راهنمایی برای خرید PS3

بله دیدم من کلا به pc بازها دیگه کار ندارم چون غیر منطقی هستم یکسری عکسها اونجا بود درسته ولی اگه دقت کنی زیر اونها اسم طراح رو هم نوشته به عنوان مثال id software که میخواد روی اون کار کنه ps3 از opengl پشتیبانی میکنه و حتما از بهترینم حمایت میکنه تو ign خوندم از این سایت مهمتر چی میخوای اینجوری نگو ادم به عقلت شک میکنه البته کسی کهpc ترجیح بده به ps3 عقل نداره

اولا دیگ به دیگ میگه روت سیاه جناب Lich King معلومه کی به فکر ایندشه:laughing: بعدشم هنوز از تمام قدرت opengl2.1 استفاده نکردن و هنوز بازیهای با اون گرافیک نیومده تا بخوان به فکر بعدیش باشن چون اگه بدونی طراحان برنامه تا بخوان بعدیشو بسازن چندین سالی طول میکشه خوب معلومه ممکنه خبرشو دادباشن ولی معلوم نیست کی بیاد مثل PS4 خوب معلومه opengl بعدی حتما شماره 3 باید باشه خیلی شما زحمت کشیدی شماره بعدی opengl گفتی بی شک همین شماره 2.1 رقیب dx10 میشه و چون تکنیکش سر تر از dx10 بهترینم میشه حالا چون مدیر سایت هستی هرچی بگی درسته فکر کردی بعدشم قدرت ps3 بر پایه CELL فقط اینو میخواستم نشون بدم که opengl2.1 از dx10 هیچ کم نمیاره تازه قویترم هست شما هنوز اینقدر عقب افتادی از دنیای گرافیک که میگی اون دموها فیلمن خوبه بیشترشون از پیش رندر شده نیستن فقط دموهای e3 2005 از پیش رندر شده بودند از 2006 به بعد اکثر بازیهای سونی با گرافیک اصلی هستن تازه اون e3 2005 دارن تبدیل به بازی اصلی میشن فقط اگه برای ساختشون بیشتر وقت بزارن و تلاش بیشتری بکنن که به اون حد برسونن حتی بهترم میشن تازه مگه خودت نگفتی اون عکس crysis از گرافیک اصلی هست حرفای خودتم یادت میر پس بیایم بگیم اون گرفیک بازی نیست نه چیزی که خود سازنده بازی میگه ودر حال اجرا میزاره درسته اینم قدرت dx10 نشون داده اون چندتای دیگه هم قدرت opengl2.1 رو نشون میده درسته که اون عکسا تکنیکی هستن و مخصوص به بازی مشخصی ندارن ولی براساس فکر سازنده opengl2.1 طراحی شدن و تمام این عکسها به واقعیت گرافیکی در ps3 تحقق خواهند یافت اگه بازهم باورت نمیشه دیگه شما یه مشکلی دارین که از این بحث خارجه من نمیدونم با یک ادم غیر منطقی چه طور حرف بزنم من PS3 رو که سالها منتظرش بودم میخرم و به قدرتش یقین دارم ps2 با اون سیستم کمش و کارای اندکی که انجام میداد بهترین کنسول و پر فروش ترین شد و خیلی بازی هارو از pc رون تر اجرا میکرد چه برسه به ps3 حالا این حرفا رو که شما میزنی ادم فکر میکنه شما از پشت کوه اومدی که از هیچی خبر نداری اینو بهت میگم که به هوش بیای خیلی کار میشه با این دستگاه انجام داد درحالت عادی بااومدن این updata ها برای دستگاه همین طور قابلیتهاش زیاد میشه نمونش استفاده از پرینتر تازه حالا بیاد سیستم عامل روش نصب کنی که دیگه با pc فرقی در کار با نرم افزارها نمیکنه بعدشم بهترین دیسک درایو که داره با اون حجم و کیفیت FULL HD تازه با اون پردازنده قوی که برابر با سوپر کامپیوتر هست که سرعتش بیشتر از 4ghz و 256 بیلیون محاصبه در ثانیه که این انقلاب محاصبی هستش و رم پرسرعت3.2ghz که ما تو هیچ pc نمیبینیم وحتی گرافیک nvidia rsx که فراسوی گرافیکهای امروزی میباشد با انجام 100 بیلیونshader در ثانیه این است اینده که در این کنسول ما خواهیم دید و بی شک برنده جنگ نسل بعد هم میشه امیدوارم مثل پست قبلی الکی جوابموندی و برای اولین بار تو عمرت یک بار فکر کن بعد عمل کن موفق باشی

