راهنمایی برای خرید PS3

در ضمن سوال منو جواب ندادی که از این هارد چه استفاده ای میخوای بکنی که همش دنبال اینی که خالیش کنی ؟!
فقط میخواستم بدونم الکی هارد پر نشه و بعد دیگه نشه خالیش کرد.(مثلا بعدا که کپی خور شد بازیها رو بریزیم روی هارد یا از اینترنت دمو بازیها رو که گرفتیم و بازی کردیم پاک کنیم و دوباره...)

تا اونجایی که میدونم احتیاج به تبدیل نداره!!!

داخل خود دستگاه تبدیل وجود داره وقتی به 110 بزنی با 110 کار می کنه و وقتی 220 بزنی با 220 کار ی کنی نیاز به ترانس خارجی هم نداره

فکر کنم اشتباه میکنید ، این ماله زمانیه که شما 220 داشته باشین و مثلا بخواین توی امریکا یا ژاپن به 110 وصلش کنید که در اینصورت با 110 هم کار میکنه .

ولی اگه شما 110 داشته باشین و اینجا بخواین به 220 وصلش کنید ، حتما باید از ترانس استفاده کنید ، چون اگه نکنید باید با PS3 بای بای کنید .

البته من مطمئن نیستم ، ولی خب عقل اینطوری حکم میکنه .

فکر کنم اشتباه میکنید ، این ماله زمانیه که شما 220 داشته باشین و مثلا بخواین توی امریکا یا ژاپن به 110 وصلش کنید که در اینصورت با 110 هم کار میکنه .

ولی اگه شما 110 داشته باشین و اینجا بخواین به 220 وصلش کنید ، حتما باید از ترانس استفاده کنید ، چون اگه نکنید باید با PS3 بای بای کنید .

البته من مطمئن نیستم ، ولی خب عقل اینطوری حکم میکنه .

سلام
AAKH1361 که میگه: وقتی به 110 بزنی با 110 کار می کنه و وقتی 220 بزنی با 220 کار ی کنی

کسی مطمئن نیست؟!:confused:
فکر کنم درست منظورم رو تو جمله ام نگفتم منظورم اینه که وقتی به 110 بزنی با برق 110 هم کار می کنه و وقتی 220 بزنی با برق 220 هم کارمیکنه

همونطور که گفته شد تو خود دستگاه تبدیل وجود داره
مثلا :
دستگاه من NTSC/J هست از اسمش معلوم که برای ژاپن ساخته شده (یعنی 110 هست و کابل برقش از این سه تای ها هستش) اما با برق 220 کار می کنه (برق ایران) (البته چون این کابل سه تای تو پریز نمیره از یک دو شاخه که ورودی سه شاخه میگره (اسمش رو نمی دونم) ) استفاده می کنم
http://en.wikipedia.org/wiki/Ps3
All current PS3 power supplies are Universal 100V-240V/50–60 Hz and will work worldwide,

البنه من الان که پشت دستگاه رو نگاه کردم دیدم 220-240 v هست اما دستگاهم برای ژاپن (برق 110) هست NTSC/J اگر برای بقیه هم همین طور باشه (220-240) پس با این حساب میشه نتیجه گرفت که پلی 3 برق 220v-240 میگره و تبدیل به 110v میکنه تو مناطقی هم که 110v هست با همون 110 کار می کنه

فکر کنم درست منظورم رو تو جمله ام نگفتم منظورم اینه که وقتی به 110 بزنی با برق 110 هم کار می کنه و وقتی 220 بزنی با برق 220 هم کارمیکنه

همونطور که گفته شد تو خود دستگاه تبدیل وجود داره
مثلا :
دستگاه من NTSC/J هست از اسمش معلوم که برای ژاپن ساخته شده (یعنی 110 هست و کابل برقش از این سه تای ها هستش) اما با برق 220 کار می کنه (برق ایران) (البته چون این کابل سه تای تو پریز نمیره از یک دو شاخه که ورودی سه شاخه میگره (اسمش رو نمی دونم) ) استفاده می کنم

البنه من الان که پشت دستگاه رو نگاه کردم دیدم 220-240 v هست اما دستگاهم برای ژاپن (برق 110) هست NTSC/J اگر برای بقیه هم همین طور باشه (220-240) پس با این حساب میشه نتیجه گرفت که پلی 3 برق 220v-240 میگره و تبدیل به 110v میکنه تو مناطقی هم که 110v هست با همون 110 کار می کنه

دوست عزیز ، هر NTSC/J که ژاپن نیست ، ما دو نوع NTSC/J داریم ، یکی ماله ASIA و یکی ماله ژاپن که روی جعبش نوشته ONLY FOR JAPAN .
دستگاه شما برای ASIA هست که 220 نوشته ، وگرنه NTSC/J ژاپن و همچنین NTSC/UC برقشون 110 هست و هم روی جعبه و هم پشت دستگاه نوشته 110 .

