راهنمایی برای خرید PS3

مي گم اگه ريجيون دستگاهت j only japan باشه بهتر يا j اسيا ؟؟؟
يعني ps store و امکانات کدومشون بيشار است و امکان اين که امکاناتش بيشتر بشه بيشتره ؟؟؟
زبان ps store اين دو تا ريجيون هم مي شه انگليسيش کرد يا فقط ژاپني است ؟؟؟
بازي که از استور دانلود مي کني يا مي خري زبونش ژاپني است ؟

سلام بچه ها چند وقته فهمیدم 3 من از طرف راستش و پشتش باد گرم می یاد بیرون و طرف راستش داغ می شه تا حالا هنگ نکرده البته من بیشتر از 3 ساعت به طور مداوم باهاش بازی نکردم به نظر شما مال من مشکل حرارتی پیدا کرده :confused: یا واسه شما هم این طوری ؟؟
لطفا یه کم توضیح بدید اگه مشکل داره سریع تر ردش کنم برم ....
راستی کسی جایی را سراغ نداره که بازی را بفرسته دم خونه ؟؟

نگران نباش ، طبیعیه ، هیچ مشکلی هم پیش نمیاد ، شما 12 ساعت پشت سر هم بازی کن .

مي گم اگه ريجيون دستگاهت j only japan باشه بهتر يا j اسيا ؟؟؟
يعني ps store و امکانات کدومشون بيشار است و امکان اين که امکاناتش بيشتر بشه بيشتره ؟؟؟
زبان ps store اين دو تا ريجيون هم مي شه انگليسيش کرد يا فقط ژاپني است ؟؟؟
بازي که از استور دانلود مي کني يا مي خري زبونش ژاپني است ؟

دوست من ، این موضوع یه بار دیگه هم مطرح شده بود که من توضیح کامل دادم .
زبان و جزئیات STORE هیچ ربطی به اینکه ریجن کجا باشه نداره ،
به این بستگی داره که شما زمانی که میخوای در PS Network ثبت نام کنی ، چه کشوری رو به عنوان محل سکونت انتخاب کنی .

سلام بچه ها چند وقته فهمیدم 3 من از طرف راستش و پشتش باد گرم می یاد بیرون و طرف راستش داغ می شه تا حالا هنگ نکرده البته من بیشتر از 3 ساعت به طور مداوم باهاش بازی نکردم به نظر شما مال من مشکل حرارتی پیدا کرده :confused: یا واسه شما هم این طوری ؟؟
لطفا یه کم توضیح بدید اگه مشکل داره سریع تر ردش کنم برم ....
راستی کسی جایی را سراغ نداره که بازی را بفرسته دم خونه ؟؟

سمت راست پشت خروجی هوای پلی 3 هست برای همون گرم

اقا هر کی بازی موتور استورم رو تا حالا بازی نکرده حتما این بازی رو امتحان کنه اخرت بازی هست. راستی نیما دستت درد نکنه همونطور که گفتی رفتم موتور استورم رو از مکس گرفتم فکر میکنم همونی باشه که خودت گفتی اخه j هستش. دنیا خیلی کوچیکه ها :cheesygri

برای اینکار باید در روت اصلی ( SD - USB - CF ) برای هر بخش یک فولدر جداگانه به ترتیب زیر بسازید :

برای عکس فولدری بنام Picture ، و عکسهایی که میخواید در PS3 ببینید ، درون این فولدر بریزید .

بزای فیلم فولدری بنام Video ، و فیلمهایی که میخواید با PS3 ببینید ، ............................ .

برای صدا و آهنگ فولدری بنام Music ، و .................................................. .

سپس مموری رو که وارد PS3 کنید ، در هر قسمت XMB فایلهای مربوطه نشون داده میشه .
من این مورد رو دوبار توضیح داده بودم ولی امروز یه چیز جدید فهمیدم .
شما اگه به شکل بالا عمل کرده باشید ، حافظه جانبی رو که وارد PS3 میکنید ، در XMB به هر قسمت که برید ( Video یا Picture یا Music ) و وارد حافظه جانبی بشید شما فایلهای مرتبط به هر بخش رو میبینید ، و هیچ فولدری نخواهید دید .
مثلا اگه شما داخل حافظه جانبی ، در فولدری بنام ایکس فایل تصویری داشته باشید ، در XMB نشون داده نمیشه ، و فقط فایلهای تصویری که درون فولدر Video هست میتونید ببینید .