Snake جان بابا همشهري كوتاه بيا اين طرز حرف زدن درست نيست حتي اگه با يك كاربر معمولي صحبت ميكني چه بسا با مدير عزيز سايت يعني اقا اشكان صحبت ميكني من نميگم هرچي ايشون گفت بگي چشم شما نظرتو بيان كردي و اين هيچ ايرادي نداره و نظرهركسي قابل احترامه اما مهمترين نكته حفظ احترام طرف مقابله اميدوارم يكم تجديدنظر بكني . اما در مورد Api اينو بايد اضافه كنم كه Xbox360 و ps3 با وجود تحولاتي كه در زمينه گرافيك بوجود آوردند باز هم از جديدترين تكنولوژيهاي گرافيكي عقب هستند. ولي بهتره كه بدونيد :
هردو Gpu يعني(RSX و Xenos ) پشتيباني كامل از DirectX9 و Directx10 رو دارند (كه خود به دو گروه Unified Shader و Geometry Shader تقسيم ميشند)
اما در مورد OpenGL بكار رفته در PS3 همونطور كه اشكان جان گفت Rsx ساخت nVIDIA توانايي اجراي بازيهايي كه با OpenGL/ES 2 و nVIDIA CG نوشته شدند را داره البته ميدونيد كه نسل جديد Shader ها كه به نام Unified Shader شناخته ميشه فقط بوسيله nVIDIA CG قابل استفاده هست و RSX داراي تكنيكهاي SM3 و Cine FX4 و HDR و Intel-Lisample2 هست و پلي3 تنها بازيهايي رو ميتونه Procces كنه كه Engine Physics اونها AGEIA و PhysX و SDK و NovodeX و Havok باشند

بله دیدم من کلا به pc بازها دیگه کار ندارم چون غیر منطقی هستم یکسری عکسها اونجا بود درسته ولی اگه دقت کنی زیر اونها اسم طراح رو هم نوشته به عنوان مثال id software که میخواد روی اون کار کنه ps3 از opengl پشتیبانی میکنه و حتما از بهترینم حمایت میکنه تو ign خوندم از این سایت مهمتر چی میخوای اینجوری نگو ادم به عقلت شک میکنه البته کسی کهpc ترجیح بده به ps3 عقل نداره
شما مثل اینکه خیلی علاقه داری به جک گفتن :laughing: . اصلا این بحثارو واسه چی را میندازی اصلا پی اس 3 قویترین سخت افزار دنیارو داره ولی چه فایده داره وقتی هنوز یه بازی به درد بخور در حد این سخت افزار واسش نیومده.دیگه نمیتونی منکر این قضیه بشی که؟؟؟ شما یه حرفایی میزنی که اینقدر ادم اعصابش خورد میشه که من که فن پی اس 3 هستم حالا باید بیام برای اینکه جواب شما رو بدم اینجوری راجبه پی اس 3 صحبت کنم.در ضمن این طرز صحبت کردنت خیلی بد هست حالا چه برسه به اینکه با یه مدیر اینجوری صحبت میکنی:confused:

7 روز بعد در خدمتتون هستیم.

یا به این لینک : (البته این لینک انگلیسیه)
http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/499497
اينو که ميدونم داداش(الکي که نگفتم تو فرومهاي خارجي ديدم)
اين آقا که تنها مال خودشو اين کار را کرده.من ميخوام ببينم کسي هست که بديم بهش اين کار رو بکنه؟
595 تومان برای 60 گیگ زیاده ؟ :laughing:
عمرا 100 دلار ارزون تر بشه
يادتون رفته که Wii قيمتش 250 دلاره؟ بعد 100 دلار چيزي نيست که بخواد کم شه و پيش از اين هم شاهد کم کردن 100 دلاري وو 50 دلاري کنسولها بوديم.
GOOD LUCK

بابا انقدر جُک نگو :laughing:

باید یه قانون جدید اضافه کنیم برای بن کردن اینجوری نمیشه !
قانون نمی خواهد که، همه جا troll ها رو بن می کنن (که البته اینم بن شد). به نظر من باید از banstick بیشتر استفاده کنید تا اینجور آدمها حساب کار بیاد دستشون. :cheesygri اکثر اوقات شما ها خیلی با ملایمت برخورد می کنید.

