راهنمایی برای خرید PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
درود
دوستان من یه PS3 میخوام بگیرم واسه بازیای انحصاریش، GT, KZ, Uncharted, Heavy Rain و اینا ...
زیاد وقت بازی کردن هم ندارم که کنسول چراغ زرد بشه
و همه ی بازیامو با 360 میزنم چون لذت دسته ی 360 رو با هیچی عوض نمیکنم :d
می خوام یه مدل معرفی کنین که جواب کار منو بده، (خودم که فکر میکنم یه دست دوم کارمو راه بندازه)
مشکل هزینه ای ندارم ولی می خوام بعدا احساس نکنم که پولمو هدر دادم ...
مرسی

خیر، با LT+ راحت می تونی لایو بزنی، البته اگه کنسول فلگ نشده باشه
دوسته از من به شما نصیحیت اصلا ابدا دسته دوم نخرید کنسول را چون احتمال میره که دستگاهش باز شده باشه و یا زیادی ازش کار کشیده باشه و احتمال داره لنزش مورد داشته باشه
اگر از نظر مالی موردی نداری بهتره که یک نوش را بخری و با خیاله راحت بازی کنی
مدلی که من بهت پیشنهاد میکنم اسلیم و ریجن 2 یعنی پال باشه حالا دیگه اگر میخواهی هاردش هم زیاد باشه یک 320 گیگ بخر اگر نه همون 120 گیگ بخر تا راحت بازی کنی
موفق باشی:d

• Like
Reactions: saeid_h

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
عزیز ممنون از راهنمائیت.
سوال آخر،داخل پک320گیگش باید چی باشه؟
راستی این پک فاینال فانتزی کسی قیمتش رو داره؟گیر میاد؟راستش مشکی اسلیم خیلی بیریخته.

خود دستگاه
دسته
کابل ای وی
کابل برق
دفترچه
دفترچه پی اس ان
-------------------------
فکر نکنم این پک گیرت بیاد ...
مشکی که خیلی با کلاس هم هست نسبت به سفید . سفید خیلی ضایع ست .( نظر شخصی )

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بالاترین ظرفیت PS3 320 گیگ هست و الان نوش تو بازار (به صورت غیر باندل: یعنی بازی خاصی یا چیز اضافه ای همراش نباشه) حدود 430 هست.

ممنون بابت پاسخت.
حالا این مدل های باندل چه چیزایی دارن و چقدر قیمت دارن ؟
طبقه بندی خاصی که ندارن ؟

amir700

کاربر سایت
Apr 3, 2011
3
سلام دوستان ، من می خوام ps3 دوستمو بخرم ، ممنون میشم در مورد قیمتش کمکم کنین
320 با 1 دسته اضافی (جمعا 2 تا) - hdmi
البته گفت که 3 تا بازی اورج هم داره ، در حد 2 - 3 ساعت کار کرده( این 2 - 3 ساعتش دروغ نیست ، اطمینانیه)
حالا اگه بازیاشو بی خیال شیم ، چند بخرمش؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان ، من می خوام ps3 دوستمو بخرم ، ممنون میشم در مورد قیمتش کمکم کنین
320 با 1 دسته اضافی (جمعا 2 تا) - hdmi
البته گفت که 3 تا بازی اورج هم داره ، در حد 2 - 3 ساعت کار کرده( این 2 - 3 ساعتش دروغ نیست ، اطمینانیه)
حالا اگه بازیاشو بی خیال شیم ، چند بخرمش؟

ببین ما دستگاه را ندیدم ولی از دوستم اطمینان داری خیالت را حته که راست میگه
بعد شما برو بازار یک قیمتی بگیر ببین خودشون چند میبرند بعد خودتت یکمی بالا و پایین کن و ازش بخر:d

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
به نظر شما این پک ارزش خرید دارهhttp://pics9.com/images/47082190087394512182.jpg

دوست من توصیه میکنم این پک رو نخری با اینکه ریجن 1 هست و درجه کیفی بالایی داره

اما من امروز رفتم بازار واسه برادرم مدل 320GB بخرم ریجن 2 پال هم بود من خریدم 435

قیمت این پک 560 تومان هست که اگر شما یک دی وی دی اورجینال بخری نزدیک 600 تومن

باید پول بدید اگر شما Move رو سوا بخری بین 95 تا 130 هست بسته به پکش که باز پایین تر