ولی چیزی که که امروز فهمیدم اینه که شما در XMB در هر یک از سه بخش مورد نظر برید و روی حافظه جانبی دکمه مثلث رو بزنید ، یک منو باز میشه که اگه گزینه Display All رو انتخاب کنید ، میتونید تمام فولدرهای موجود در حافظه جانبی رو ببینید و فایلهای مربوط به همون بخش رو که داخل هر فولدری باشه ، داشته باشید .

با این کار دیگه لازم نیست به شکل بالا عمل کنید و فایل ها رو هر طور که میخواید روی حافظه جانبی بریزید .
البته همونطور که گفتم به صورت مستقیم فایل ها نشون داده نمیشن .

دو تا سوال:
1- این PS3 system restore دقیقا چیکار میکنه به غیر از اینکه هر چی روی هارد هست پاک میکنه یا یه سری تنظیمات رو بر میگردونه به حالت اول(frimware رو بر نمیگردونه؟)
2- برای بازی کردن بازیهای ps2 کار خاص یا تنظیم خاصی نمیخواد به غیر از اینکه دی وی دی اورجینال رو میگذاریم و مثل بازیهای ps3 بازی میکنیم ؟ (بازیهای اورجینال باید روی dvd9 باشند؟)

واسه بازی های PS2 فقط لازمه که ارجینال باشه و هم ریجن دستگاه:love:
راستی VF 3 چطوره؟ حال میده حسابی ها!!
من شنیدم بازی PS2 ارجینال تا 5000 تومن هم دیگه گیر میاد درسته؟؟

اقا هر کی بازی موتور استورم رو تا حالا بازی نکرده حتما این بازی رو امتحان کنه اخرت بازی هست. راستی نیما دستت درد نکنه همونطور که گفتی رفتم موتور استورم رو از مکس گرفتم فکر میکنم همونی باشه که خودت گفتی اخه j هستش. دنیا خیلی کوچیکه ها :cheesygri
مگه مدل j با بقيه فرق مي کنه ؟؟؟؟

دو تا سوال:
1- این PS3 system restore دقیقا چیکار میکنه به غیر از اینکه هر چی روی هارد هست پاک میکنه یا یه سری تنظیمات رو بر میگردونه به حالت اول(frimware رو بر نمیگردونه؟)
2- برای بازی کردن بازیهای ps2 کار خاص یا تنظیم خاصی نمیخواد به غیر از اینکه دی وی دی اورجینال رو میگذاریم و مثل بازیهای ps3 بازی میکنیم ؟ (بازیهای اورجینال باید روی dvd9 باشند؟)

1- نه ، Firmware رو بر نمیگردونه .
2- باید هم ریجن دستگاه هم باشه ، شما اورجینال پیدا کن ، دیگه هر چی بود بود . ( DVD9 یا DVD5 )

مگه مدل j با بقيه فرق مي کنه ؟؟؟؟

خير خوشبختانه ps3 مثل 360 نيست كه بازيهايي كه رجيونشون مختلفه با هم فرق داشته باشن;)

اینی که شما میگی مربوط به Region Free بودن میشه ، که یعنی شما بازی هر ریجنی که داشته باشه به دستگاهت میخوره .
ولی به این ربط نداره که ریجن های مختلف با هم تفاوت نداشته باشن .
مثلا همین MotorStorm ریجن NTSC/J JAPAN قسمت آنلاین نداره ، ولی ریجنهای NTSC/UC و PAL و حتی NTSC/J ASIA قسمت آنلاین دارن .

اینی که شما میگی مربوط به Region Free بودن میشه ، که یعنی شما بازی هر ریجنی که داشته باشه به دستگاهت میخوره .
ولی به این ربط نداره که ریجن های مختلف با هم تفاوت نداشته باشن .
مثلا همین MotorStorm ریجن NTSC/J JAPAN قسمت آنلاین نداره ، ولی ریجنهای NTSC/UC و PAL و حتی NTSC/J ASIA قسمت آنلاین دارن .
مي گم تمام بازي ها اين جوريه؟يعني اين که در ريجيون ها تفاوت هايي داره ؟
ريجيون دستگاه خودت چيه ؟
نظر تو چيه ؟ من ntsc/uc بگيرم يا ntsc/j يا ntsc/j japan ؟؟؟؟؟
خواهش مي کنم بهم بگو مخصوصا اين سوال اخري

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or