راهنمایی برای خرید PS3

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
این فرمویر رو از کجا میشه فهمید ؟ ( از رو جعبه )(بدون باز کردن )

حتما باید روشن بشه .ضمنا خود فروششنده واست 10 تومن میگره و واست فرمور واسه اجرای بازی های کپی میریزه .
( البته خودت هم میتونی توی خونه انجام بدی ولی به ریسکش نمی یرزه . )

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
حتما باید روشن بشه .ضمنا خود فروششنده واست 10 تومن میگره و واست فرمور واسه اجرای بازی های کپی میریزه .
( البته خودت هم میتونی توی خونه انجام بدی ولی به ریسکش نمی یرزه . )
آره مخصوصا اگه وسط کار برق بره :D

esthesist

کاربر سایت
Dec 29, 2009
18
سلام دوستان .کسی ps3 از هایپر استار خریده؟آیا هایپر ps3 هاش کپی شدس؟

سلام دوست عزیز ، بنده خرداد ماه سال 89 از هایپر استار خرید کردم ،
کپی شده نیست و به عبارتی دست نخورده هست و گارانتی لادیز داره .

اگر سوالی بود در خدمتم .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان.
بنده قصد خرید یک PS3 دارم چند سوال مبتدیانه دارم که با ذکر عدد مینویسم ، ممنون میشم پاسخ بدید.

۱ـ میخواستم بدونم PS3 کاملا هک شده ؟ یعنی هر بازی میشه روی PS3 اجرا کرد ؟ ممنون میشم کامل توضیح بدید.

۲ـ الان PS3 Fat بهتره یا PS3 Slim ، من خودم شخصا از Fat بیشتر خوشم میاد اما کلا میخواستم بدونم بهترین PS3 موجود در بازار چی هست و قیمتش چقدر هست ؟*

۳ـ ماکزیمم رزولوشنی که این کنسول ارائه میده چقدره ؟

آخرین ویرایش:

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
سلام دوستان.
بنده قصد خرید یک PS3 دارم چند سوال مبتدیانه دارم که با ذکر عدد مینویسم ، ممنون میشم پاسخ بدید.

۱ـ میخواستم بدونم PS3 کاملا هک شده ؟ یعنی هر بازی میشه روی PS3 اجرا کرد ؟ ممنون میشم کامل توضیح بدید.

۲ـ الان PS3 Fat بهتره یا PS3 Slim ، من خودم شخصا از Fat بیشتر خوشم میاد اما کلا میخواستم بدونم بهترین PS3 موجود در بازار چی هست و قیمتش چقدر هست ؟*

قشنگ نمیتونم به سوالت جواب بدم چون خود منم مبتدیم اما مدل Slim بهتره......من Xbox دارم و میخوام یه PS3 بخرم ........رفتم خونه رفیقم بازی کردم یعنی گفتم Xbox برو به جهنم :d.....تا اونجایی که از چند جا هم پرسیدم به من گفتن Ps3 کاملا هک شده و همه بازی ها روش اجرا میشه......اما بازم میگم که استاد این بخش باید بیاد و توضیح بده..........اما از من میشنوی کپی خور نگیر........اصل PS3 به اورجینال بودنشه.....

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان.

کسی اینجا نیست ؟ :d
تعطیل کردید رفتید مسافرت ؟ :))
:d:d:d:d:d
نه بابا تعطیل کجا ما هستیم در صحنه ای روزگار:d
1-به طور کلی اره هک شده ولی بعضی از بازی های جدید یکمی طول میکشه تا هکش بیاد و شما راحت بازی کنید چون چند تا از بچه ها که بازی میکردند یکدفعه صحفه سیاه میشد و یا هنگ میکرد
البته این مواردی که گفتم فقط برای چند تا از بازی ها هست نه همشون فقط اون چند تا که جدید هستند:|
2-ببین عزیز فت نگیر درسته شکلش جالبه ولی خرابی هم داره فت ولی اسلیم اصلا خرابی تا بحال نداشته و کسی ازش ناراحت نیست که مشکلی برایش پیش بیاد به نظر من همون اسلیم بخری بهتر و با سرفه تر هست
3- 1080p اخرش هست:d:d:d

cmos

کاربر سایت
Mar 28, 2011
2
سلام عید همگی مبارک سال خوبی داشته باشید

میخواستم بعد از عمری حال کردن با pc برم کنسول بخرم البته نه زیاد برای بازی بیشتر کنجکاوی
چند تا سوال برام پیش اومده گه متاسفانه جوابشونا درست پیدا نکردم
میگن ps3 هک شده میخواستم بدونم این که میگن 3.55 بوده حالا شده 3.60 یعنی چی هکش رو کدوم فرم وار هست از کدوم نباید بیشتر باشه چون بعضی ها میگن ما 3.60 زدین دستگاه بالا نیومد در کل خواستم بگیرم کدوم فرم وار را بگیرم و هک رو کدوم بهتره اگه میشه راهنمایی کامل بفرمایید
بعد اگه ps3 را هک کردی دیگه نمیشه psn بازی کرد چون ban میشه حالا اگه بخوایم میشه از هک خارجش کرد و psn زد بعد دوباره هک کرد و الا آخر
شاید بخوام 360 بخرم البته ps را بیشتر ترجیح میدم 360 هم هک میشه و اگر هکش کنیم بازم میشه لایو بازی کرد یا نه چون شنیدم مثل psn بن نمیشی
ممنون اکر راهنمایی کنید

