راهنمایی برای خرید PS3

امین انقدر بچه ها رو نترسون:evil:
PS3 حداکثر تا 3-4 ماهه دیگه بصورت FW بصورت عمومی هک میشه(کما اینکه همین الانم خیلی پیشرفتند و تقریبا این کارو کردن اما خیلی دردسر داره و ریسکش هم زیاده) بعدشم PS3 هیچ وقت مثل یک کنسولی مثل GC نمیشه چون 1-طرفداراش خیلی بیشترند 2-سونی خودش به هکرا همیشه کمک کرده;) تا کنسولو کپی خور کنند.
هیچ فرقی ندارن .... ولی اگه فیلم میبینی با PS3 بهتره که NTSC بخری ، چون بیشتر فیلمهای موجود در ایران NTSC هستن .

نیما جان مگه شما میخوای تا اخر PS3 خودتو بصورت اورجینال نگه داری؟
بالاخره این PS3 هم حداکثر یک سال دیگه (تازه من یک سالو خیلی زیاد گفتم) بصورت مد چیپی هک میشه و Free کامل میشه و همه رجیون فیلمی بهش میخوره .
مثل PS2 که الان خیلی ها دارند و هنوزم خیلی ها با PS2 فیلم DVD نگاه میکنند(چون یک پلیر عالی در زمان خودش و یک پلیر خوب در حال حاضر هست).

PS3 حداکثر تا 3-4 ماهه دیگه بصورت FW بصورت عمومی هک میشه(کما اینکه همین الانم خیلی پیشرفتند و تقریبا این کارو کردن اما خیلی دردسر داره و ریسکش هم زیاده) بعدشم PS3 هیچ وقت مثل یک کنسولی مثل GC نمیشه چون 1-طرفداراش خیلی بیشترند 2-سونی خودش به هکرا همیشه کمک کرده;) تا کنسولو کپی خور کنند.

سونی جون(احسان دیگه؟!) خب چیزی که معولم نیست در ضمن اگه توجه کرده باشی من گفتم تا 1 سال دیگه حتما کپی خور میشه حالا تا 1 سال ممکنه فردا باشه ممکنه 4 ماهه دیگه...

نیما جان مگه شما میخوای تا اخر PS3 خودتو بصورت اورجینال نگه داری؟
بالاخره این PS3 هم حداکثر یک سال دیگه (تازه من یک سالو خیلی زیاد گفتم) بصورت مد چیپی هک میشه و Free کامل میشه و همه رجیون فیلمی بهش میخوره .
مثل PS2 که الان خیلی ها دارند و هنوزم خیلی ها با PS2 فیلم DVD نگاه میکنند(چون یک پلیر عالی در زمان خودش و یک پلیر خوب در حال حاضر هست).

آقا من error داد مغزم:confused: :eek: :biggrin1:
منظورت چيه که می گی sony خودش کمک می کنه کپی خور بشه¿

من خودم طرفدار پی اس 3 هستم ولی فعلا اگه شما با 360 گرز اف وارو بازی کرده باشی میشه بگی کدوم بازیرو با پی اس 3 بازی کردی که میگی من با هر دوتاشون بازی کردم و میگم پی اس 3 بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پی اس 3 یه سری عنوانها مثل لایر و متال گر داره که وقتی اونا بیان پی اس 3 بهتر میشه ولی فعلا 360 بهتره.
Motor Storm , Ninja Gaiden Sigma , Virtua Tennis 3 , GTHD , Virtua Fighter 5 را خودم بازی کردم و همچنین بازی هایی مثل : Resistance , F1 رو از نزدیک دیدم
PS3 بهتر از 36o هست و فقط وقتی درک می کنید که این کنسول را داشته باشید ;)
GOOD LUCK

من بعد از كنكور كه 5 مرداد يه Ps3 بخرم. بعد اگه بيام تهران كسي مي تونه بهم اونجا درباره ي اين كارا كمكم كنه؟؟؟;)
اولا دمت گرم که بهترین انتخابو کردی
ثانیا افرین که به فکر کنکورت هستی
فکرشو بکن داری god of war III میزنی و حال میکنی.در ضمن هر وقت تصمیم گرفتی بیای یه خبر بده:book:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or