درمیاد بعد امروز که من دیدم روی جعبه ساخت چین زده بود بعد خود دستگاه آمریکا بود!! که

احتمال ریفر بودن یا تعویض جعبه اصلش زیاده فقط تنها مزیتی که داره جنس دستش بود که

محکمتر و یه خرده سنگین تر از ریجن 2 و 3 بود. پک دو دسته دو بازی هم یک دستش ریفره

بهترین و به صرفه ترین پک ریجن 2 پال است.
این هم پکش که یه خورده جعبش با ریجن 3 فرق داره
http://thehut.pantherssl.com/productimg/0/600/600/59/10243759-1283942237-622000.jpg

آخرین ویرایش:

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
دوست من توصیه میکنم این پک رو نخری با اینکه ریجن 1 هست و درجه کیفی بالایی داره

اما من امروز رفتم بازار واسه برادرم مدل 320GB بخرم ریجن 2 پال هم بود من خریدم 435

قیمت این پک 560 تومان هست که اگر شما یک دی وی دی اورجینال بخری نزدیک 600 تومن

باید پول بدید اگر شما Move رو سوا بخری بین 95 تا 130 هست بسته به پکش که باز پایین تر

درمیاد بعد امروز که من دیدم روی جعبه ساخت چین زده بود بعد خود دستگاه آمریکا بود!! که

احتمال ریفر بودن یا تعویض جعبه اصلش زیاده فقط تنها مزیتی که داره جنس دستش بود که

محکمتر و یه خرده سنگین تر از ریجن 2 و 3 بود. پک دو دسته دو بازی هم یک دستش ریفره

بهترین و به صرفه ترین پک ریجن 2 پال است.
این هم پکش که یه خورده جعبش با ریجن 3 فرق داره
http://thehut.pantherssl.com/productimg/0/600/600/59/10243759-1283942237-622000.jpg
چه خوبه وقتی یکی میخواد توصیه ای کنه یا راهنمایی خودش اول بدونه بعد حرف بزنه زوری که نیس رفیق.اینطوری فقط طرفتو گمراه میکنی.
رو جعبه همشون زده چین ربطی به ریفر نداره مگه چون ریجن 1 هستش حتما باید تولید امریکا هم باشه؟؟!!حتما پال هم ساخت انگلیسه دیگه اره؟؟!والا میشه ریفر
این دسته سنگینتر و جنس بهترم خدا گفتی اره خوب سونی دیده امریکاییا قوی ترن گفته بزا دسترو محکمتر و سنگینتر بسازیم واسه ریجن 1 :))
راهنمایی زوری نیس عزیزم نمیدونی نگو نمیکشنت

amir700

کاربر سایت
Apr 3, 2011
3
ببین ما دستگاه را ندیدم ولی از دوستم اطمینان داری خیالت را حته که راست میگه
بعد شما برو بازار یک قیمتی بگیر ببین خودشون چند میبرند بعد خودتت یکمی بالا و پایین کن و ازش بخر:d

اصلا من خراب این راهنماییام ، کل فروم رو به لرزه در آوردی :D

منم سعی میکنم که قیمت بالا ازش بگیرم ، بالا تر از قیمت نو :D

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
چه خوبه وقتی یکی میخواد توصیه ای کنه یا راهنمایی خودش اول بدونه بعد حرف بزنه زوری که نیس رفیق.اینطوری فقط طرفتو گمراه میکنی.
رو جعبه همشون زده چین ربطی به ریفر نداره مگه چون ریجن 1 هستش حتما باید تولید امریکا هم باشه؟؟!!حتما پال هم ساخت انگلیسه دیگه اره؟؟!والا میشه ریفر
این دسته سنگینتر و جنس بهترم خدا گفتی اره خوب سونی دیده امریکاییا قوی ترن گفته بزا دسترو محکمتر و سنگینتر بسازیم واسه ریجن 1 :))
راهنمایی زوری نیس عزیزم نمیدونی نگو نمیکشنت

حرفی که شما میزنید درست ولی آخه چطوریه که رو جعبه دستگاه زده چین بعد رو دستگاه امریکا؟؟!!:-/

• Like
Reactions: bazibaz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر