راهنمایی برای خرید PS3

اگه کسی لینک مستقیم آپ دیت NTSC/J رو داره بذاره. من چون اینترنتم dial up هست و همش قطع میشه نمیتونم با ps3 دان لود کنم میخوام اول فایل رو با کامپیوتر دان لود کنم بعد بریزم رو ps3.

سلام
خوب پس کارت راحت شد :)
فقط برنامه PS3 Proxy 3r1c رو از سایت دانلود کن

1 - برنامه رو اجرا کن

2 - حالا ای پی و پورتی که رو داده رو تو قسمت پروکسی دستگاه (پلی 3) وارد کن

3 - روی استارت کلید کن تا صحفه برنامه بیاد روی قسمت Main کلید کن Select File رو انتخاب کن و فایل دمو یا بازی رو که دانلود کردی از روی هارد انتخاب کن سپس روی Enter Url کلید کن .

4 - حالا اینجا باید ادرس بازی یا دموی رو که می خوای در PS Store روش کلید کنی و دانلود شه رو می دی

5 - حالا در پلی 3 روی همون بازی که می خواستی دانلود کنید کلید کن و دیگه فایل شما از اینترنت دانلود نمیشه بلکه از روی هاردتون روی پلی 3 نصب میشه !!

اگر امتحان کردی جوابش رو بده

تو همون متنی رو که دو تا پست بالاتر نوشتم خوندی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه من نگفتم همونی که اونجا نوشته رو نیا ترجمه کن اینجا بذار ؟!!
من همه اینکارا رو کردم ، 3 روز هم باهاش ور رفتم ، ولی نشده ..........

همچین گفتی توضیح میدم ، با خودم گفتم چی کشف کردی !!!!!!

قربون دستت ، دیگه نمیخواد توضیح بدی ................

برادران گرامي به بدبخت بيچاره فقير بي پول گدا براي خريد يگ دستگاه ps3 كمك كنبيد نفري 1000 بدين بسه يه نفري نفري 1000 بفرستن بسه ايميل تونو بدين براتون شماره حساب بفرستم راستي هر وقتم رفتين بازي خريذين تخفيفشو بفرستين واسه من راستي يه من عاجز كمك كنيد لازم دارم سريعتر ايميل تونو بدين:cool:

تو همون متنی رو که دو تا پست بالاتر نوشتم خوندی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه من نگفتم همونی که اونجا نوشته رو نیا ترجمه کن اینجا بذار ؟!!
من همه اینکارا رو کردم ، 3 روز هم باهاش ور رفتم ، ولی نشده ..........

همچین گفتی توضیح میدم ، با خودم گفتم چی کشف کردی !!!!!!

قربون دستت ، دیگه نمیخواد توضیح بدی ................

مگر من رفتم ترجمه کردم ! برنامه ای که کلا سه تا کلید داره برای کار کردن باهاش توقع داشتی روش جدیدی برای استفاده ازش کشف کنم ! :eek: من روش استفاده رو گفتم حالا از کجا باید بدونم خودت قبلا امتحان کردی ؟
خوب اگر نتونستی مشکل از خودت بوده نه برنامه چون خیلی ها تونستن این کار رو بکنن

در ضمن کسانی که FirmWare دستگاهشون پایین هست و پیغام خطا میگیرند اول باید با یک روش دیگه این مشکل رو دور بزنند (که خیلی پر دردسر هست و تو اون سایت از هر ده نفر یک دو تا تونستند این کار رو کنند) و به PS Store متصل بشن بعد با استفاده ار این برنامه می تونند بازی ها و دمو های دانلود شده رو , روی دستگاه نصب کنند

من اول فکر کردم شما مشکل وصل شدن به PS Store رو هم دارید که گفتید نه خوب من هم گفتم پس کارت راحت شد و روش استفاده از PS3 Proxy 3r1c که قسمت دوم کار هست رو گفتم

این هم از خوبی ما
توقع تشکر رو نداشتم چون قصدم کمک بود ولی دیگه چرا با ناراحتی و عصبانیت جواب ادم رو میدی ؟
همین جور برخورد ها هست که باعث شده و میشه خیلی از کاربرای حرفه ای نیان و تو این سایت پست بدن (هر چند خودم یک مبتدیم)
از این به بعد هم سعی می کنم بیشتر خواننده باشم تا اینکه کمک حال دیگران

stonecold جان
اون لینکی که اقا نیما دادن فکر کنم مربوط به FirmWare 1.7 باشه
اگر این FirmWare روی سیستمت نصب کنی دیگه نمی تونی از ISO Loader گرو پارادوکس استفاده کنی
چون این برنامه تا FirmWare 1.51 یا 1.32 با بالا (دقیق نمی دونم کدومشون) دیگه جواب نمیده و کار نمی کنه
نظر شخصی من اینه که FirmWare زیر 1.51 رو روی سیستمت نصب کن باز تصمیم با خودت هست

stonecold جان
اون لینکی که اقا نیما دادن فکر کنم مربوط به FirmWare 1.7 باشه
اگر این FirmWare روی سیستمت نصب کنی دیگه نمی تونی از ISO Loader گرو پارادوکس استفاده کنی
چون این برنامه تا FirmWare 1.51 یا 1.32 با بالا (دقیق نمی دونم کدومشون) دیگه جواب نمیده و کار نمی کنه
نظر شخصی من اینه که FirmWare زیر 1.51 رو روی سیستمت نصب کن باز تصمیم با خودت هست