دوست عزیز ، هر Ntsc/j که ژاپن نیست ، ما دو نوع Ntsc/j داریم ، یکی ماله Asia و یکی ماله ژاپن که روی جعبش نوشته Only For Japan .
دستگاه شما برای Asia هست که 220 نوشته ، وگرنه Ntsc/j ژاپن و همچنین Ntsc/uc برقشون 110 هست و هم روی جعبه و هم پشت دستگاه نوشته 110 .
میشه در این مورد که یک سری مخصوص ژاپن هست منبع معتبری بدی
یعنی سونی فقط به خاطر برقش این مدل مخصوص ژاپن و آمریکا داده ؟ خوب این که راه حلش یک ترانس کوچیک داخل دستگاه هست
اگر تفاوت دیگه بود حتما خود سونی اعلام می کرد
تو ویکی پدیا هم چیزی دز این مورد ندیدم
باز من بعید می دونم چنین مدلی باشه

دوست عزیز ، هر NTSC/J که ژاپن نیست ، ما دو نوع NTSC/J داریم ، یکی ماله ASIA و یکی ماله ژاپن که روی جعبش نوشته ONLY FOR JAPAN .
دستگاه شما برای ASIA هست که 220 نوشته ، وگرنه NTSC/J ژاپن و همچنین NTSC/UC برقشون 110 هست و هم روی جعبه و هم پشت دستگاه نوشته 110 .

سلام نیما جان

دوست من هم من و هم دستم آقا تکاوچ هر دو دستگاهامون 110 ولت و made in japan

for sale and use in japan only هستش و داریم بدون ترانس با برق 220 باهاش کار میکنیم

من یه تاپیک هم راجع به این موضوع زدم که 3 مولتی ولتاژ هستش

فرقی نمیکنه که چه رجیونی باشه همشون مولتی هستن

موفق باشی

میشه در این مورد که یک سری مخصوص ژاپن هست منبع معتبری بدی
یعنی سونی فقط به خاطر برقش این مدل مخصوص ژاپن و آمریکا داده ؟ خوب این که راه حلش یک ترانس کوچیک داخل دستگاه هست
اگر تفاوت دیگه بود حتما خود سونی اعلام می کرد
تو ویکی پدیا هم چیزی دز این مورد ندیدم
باز من بعید می دونم چنین مدلی باشه

منبع خودم هستم ، دیگه همه اینو میدونن که NTSC/J دو مدل داره ، یکی ماله ASIA و یکی هم ژاپن ، که ولتاژ ASIA روی جعبه نوشته 220 ولی ژاپن روی جعبش نوشته 110 .
NTSC/UC هم که مخصوص امریکا و کانادا هست و روی جعبش و دستگاه نوشته 110 .

من اصلا کاری با اینکه مولتی ولتاژ باشه یا نه ندارم ، ولی این تقسیم بندی به این شکل هست و ولتاژ نوشته شده روی جعبه و دستگاه هم به همین شکلی هست که گفتم .

در ضمن این مختص سونی و PS3 نیست ، همه وسایل صوتی تصویری این تقسیم بندی ها رو دارن .

سلام نیما جان

دوست من هم من و هم دستم آقا تکاوچ هر دو دستگاهامون 110 ولت و made in japan

for sale and use in japan only هستش و داریم بدون ترانس با برق 220 باهاش کار میکنیم

من یه تاپیک هم راجع به این موضوع زدم که 3 مولتی ولتاژ هستش

فرقی نمیکنه که چه رجیونی باشه همشون مولتی هستن

موفق باشی

بله ، شما درست میگین ، من با یکی از دوستانم که ریجن ژاپن بود صحبت کردم ، که اون هم حرف شما رو تایید کرد .
جالبه که همچین خاصیتی داره ، یکم واسم عجیب بود . مرسی

منبع خودم هستم ، دیگه همه اینو میدونن که NTSC/J دو مدل داره ، یکی ماله ASIA و یکی هم ژاپن ، که ولتاژ ASIA روی جعبه نوشته 220 ولی ژاپن روی جعبش نوشته 110 .
NTSC/UC هم که مخصوص امریکا و کانادا هست و روی جعبش و دستگاه نوشته 110 .

من اصلا کاری با اینکه مولتی ولتاژ باشه یا نه ندارم ، ولی این تقسیم بندی به این شکل هست و ولتاژ نوشته شده روی جعبه و دستگاه هم به همین شکلی هست که گفتم .

در ضمن این مختص سونی و PS3 نیست ، همه وسایل صوتی تصویری این تقسیم بندی ها رو دارن .
درباره دو مدل اسیا من مطمعن نبودم که شما توضیح دادی
در مورد برقش هم که mzh توضیح داد

سلام بچه ها چند وقته فهمیدم 3 من از طرف راستش و پشتش باد گرم می یاد بیرون و طرف راستش داغ می شه تا حالا هنگ نکرده البته من بیشتر از 3 ساعت به طور مداوم باهاش بازی نکردم به نظر شما مال من مشکل حرارتی پیدا کرده :confused: یا واسه شما هم این طوری ؟؟
لطفا یه کم توضیح بدید اگه مشکل داره سریع تر ردش کنم برم ....
راستی کسی جایی را سراغ نداره که بازی را بفرسته دم خونه ؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or