راهنمایی برای خرید PS3

حالا همون قسمتی از دیتا که میریزه رو هارد میشه پاک کرد؟

بله میشه پاک کرد ، ولی یه سوالی واسه من پیش اومده :
هارد PS3 برای Save بازیها ، data اونها و ریختن آهنگ و فیلم و .... در نظر گرفته شده ، حالا شما که میخوای دیتای بازی رو هم پاک کنی از رو هاردت ، میشه بپرسم چه استفاده ای از این هارد میخوای بکنی ؟
شما هاردت رو میخوای کاملا خالی کنی که چی بشه ؟!!!!

موضوع اینه که تمامیه این سایتهایی که شما گفتی فایل های Video اونها با فرمت MOV هست که مخصوص QuickTime Player هست و PS3 این نوع فایل ها رو ساپورت نمیکنه .
کلا PS3 فرمت های زیر رو ساپورت میکنه :

MPEG - MPEG2 - MPEG4 و همچنین VOB که فرمت فیلمهای DVD هست .
حتی AVI هم ساپورت نمیشه .

فایلها اسمشون فرقی نمیکنه ، ولی برای فولدر ها باید به شکل زیر عمل کنید :

برای اینکار باید در روت اصلی ( SD - USB - CF ) برای هر بخش یک فولدر جداگانه به ترتیب زیر بسازید :

برای عکس فولدری بنام Picture ، و عکسهایی که میخواید در PS3 ببینید ، درون این فولدر بریزید .

بزای فیلم فولدری بنام Video ، و فیلمهایی که میخواید با PS3 ببینید ، ............................ .

برای صدا و آهنگ فولدری بنام Music ، و .................................................. .

سپس مموری رو که وارد PS3 کنید ، در هر قسمت XMB فایلهای مربوطه نشون داده میشه .
میمونم از دست خودم چی بگم! :biggrin1: :biggrin1:
از کمکت ممنون ;)

18 گیگ توی پیش نمایش بوده
من بر اساس دیدگانم تاحالا بازی فوتبال ندیدم
حالا شما اصرار داری که هست من بی طرفم !

کی اصرار داره هست ؟ حالت خوبه ؟ من که خودم دارم میگم در حال حاضر هیچ فوتبالی برای PS3 نیست !!!!
پست ها رو درست بخون .

یه سوالی که برای من پیش اومده اینه که چرا بوسیله ps3 فیلم یا موزیک دان لود کنیم خوب با کامپیوتر میکنیم که راحتتر هم هست ؟

مگه من با PS3 دان میکنم ؟ اگر هم چیزی نوشتم خواستم بگم که این قابلیت رو هم داره ، وگرنه من الان روی هارد PS3 حتی 1 دونه عکس یا فیلم یا موزیک ندارم .

در ضمن سوال منو جواب ندادی که از این هارد چه استفاده ای میخوای بکنی که همش دنبال اینی که خالیش کنی ؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or