راهنمایی برای خرید PS3

Motor Storm , Ninja Gaiden Sigma , Virtua Tennis 3 , GTHD , Virtua Fighter 5 را خودم بازی کردم و همچنین بازی هایی مثل : Resistance , F1 رو از نزدیک دیدم
PS3 بهتر از 36o هست و فقط وقتی درک می کنید که این کنسول را داشته باشید ;)
GOOD LUCK
:eek: مگه GTHD اومده :confused:
مگه تاریخ ریلیزش اکتبر نیست
اگه اومده من همین امروز میرم ps3 میخرم:love:

GT HD که برای فروش در مغازه و .... نیمره فقط در همون شبکه ی PS3 قابل دانلود هست...;)

اين بازي هنوز به طور كامل ساخته نشده و در مراحل پاياني خود بسر ميبره اوني كه من گفتم يك نسخه Playble Demo هست و جديدا شايعه شده كه شايد سوني اين بازي رو به طور معمولي عرضه كنه

سونی حتما باید یه granturismo عرضه کنه.
اقا مام 3 خریدیم البته الان که دستم نرسید ولی 240 تومن ریختم حساب هومن تا یگی واسم نگه داره ولی تا اخر خرداد استاده گفتم نکنه گرون بشه

آخرین ویرایش:
خوب میشه بگید بازیش چجوریه:confused:
مرسی;)
سلام بچه ها
دیروز بطور زنده مقایسه ی GTHD و Forza 2 رو انجام دادیم
باید بگم GTHD از گرافیک و جزئیات بهتری برخوردار بود
و باز هم باید گفت هیچ چیز Gran Turismo نمی شه
با این حال احتمال اینکه نسخه ی نهایی GTHD از کیفیت بهتری برخوردار باشه کم نیست ;)
GOOD LUCK

سلام بچه ها
با این حال احتمال اینکه نسخه ی نهایی GTHD از کیفیت بهتری برخوردار باشه کم نیست ;)
GOOD LUCK
میشه بگید چجوری
دمو با نسخه نهایی ؟:confused:

سلام بچه ها
GOOD LUCK

بله واقعا GT HD ازلحاظ گرافيكي در سطح يك فيلم سينمايي قرار داره و من نميدونم چرا اين بازي رو از لحاظ گرافيكي با Forza 2 مقايسه ميكنن. خداييش ميخوام يك چيزي بگم ميترسم اين فن بوي هاي 360 بريزن به سرم ولي من حتي گرافيك GT4 رو از Forza 2 بيشتر قبول دارم چون يادش بخير زماني كه اين بازي رو ميكردم واقعا فراموش ميكردم دارم با يك كنسول 78 ميليون پلي گوني دارم بازي ميكنم من اين حرفو از روي طرفداري پلي3 نميزنم و خودم عاشق هر دو كنسول هستم ولي هيچ گاه و هيچ گاه هيچ بازي ريسينگي در سبك Simulation به پاي Polyphonic و سري جادويي GT نميرسن
موفق باشيد

ين بازي هنوز به طور كامل ساخته نشده و در مراحل پاياني خود بسر ميبره اوني كه من گفتم يك نسخه Playble Demo هست و جديدا شايعه شده كه شايد سوني اين بازي رو به طور معمولي عرضه كنه

تا اونجایی که ذهنم یاری میکنه اول قرار بود به صورت یه بازی جدا بیاد ولی سونی اینکار رو نکرد و واسه دانلود گزاشتش!

البته با اين شرايط بي ريخت سوني احتمال به زياد بازي جداگانه عرضه خواهد شد اين بار اولي نبوده كه سوني زير حرفهاش زده البته باز هم هيچي معلوم نيست ولي به نظر من بازي جداگانه عرضه ميشه چون با اين كار رليز بازي بالا ميره از طرفي مگه ميشه بازي با اين حجم تو Store قرار بگيره

اقا مام 3 خریدیم البته الان که دستم نرسید ولی 240 تومن ریختم حساب هومن تا یگی واسم نگه داره ولی تا اخر خرداد استاده گفتم نکنه گرون بشه

به به ! مبارک باشه !

اميدوارم که زود به دستت برسه و حالش رو ببری!
مطمئناً بهترين انتخاب رو کردی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or