دوستان می بخشید من دخالت می کنم ، من نمی دونم اصلا چه لزومی داره که با این دو تا پلتفرم، منظورم PC و کنسوله، اینجوری برخورد بشه، اگه دقت کنید تو اکثر تاپیک ها این بحث ها باعث تحریف اون تاپیک شده. بابا دیگه همه ما می دونیم بازی روی کنسول معنای دیگه ای چه از لحاظ گیم پلی و چه از لحاظ Style کلی بازی داره، همینطور برعکس.
ضمنا به نظر من برای پیدا کردن تفاوتهای مورد بحث بین مثلا PS3 و PC زوده ! باید صبر کنبد، تمام این تکنولوژی ها جنبه تجاری داره، تکرار میکنم جنبه تجاری داره، و مطمئن باشید هم سونی و هم مایکروسافت برای محصولاتشون برنامه دارن که کم کم و در زمان خودش و با توجه به وضعیت بازارشون عرضه می کنند.
و مطلب دیگه، شما یه نگاهی به سیر تکاملی کنسول های نسل فعلی بندازین، به عنوان مثال GOW2 رو برای PS2 نمی تونستند سه سال پیش بسازن؟! پس معلومه این کمپانی ها حربه ای تو آستین دارن برای ضمانت فروش و بقاء شون. موفق باشید

آخرین ویرایش:
سلام ! آقایون دوسته من از دبی میخواد برام یه xbox360 و یه ps3 بیاره! حالا میخوام بهش بگم که XBOX360 NTSC/UC بیاره و میخوام بگم درایوش هم SAMSUNG باشه چطوری از رو جعبش میشه فهمید که درایوش چیه؟ (البته من 360 داشم فروختم الان وضعم بهتر شده میخوام بخرم)

براي تشخيص درايور 360 بايد 360 رو باز كنه و درايورش رو بده بيرون تا از شكل ظاهري مشخص بشه كه مدل درايوش چيه .

از کجا مطمئن باشم که کپی خور میشه؟؟

شما مطمئن باش كه كپي خور ميشه . ( البته اگه ميخواي مدل Core يا پريميوم بگيري چون من از وضعيت كپي خور شدن Elite خبر ندارم )

در مورد PS3 چیزی میدونید؟ چی بگم بیاره! (PS3 رو شاید بفروشم اگه خوب باشه نگه میدارم)

شما بگو برات PS3 با ريجن NTSC/J بيارن . مدلش هم 60G باشه .

سلام

اینجا 1 دستگاه اگه بخوایم به همین قیمت که گفتی میده؟
آخه من دوستم قیمت کرد گرونتر از ایران بود!!!! اینجا چطوریه که به قیمت خود دلارش میده؟؟؟

در مورد premiume این چیزی که میگی غیر عادی هستش !!! 1350 درهم میشه 340 هزار تومن!!! تازه با یه بازی اورجینال از قیمت خود $ هم ارزونتر میشه!

در ضمن من فکر میکنم یا اشتباه قیمت کردی یا جا به گفتی مثلا PS3 دوستم قیمت کرد دبی 2400 درهم!!!!!

اره یه دونه هم بخوای میده.
نه این قیمت رو من خودم هم زنگ زدم دوباره پرسیدم درسته میتونی خودت زنگ بزنی
پلی 3 مدل 20 گیگ هم میداد 1600 درهم .موفق باشی

پیام

سلام

میشه بگید کجای جعبه Ps3 نوشته Ntsc/j و کجاش کشور سازنده رو نوشته

اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
بالای جعبه کنار دسته جعبه هم رجیونش رو نوشته هم کشور سازنده

میخواستم ببینم از کجا میتوان یک کابل hd برای ps3 گیر اورد و ایا مدل های مختلفی دارد وقیمت اش چقدر است؟
از توپخونه (میدان امام خمینی) پاساژ لباف
قیمت هم حول حوش 25 هست

سلام

آقا قیمتهارو درست گفتی! فقط اگه بگم دوستم بیاره تو گمرک ازش نمیگیرن؟؟ گیر نمیدن به یه دونه کنسول؟ شاید بگم xbox360 هم بیاره چطوری بفهمم drivesh سامسونگه؟ اگه 2 تا کنسول بیاره چی گیر نمیدن بهش؟؟

لطفا کمک ! ps3 60gb ntsc/j مگه 599$ نیست؟؟؟؟ اینجا چطوری میگه 1800 درهم!! این که میشه 493 $!!!!!!کمک بابا گیج شدم! گمرک رو چطوری میشه رد کرد؟؟؟

قیمتها که درسته. گمرک هم زیاد گیر نمیده تا دو تا رو میتونی راحت بیاری. تو دبی براشون وزن بار مهمه که باید زیره 30 کیلو باشه اگه بیشتر شد به ازای هر کیلو 15 درهم جریمه میکنند
گمرک ایران هم وسائیل برقی گیر میده ولی معمولا دستگاههای بازی رو کاری نداشته!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or