راهنمایی برای خرید PS3

تاریخ ریلیز Gran Turismo HD Concept رو Gamespot زده : Dec 24, 2006
یعنی حدودا 6 ماه پیش . فقط من نمیدونم چرا Gamespot اصلا به این بازی امتیاز نداده ؟؟
چه جوریه ! مگه میشه یه بازی به این مهمی رو Gamespot بهش امتیاز نده :confused::confused:
اصلا این بازی به چه صورت عرضه شده ؟ کسی بازیش کرده ؟؟

یعنی حدودا 6 ماه پیش . فقط من نمیدونم چرا Gamespot اصلا به این بازی امتیاز نداده ؟؟
چه جوریه ! مگه میشه یه بازی به این مهمی رو Gamespot بهش امتیاز نده :confused::confused:
امین جان این بازی واسه دانلود در شبکه ی ps3 قرار گرفته فکر کنم واسه همینه که بهش امتیاز نداده!!
اول قرار بود بازیش به صورت جدا بفروش برسه که کنسل شد...

حالا GT5 کی ریلیز میشه
ربع اول سال 2008
فقط یه مد بازی سینگل پلیر داره با 10 تا ماشین که همشون هم همون اول آزاد نیستن.پیست هم فک کنم فقط 1 دونه داره.روی PSN هم به صورت رایگان برای دانلود وجود داره.(چون کلآ نسخه ی دموی بازی میتوان اسمش را گذاشت)حالا این بازی چی داره که بخوان نقدش کنن؟

فقط یه مد بازی سینگل پلیر داره با 10 تا ماشین که همشون هم همون اول آزاد نیستن.پیست هم فک کنم فقط 1 دونه داره.روی PSN هم به صورت رایگان برای دانلود وجود داره.(چون کلآ نسخه ی دموی بازی میتوان اسمش را گذاشت)حالا این بازی چی داره که بخوان نقدش کنن؟

اخه بعضی از بچه ها تو تاپیک Forza Motorsport 2 این بازی به قول شما دمو رو با Forza 2 مقایسه کرده بون و حتی GT HD رو از بعضی جهات از ابر بازی Forza 2 برتر دونسته بودن :eek::eek:

اخه بعضی از بچه ها تو تاپیک Forza Motorsport 2 این بازی به قول شما دمو رو با Forza 2 مقایسه کرده بون و حتی GT HD رو از بعضی جهات از ابر بازی Forza 2 برتر دونسته بودن :eek::eek:
خب حتما اون دموش رو بازی کردن!
البته بعضی از دوستان روی عکس هم زیاد مانور میدن یعنی سریع از روی عکس نظر میدن حالا کاری ندارم کدوم بهترهچو.ن هیچ کدوم رو بازی نکردم!

خب حتما اون دموش رو بازی کردن!

امین جان بر فرض مثال که اون دوستان نسخه ی دمو رو هم بازی کرده باشن . Forza 1 در زمان خودش از GT 4 بهتر بود (تقریبا از هر نظر) و امتیازات بهتری هم از سایتای معتبر کسب کرد. اوقت حالا اصلا با عقل جور در میاد که نسخه ی دموی GT حتی از برخی جهات از Forza 2 بهتر باشه ؟؟

اخه بعضی از بچه ها تو تاپیک Forza Motorsport 2 این بازی به قول شما دمو رو با Forza 2 مقایسه کرده بون و حتی GT HD رو از بعضی جهات از ابر بازی Forza 2 برتر دونسته بودن
خب از نظر گرافیک برتری داشته.کنترلشم هم حتمآ بهشون چسبیده!(من چون خودم HD را بازی نکردم و فقط ازش ویدئو دیدم فقط میتونم بگم گرافیکش عالیه ولی در مورد گیم پلی و صدا و دیگر چیزاش نمیشه نظر قطعی داد.)
امین جان بر فرض مثال که اون دوستان نسخه ی دمو رو هم بازی کرده باشن . Forza 1 در زمان خودش از GT 4 بهتر بود (تقریبا از هر نظر) و امتیازات بهتری هم از سایتای معتبر کسب کرد. اوقت حالا اصلا با عقل جور در میاد که نسخه ی دموی GT حتی از برخی جهات از Forza 2 بهتر باشه ؟؟
اون 2 بازی بر روی نسل قبل کنسولها بودند و ضمنآ فرزا دیرتر از GT4 اومده بود.در ضمن اگه نمره ملاک باشه GT4 از GT3 ضعیف تره و فرزا 2 هم حتی از GT3 ضعیف تره!
ضمنآ درسته که این بازی دمو بوده ولی گرافیکش از PGR3 و Forza 2 بهتر بوده.

:eek: جدی میگی ؟ میشه یه راهنمایی کنی که به چه شکلی میشه این کار را کرد.

شما باید کابل شبکه PS3 رو به PC وصل کنی . بعدش PS3 رو PC بشناسون ( مثل 360 ) و Connection رو Share کن . حالا به اینترنت وصل میشی که در این صورت میتونی از طریق PS3 به استور هم وصل بشی .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or