راهنمایی برای خرید PS3

اینا که بازی به حساب نمیاد ، شما اگه دلت رو به این بازیها بخوای خوش کنی ، PS One خیلی بهتره . ولی قیمتش خب 5 - 6 تومنه .
البته مثلا بازیه Tekken قیمتش 20 هزار تومنه که خب نسبت به بازیهای دیگه عنوان بهتری هستش .
در ضمن شما باید Credit Card ( مثل Visa یا Master ) داشته باشی تا اینا رو بخری .
نیما این نینجا گایدن رو اگه بخام دانلود کنم برم توی ps store دیگه فقط پولی هست یا نه؟؟؟؟

nima_mn شما چه ورجنی روی کنسولت هست؟
1- اگه یه ورجن بالاتر روی کنسول باشه میشه پاکش کرد و یه ورجن پایین رو به جای اون ریخت؟
2- چه جوری میشه به اطلاعات هارد دسترسی داشت مثلا چیزی روش کپی کنیم یا حذف کنیم یا محتویات اونو ببینیم؟

مگه این امکان که از روی هارد اجرا کنی بوجود اومده؟
بله
دو تا برنامه برای اینکار هست یکی FERROX v1.0 هست و دیگری برنامه ای از گروه Paradox هست
که البته هنوز هیچ کدومشون در اختیار عموم قرار نگرفتن

اولی توسط یک خانوم نوشته شده که ظاهرا ایشون از توسعه این برنامه دست کشیدن
و دومی هم قرار بود بعد از عرضه پلی 3 در اروپا ریلیز بشه که هنوز نشده

http://www.youtube.com/watch?v=oGEcoiaO6AY
http://www.youtube.com/watch?v=oAwb7Xp2MWc&mode=related&search=

http://www.ps3news.com/forums/playstation-3-chat/ps3 -iso-loader-working-video

البته هنوز معلوم نیست که این برنامه ها کی در اختیار عموم قرار می گیرند البته چیزی که معلومه این برنامه ها نمی تونند همه بازی ها رو از روی هارد اجرا کنند و بعضی بازی ها رو تونستند و فکر کنم دلیل عرضه نشدنشون هم همین اصلاح برنامه ها برای اجرای همه بازی ها باشه

nima_mn شما چه ورجنی روی کنسولت هست؟
1- اگه یه ورجن بالاتر روی کنسول باشه میشه پاکش کرد و یه ورجن پایین رو به جای اون ریخت؟
2- چه جوری میشه به اطلاعات هارد دسترسی داشت مثلا چیزی روش کپی کنیم یا حذف کنیم یا محتویات اونو ببینیم؟

من 1.7 که آخرینشه .

1. همینطوری نمیشه ، ولی اگه هک بشه و بخوان برای کپی بازی روی هارد از ورژن پایینتر استفاده کنن ، 100 درصد یه فکری به حالش میکنن ، مثل PSP .

2. اگه بخوای مثل ویندوز دسترسی داشته باشی ، باید Linux بریزی ، ولی با خود سیستم عامل PS3 فقط میتونی به Save بازیها ، فیلم ، عکس و صدا دسترسی داشته باشی .

من 1.7 که آخرینشه .

1. همینطوری نمیشه ، ولی اگه هک بشه و بخوان برای کپی بازی روی هارد از ورژن پایینتر استفاده کنن ، 100 درصد یه فکری به حالش میکنن ، مثل PSP .

2. اگه بخوای مثل ویندوز دسترسی داشته باشی ، باید Linux بریزی ، ولی با خود سیستم عامل PS3 فقط میتونی به Save بازیها ، فیلم ، عکس و صدا دسترسی داشته باشی .
یعنی الان که من فایل اصلی ورجن 1.31 روی هاردم هست نمی تونم از رو هارد برش دارم؟

من 1.7 که آخرینشه .

یعنی الان که من فایل اصلی ورجن 1.31 روی هاردم هست نمی تونم از رو هارد برش دارم؟(بیخودی جا اشغال کرده)

یعنی الان که من فایل اصلی ورجن 1.31 روی هاردم هست نمی تونم از رو هارد برش دارم؟(بیخودی جا اشغال کرده)

:eek: یعنی چی از رو هاردم برش دارم ؟!!!!! این حرف شما مثل اینه که بگی میشه ویندوزم رو از روی کامپیوتر پاک کنم ؟! ( بیخودی جا اشغال کرده !!!!! )
فایل اصلی نداره ، شما وقتی یه ویندوز میریزی روی کامپیوترت به هر حال یه مقداری از فضای هاردت رو اشغال میکنه . این سیستم عامل PS3 هم که روی هوا نصب نشده ، روی همون هارد نصب شده که خب یه مقدار از فضا رو میگیره .

شما فقط میتونی Update کنی به ورژن بالاتر ( الان 1.7 ) که اونم باز همون مقدار فضا رو اشغال میکنه .

این فایل اصلا روی هارد نصب نمیشه بلکه بر روی دو تا حافظه Nand که حجمشون 100 مگابایت هست نصب میشه برای همین هست که میشه هارد پلی سه رو عوض کرد بدون اینکه برای سیستم مشکلی پیش بیاد و وقتی سیستم بالا میاد هارد جدید (فرمت نشده توسط پلی 3) رو میشناسه و برای شناسای شدن در پلی 3 فرمتش می کنه
البته سیستم بدن هارد کار نمی کنه و تو Xmb هنگ میکنه (امتحان کردم)
در ضمن هنوز راهی برای پایین اوردن فریم وار دستگاه پیدا نشده البته طبق اخرین اخبار یک کارای کردن که هنوز کامل نیست

نیما دوباره مجبورم بپرسم :

آیا شما سیستم لینوکس روی Ps3 خودت نصب کردی و اگه نکردی چرا؟

بعدش آیا این لینوکس مثل سیستم عامل windows Xp

هستش و آیا میشه روش نرم افزار نصب کرد یا نه؟ (آیا باید کار کردن با سیستم

لینوکس رو بلد باشی یا اینکه نه و لازم نیست .)

در ضمن آیا میشه با ps3 یک خط ADSl 128 فیلمی رو از اینترنت دانلود کرد و در

Ps3 ریخت و به وسیله تلویزیون نگاه کرد یا نه؟

با تشکر .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or