هم اجرا کرد ولی بازیهایی که فایلی بالای 4 گیگ دارن رو حتما باید اول به هارد داخلی انتقال بدین بعد اجرا کنید مثل Red Dead Redemption
اصلا کپیخور کردن کنسول کار 5 دقیقه اس! یعنی کسی پول اضافه ای براش نمیگیره.یه فایله شما میریزی روی فلش و وصل میکنی به PS3 و کپیخور میشه به همین راحتی.فقط یه فایله مال فرمویره که دستکاری شده و با نصبش کنسول کپیخور میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر