راهنمایی برای خرید PS3

ps3 با اینکه گرونه و بازی کم دارن ولی از 360 بهتره
من میگم که PS3برنده میشه
وقتی ps3 میگیری خیالت راحته که کنسولت خراب بشو نیست روزی کلی باهاش بازی میکنی ولی 360 با ترس باید بازی کنی که الان 3 چراغ قرمز میده یا در درایو باز میشه یا رنگ به هم میخوره یا .............
ps3بیتره

ps3 با با این بازیها میبره
ff 13
havanly sword
lair
ratchet and clank
mgs4
haze
kilzone2 بقیه رو هم بگم؟
فردا که 360 از نظر حجم و سخت افزار کم اورد بهتون میگم برید بازی ها رو روی 10 dvd بخرید :laughing:

ps3 با با این بازیها میبره
ff 13
havanly sword
lair
ratchet and clank
mgs4
haze
kilzone2 بقیه رو هم بگم؟
فردا که 360 از نظر حجم و سخت افزار کم اورد بهتون میگم برید بازی ها رو روی 10 dvd بخرید :laughing:

دمت گرم گفتی:p
360 حداکثر تا دو سال دیگه بدرد میخوره :laughing: بعد که حجم بازیا رفت بالا و گرافیک از اینی که هست بهتر شد اونوقت کی بهتره ps3:cheesygri
من که فقط منتظرم کپی خور بشه بعد بخرم

سلام
بچه ها از Wakashizuma هم پرسیدم اونم گفت تا اونجایی که میدونم GT HD فقط واسه دانلود هست و سازنده هاش کار بر روی شماره ی بعد رو اغاز کردن!

خبر هایی منتشر شد قبلا که GTHD برای DL هست اما هنوز قطعی نشده
اگه برای DL بگذاره که حجمش خیلی بالاست
GOOD LUCK

خبر هایی منتشر شد قبلا که GTHD برای DL هست اما هنوز قطعی نشده
اگه برای DL بگذاره که حجمش خیلی بالاست
GOOD LUCK
اونی که شما می گی که همین الانم تو psstore برای دانلود هست. ولی نسخه دموی بازیه که شامل چنتا ماشین و یه مرحله می شه.

قرار بود این بازی چند وقت دیگه نسخه کاملش عرضه بشه که انگار اصلا برنامش کنسل شده و سازنده های بازی گفتن که دارن روی شماره بعدی کار می کنن.

با سلام به همگي
آقا هر كاري ميكنم كه از روي كامپيوتر يك فايل تصويري رو بريزم رو سي دي بعد اونو اجرا كنم نميشه كه نميشه يعني همش Data ميشناسه و هيچي نشون نميده:(
به عبارت ديگه من بايد فايلهاي تصويري رو به چه فرمتهايي Convert كنم تا پلي3 بتونه اونا رو بخونه
ممنون:love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or