راهنمایی برای خرید PS3

اونی که شما می گی که همین الانم تو psstore برای دانلود هست. ولی نسخه دموی بازیه که شامل چنتا ماشین و یه مرحله می شه.

قرار بود این بازی چند وقت دیگه نسخه کاملش عرضه بشه که انگار اصلا برنامش کنسل شده و سازنده های بازی گفتن که دارن روی شماره بعدی کار می کنن.
اونی که من گفتم منظورم نسخه ی کامل بود
اونی که شما میگین رو من بازی کردم
GOOD LUCK

امین جان بر فرض مثال که اون دوستان نسخه ی دمو رو هم بازی کرده باشن . Forza 1 در زمان خودش از GT 4 بهتر بود (تقریبا از هر نظر) و امتیازات بهتری هم از سایتای معتبر کسب کرد. اوقت حالا اصلا با عقل جور در میاد که نسخه ی دموی GT حتی از برخی جهات از Forza 2 بهتر باشه ؟؟
شما Forza 1 رو بازی کردین ؟
من بازی کردم
GT4 بهتر بود از هر نظر
کنترل Forza 1 که واقعیا بیخود بود
کنترل Forza 2 هم در حد GTHD نیست
چرا با عقل جور نمیاد که دموی GTHD از Forza 2 بهتر باشه ؟
از Forza 2 غول ساختین اگه اشتباه نکنم :laughing:
بله GTHD بهتر هست از هر نظر چون من مقایسه کردم ;)
GOOD LUCK

امين جان چرا قبول نميكني كه هميشه بهترين بازي Racing/Simulation سري GT هست حالا ميخواد بازي كاملش باشه يا ميخواد نباشه GT از پايه و ريشه كارش درست هست. من كه برام فرقي نميكنه و اگه امتحانات تموم بشه Forza رو هم تهيه ميكنم ولي ميدونم كه سري Forza با وجود امتيازات مثبتي كه داره ولي نميتونه حريف GT بشه

ببین سعید جان اصلا بحث قبول کردن یا نکردن نیست. این جا سلیقه و نظر مطرحه . ممکنه شما و خیلیای دیگه GT رو قبول داشته باشین و من و خیلیای دیگه Forza رو .(که البته نظر هر 2 گروه قابل احترامه)
هیچ کدوم ما هم نباید نظر و سلیقه ی خودشو به اون یکی تحمیل کنه ;)

شما Forza 1 رو بازی کردین ؟
من بازی کردم
GT4 بهتر بود از هر نظر
کنترل Forza 1 که واقعیا بیخود بود
کنترل Forza 2 هم در حد GTHD نیست
چرا با عقل جور نمیاد که دموی GTHD از Forza 2 بهتر باشه ؟
از Forza 2 غول ساختین اگه اشتباه نکنم :laughing:
بله GTHD بهتر هست از هر نظر چون من مقایسه کردم ;)
GOOD LUCK

دوست عزیز من هم Forza 1 رو بازی کردم (البته رو X360) و هم GT4 رو.
به نظر من Forza 1 از هر نظر از GT4 سر بود ;) . یعنی من که خیلی بیشتر از GT4 باهاش حال کردم مخصوصا از لحاظ گیم پلی و گرافیکش (تاکید میکنم که این فقط و فقط یه نظر شخصیه)

ممنون امين جان حق با توئه من اين مساله رو فراموش كرده بودم مساله اي رو كه بارها خودم روش تاكيد داشتم كه يك بازي رايانه اي مثل بقيه چيزها يك امر سليقه اي هست;)
ولي اون صحبت من طرفم كساني بودند كه كوركورانه و از روي حرف ميان يك چيزايي مي پروندند
موفق باشيد

من کاری با gt و برتریش ندارم
فقط یه سوال محمد جان
forza 2 رو بازی کردی؟!
نه امین بازی نکردم اما گفتم این بازی رو باید درک کرد! چون اولش خیلی سخته باهاش عادت کنی چون مثه بقیه بازیها تخیلی نیست و دقیقا رانندگیه واقعیه!
حرفه من سره سلیقه نیست! سره اینه که چیزی که فروشه بالاتری داره پس بهتره!
اصلا فرزا فوق العادس ولی امکان نداره تو هیچ زمانی بتونه به فروش گرن حتی نزدیک بشه چه برسه که بهتر از اون باشه

الان بهترین موقع برای خرید پلی استیشن 3 هست.
نه بابا.کلآ قیمت Ps3 خیلی زیاده و یه وقت دیدی تو E3 امسال سونی اعلام کرد 100 دلار Ps3 ارزون شد.اون وقت خیلی حالگیری میشه

راستی من یه سوال داشتم.من توی چند تا فرومها و سایتهای خارجی که بودم دیدم نوشتن که بازیهای Ps2 به طور کپی را توانسته اند اجرا کنن.حالا میخواستم بدونم آیا تو ایرانی کسی/جایی هست که این کار را انجام بده؟ممکن هست که دستگاه از کار بیفته؟(پیشاپیش ممنون از پاسختون!)

راستی من یه سوال داشتم.من توی چند تا فرومها و سایتهای خارجی که بودم دیدم نوشتن که بازیهای Ps2 به طور کپی را توانسته اند اجرا کنن.حالا میخواستم بدونم آیا تو ایرانی کسی/جایی هست که این کار را انجام بده؟ممکن هست که دستگاه از کار بیفته؟(پیشاپیش ممنون از پاسختون!)

یه سر به لینک زیر بزن:
http://www.forum.p30world.com/showthread.php?t=127016

یا به این لینک : (البته این لینک انگلیسیه)
http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/499497

s

بچه ها فکرکنم راستی راستی داره هک میشه این از بازی کپی پلی 2 اینم از کشف حفره ها پارسال واسه هکه 360 هم از اینجا شروع شد

نه بابا.کلآ قیمت Ps3 خیلی زیاده و یه وقت دیدی تو E3 امسال سونی اعلام کرد 100 دلار Ps3 ارزون شد.اون وقت خیلی حالگیری میشه

595 تومان برای 60 گیگ زیاده ؟ :laughing:
عمرا 100 دلار ارزون تر بشه :laughing:
GOOD LUCK

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or