راهنمایی برای خرید PS3

. Forza 1 در زمان خودش از GT 4 بهتر بود (تقریبا از هر نظر) و امتیازات بهتری هم از سایتای معتبر کسب کرد. اوقت حالا اصلا با عقل جور در میاد که نسخه ی دموی GT حتی از برخی جهات از Forza 2 بهتر باشه ؟؟
آخه این حرفا رو از کجا مییارید؟
آدم میخواد بحث نکنه نمیزارید که یه مشت ... میگید ...
آخه سره چه دلیلی مییاید froza رو با گرن توریسمو مقایسه میکنید؟؟
فرزا در مقابل گرن بچه بازیه!!!
اصلا راحت بهت بگم گرن برا حرفه ای هاس...نیخوام خدایی نکرده به فرزا بازا توهین کنما منظورم اینه که هر کسی گرن(پر فروش ترین race حال حاضر دنیا) رو درک نمیکنه!
کلا هیچ وقت آدم یه بازیه کاملا موفق رو با یه عنوان ضعیف مقایسه نمیکنه که آره امتیازش کمه:laughing:
مثه این میمونه که فردایی اگه هیلو 3 اومد و امتیاز عادی گرفت(با اینکه مطمینم فروشش از الان تضمین شدس) بگم ای بابا فلان بازی امتیازش بالاتره پس این بازی از هیلو بهتره!

اخه بعضی از بچه ها تو تاپیک Forza Motorsport 2 این بازی به قول شما دمو رو با Forza 2 مقایسه کرده بون و حتی GT HD رو از بعضی جهات از ابر بازی Forza 2 برتر دونسته بودن
امين جان چرا قبول نميكني كه هميشه بهترين بازي Racing/Simulation سري GT هست حالا ميخواد بازي كاملش باشه يا ميخواد نباشه GT از پايه و ريشه كارش درست هست. من كه برام فرقي نميكنه و اگه امتحانات تموم بشه Forza رو هم تهيه ميكنم ولي ميدونم كه سري Forza با وجود امتيازات مثبتي كه داره ولي نميتونه حريف GT بشه

این اعداد وارقام رو با هم مقایسه کنید
فورزا2 300 ماشین
gt4 700 ماشیم حالا بزارید پیستها رو نگ این تازه مقایسه بازی فورزا2 با gt 3یا 2 سال پیشه خنوز هم خیلی ها عقیده دارن که گرافیک gt4 از forza2 بیشتره:-"

مي گم بچه ها من ps3 با يه دسته اضافي و يه موتوراستورم بگيرم يا يه ps3 موتوراستورم و صبر کنم نينجا گايدن سيگما بگيرم ؟؟؟؟؟؟
خودم هم خونه تنها هستم و کسي ندارم باهاش بازي کنم ؟؟؟؟

گوش کن سیگما واقعا بازی خوب ولی خیلی سخت هرکی نمیتونه بازی کنه اینو مطمئن باش موتور استرم هم که میدونی چرا رسیستانس رو نمیگیری

گوش کن سیگما واقعا بازی خوب ولی خیلی سخت هرکی نمیتونه بازی کنه اینو مطمئن باش موتور استرم هم که میدونی چرا رسیستانس رو نمیگیری
از بازي اول شخص خوشم نمي ياد.
فکر کنم اول بايد دموي سيگما رو بازي کنم.
بعد موتوراستورم رو مي شه دونفره بازي کرد.
حالا من چي کار کنم.شما بودي کدوم رو انتخاب مي کردي ؟
ps3 با يه دسته اضافي و يه موتوراستورم
ps3 موتوراستورم و صبر کنم نينجا گايدن سيگما بگيرم ؟؟؟؟؟؟
خودم هم خونه تنها هستم و کسي ندارم باهاش بازي کنم ؟؟؟؟

سلام به همه دوستان
دوستان جریان این که میشه دسته Ps2 رو به Ps3 وصل کرد در چه حد راست هست ؟
اگه ممنکه بگید راست هست یا خالی بندی و اینکه ایا این کار شدنی هست که اگر بشه واقعا عالی میشه
و در مورد کیبورد برای Ps3 ایا میشه کیبورد به اون نصب کرد و برای بازیهای اکشن از ماوس و کیبورد استفاده کرد ؟
و در اخر هم قیمت 60 گیگ سونی در حال حاضر چند هست و ایا تابستون ارزون میشه یا نه چون الان قیمت اکثر جنسها داره بالا میره
ممنون از همه سونی بازان
پی اس تری رو عشق هست

سلام به همه دوستان
دوستان جریان این که میشه دسته Ps2 رو به Ps3 وصل کرد در چه حد راست هست ؟
اگه ممنکه بگید راست هست یا خالی بندی و اینکه ایا این کار شدنی هست که اگر بشه واقعا عالی میشه
و در مورد کیبورد برای Ps3 ایا میشه کیبورد به اون نصب کرد و برای بازیهای اکشن از ماوس و کیبورد استفاده کرد ؟
و در اخر هم قیمت 60 گیگ سونی در حال حاضر چند هست و ایا تابستون ارزون میشه یا نه چون الان قیمت اکثر جنسها داره بالا میره
ممنون از همه سونی بازان
پی اس تری رو عشق هست
1-اره مي شه
2-در مورد کيبورد هم چيزي نمي نمي دونم ولي بايد بشه نصب کرد ولي بازي تا الان نمي شا باهاش انجام داد
3-قيمت هم 575 تومن توپخونه
4-تابستون هم ميره بالا

بله وصل میشه امتحان کردم
ولی وقتی بازی های پلی 2 رو اجرا می کنی دسته که با Usb به دستگاه رو نمی شناسه ! اما تو بازی های پلی 3 کار می کنه
درباره موس و کیبرد بله به پلی 3 وصل میشه و کار می کنه اما هنوز بازی ساخته نشده که با موس و کیبرد کار کنه ولی فکر کنم یکی دو تا بازی در حال ساخت باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or