1- میشه لینکشو بذاری2- این ISO Loader گرو پارادوکس چی هست؟3- این کنسول های چینی با جاپونی چه فرقی دارند4- برای من یه جا نوشته هارد 55/47 مگه هاردش نباید 60 باشه5- از کجا میشه بفهمی الان چه ورجنی روی کنسول هست؟

1 - از اینجا می تونی هر فریم واری رو که می خوای دانلود کنی

2 - برنامه ای برای اجرای بازی های پلی 3 از روی هارد

3 - تا اونجا که من خبر دارم کنسول پلی 3 ژاپنی وجود نداره (شاید چند تا نمونه اولیش ژاپنی باشه که اونهم برای فروش نیستند مثل همونی که سال 2005 نمایش دادن) همشون تولید چین هستند البته فکر نکن چون تولید چینی هست بی کیفیت برعکس

4 - خوب شما اگر یک هارد 250 بگیری می بینی 232 گیگ هست یعنی اون مقداری که روش نوشته نیست این در مورد همه هاردها صادق هست و همیشه کمتر از اون مقداری که روش نوشته هست مقداریش رو هم خود پلی 3 برمی داره

5 - دقیق اسم قسمت هاش یادم نیست فکر کنم تو شاخه System قسمت About PS3 بود

مگر من رفتم ترجمه کردم ! برنامه ای که کلا سه تا کلید داره برای کار کردن باهاش توقع داشتی روش جدیدی برای استفاده ازش کشف کنم ! :eek: من روش استفاده رو گفتم حالا از کجا باید بدونم خودت قبلا امتحان کردی ؟
خوب اگر نتونستی مشکل از خودت بوده نه برنامه چون خیلی ها تونستن این کار رو بکنن

در ضمن کسانی که FirmWare دستگاهشون پایین هست و پیغام خطا میگیرند اول باید با یک روش دیگه این مشکل رو دور بزنند (که خیلی پر دردسر هست و تو اون سایت از هر ده نفر یک دو تا تونستند این کار رو کنند) و به PS Store متصل بشن بعد با استفاده ار این برنامه می تونند بازی ها و دمو های دانلود شده رو , روی دستگاه نصب کنند

من اول فکر کردم شما مشکل وصل شدن به PS Store رو هم دارید که گفتید نه خوب من هم گفتم پس کارت راحت شد و روش استفاده از PS3 Proxy 3r1c که قسمت دوم کار هست رو گفتم

این هم از خوبی ما
توقع تشکر رو نداشتم چون قصدم کمک بود ولی دیگه چرا با ناراحتی و عصبانیت جواب ادم رو میدی ؟
همین جور برخورد ها هست که باعث شده و میشه خیلی از کاربرای حرفه ای نیان و تو این سایت پست بدن (هر چند خودم یک مبتدیم)
از این به بعد هم سعی می کنم بیشتر خواننده باشم تا اینکه کمک حال دیگران

من توی هر پستی که قبل از این زدم راجع به این موضوع گفتم که خودم امتحان کردم ولی نشده ، شما مشکلت اینه که پستهای منو اصلا درست نخوندی .
دلیل این هم که با ناراحتی جواب دادم واسه این بود که من همش دارم توضیح میدم که اگه شما خودت تونستی بگو دقیقا چیکار کردی ؟! ولی شما همونی که اونجا نوشته رو فارسیشو اینجا گذاشتی در حالی که من 20 بار امتحان کردم و نشد . اگه نگفته بودم مشکلی نداشتم ، ولی من دو بار تکرار کردم و شما هم اصلا توجه نکردی و انگار منو نفهم فرض کردی .........

سلام
دوستان امروز دموی قابل بازی F1 رو روی Ps3 دیدم
اصلا اون چیزی که دموهای تبلیغاتی دیدیم نبود , یعنی خوب نبود
ماشین ها خیلی پلاستیکی بودن
Good Luck

سلام بچه ها کسی بازیهای مورتال و تیکن و جی تی اچ دی یا ... که می شه دانلود کرد رو دانلود کردین؟

من Mortal Kombat و GTHD رو دانلود کردم ، البته تو اینایی که گفتی فقط GTHD مجانیه و اون دوتا رو باید بخری ، من Mortal Kombat رو با Credit Card خریدم .

قیمت این بازی های قابل دانلود هم نسبتا خوبه! :love:
فکر کنم چیزی حدود 5 یا 6 هزار تومن باشه ؛ درست میگم آقا نیما ؟ :confused:
حداقل میشه تا زمانی که کپی خور نشده ؛ از این بازیها استفاده کرد....

قیمت این بازی های قابل دانلود هم نسبتا خوبه! :love:
فکر کنم چیزی حدود 5 یا 6 هزار تومن باشه ؛ درست میگم آقا نیما ؟ :confused:
حداقل میشه تا زمانی که کپی خور نشده ؛ از این بازیها استفاده کرد....

اینا که بازی به حساب نمیاد ، شما اگه دلت رو به این بازیها بخوای خوش کنی ، PS One خیلی بهتره . ولی قیمتش خب 5 - 6 تومنه .
البته مثلا بازیه Tekken قیمتش 20 هزار تومنه که خب نسبت به بازیهای دیگه عنوان بهتری هستش .
در ضمن شما باید Credit Card ( مثل Visa یا Master ) داشته باشی تا اینا رو بخری .

دیدم کسی پستم رو نخوند دوباره می نویسم :arrowd:
دوستان دموی قابل بازی F1 رو روی Ps3 دیدم
اصلا اون چیزی که تو دموهای تبلیغاتی دیدیم نبود , یعنی اصلا خوب نبود
ماشین ها خیلی پلاستیکی بودن
Good Luck

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or