user_online.gif
progress.gif

RED-LINE

کاربر سایت
Sep 21, 2010
40
سلام دوستان.
من قصد خریدps3دارم هر چی بیشتر خوندم بیشتر گیج شدم:d
اولین سوال،خودم میتونم کپی خور کنم؟اینجور کارهارو اکثرا خودم انجام میدم مثل جیلبریک اپل و ..
دومین سوال،این هارد PS3به چه دردی میخوره؟بازی ها رو رو هارد میریزیم؟پس اگر رو هارد میریزیم هارد اکسترنال به چه مناسبت تهیه میشه؟
سومین سوال،از کجا بفهمم آکبنده؟
چهارمیش،واسه هر بازی چقدر میگیرن بریزن؟الان GT5هک شده رو میشه بازی کرد؟من به خاطرGT5میخوام بخرم:dشاید بعدا یه لاجیتکG27هم بزنم تنگش که بیشتر حال بده..
پنجمیش،چیز خاصی جا افتاده بگید..

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
سلام دوستان.
من قصد خریدps3دارم هر چی بیشتر خوندم بیشتر گیج شدم:d
اولین سوال،خودم میتونم کپی خور کنم؟اینجور کارهارو اکثرا خودم انجام میدم مثل جیلبریک اپل و ..
دومین سوال،این هارد PS3به چه دردی میخوره؟بازی ها رو رو هارد میریزیم؟پس اگر رو هارد میریزیم هارد اکسترنال به چه مناسبت تهیه میشه؟
سومین سوال،از کجا بفهمم آکبنده؟
چهارمیش،واسه هر بازی چقدر میگیرن بریزن؟الان GT5هک شده رو میشه بازی کرد؟من به خاطرGT5میخوام بخرم:dشاید بعدا یه لاجیتکG27هم بزنم تنگش که بیشتر حال بده..
پنجمیش،چیز خاصی جا افتاده بگید..

1- اره ولی میتونی بدی برون هم که 10 تومن یا بیشتر یا کمتر میگرن و هک میکنن.چ
2-خب بازی هارو میریزی روش. عزیزمن مثلا شما 250 گیگ میخری ، 10 بازی بریزی روش تموم میشه دیگه ( بازی ها متوسط حجمشون 25 گیگ هست تقریبا )
3- خب پیچ های دستگاه و خصوصا دسته که باید پشتش 5 تا پیچ داشته باشه .
4-تقریبا 2 تومن - اره GT5 رو هم راحت میشه بازی کرد .
در کل ، مبارکت باشه پیشا پیش

سلام عید همگی مبارک سال خوبی داشته باشید

میخواستم بعد از عمری حال کردن با pc برم کنسول بخرم البته نه زیاد برای بازی بیشتر کنجکاوی
چند تا سوال برام پیش اومده گه متاسفانه جوابشونا درست پیدا نکردم
میگن ps3 هک شده میخواستم بدونم این که میگن 3.55 بوده حالا شده 3.60 یعنی چی هکش رو کدوم فرم وار هست از کدوم نباید بیشتر باشه چون بعضی ها میگن ما 3.60 زدین دستگاه بالا نیومد در کل خواستم بگیرم کدوم فرم وار را بگیرم و هک رو کدوم بهتره اگه میشه راهنمایی کامل بفرمایید
بعد اگه ps3 را هک کردی دیگه نمیشه psn بازی کرد چون ban میشه حالا اگه بخوایم میشه از هک خارجش کرد و psn زد بعد دوباره هک کرد و الا آخر
شاید بخوام 360 بخرم البته ps را بیشتر ترجیح میدم 360 هم هک میشه و اگر هکش کنیم بازم میشه لایو بازی کرد یا نه چون شنیدم مثل psn بن نمیشی
ممنون اکر راهنمایی کنید

user_online.gif
progress.gif

1-داداش الان تمام ps3 های بازار رو میشه گفت که میشه به راحتی هک کرد . پس نگران نباش. مشکلی نیست
2- نمیشه از هک خارج کرد و پی اس ان رفت و دوباره هک کرد . نمیشه -
ایکس باکس هم که اگه با LT+ هک کنی ، نمیتونی لایو بازی کنی ( 90 % فکر کنم )

RED-LINE

کاربر سایت
Sep 21, 2010
40
عزیز ممنون از راهنمائیت.
سوال آخر،داخل پک320گیگش باید چی باشه؟
راستی این پک فاینال فانتزی کسی قیمتش رو داره؟گیر میاد؟راستش مشکی اسلیم خیلی بیریخته.

آخرین ویرایش:

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
درود
دوستان من یه PS3 میخوام بگیرم واسه بازیای انحصاریش، GT, KZ, Uncharted, Heavy Rain و اینا ...
زیاد وقت بازی کردن هم ندارم که کنسول چراغ زرد بشه
و همه ی بازیامو با 360 میزنم چون لذت دسته ی 360 رو با هیچی عوض نمیکنم :d
می خوام یه مدل معرفی کنین که جواب کار منو بده، (خودم که فکر میکنم یه دست دوم کارمو راه بندازه)
مشکل هزینه ای ندارم ولی می خوام بعدا احساس نکنم که پولمو هدر دادم ...
مرسی

1-
ایکس باکس هم که اگه با LT+ هک کنی ، نمیتونی لایو بازی کنی ( 90 % فکر کنم )

خیر، با LT+ راحت می تونی لایو بزنی، البته اگه کنسول فلگ نشده باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeid_h

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر