راهنمایی برای خرید PS3

سلام
بچه ها من رسیستنس تموم کردم میخوام برم یه بازی بخرم به نظرتون چه بازی رو بخرم؟؟؟؟
خب ليست بازيهاي شما چيه ؟ يا همون فقط Resistance رو داري ؟
به نظر من در درجه اول Motorstorm رو بگير كه همه آرزشون اينه كه اين بازي رو انجام بدند
Virtual Fighter 5 هم بازي رديفيه و من دموهاشو كه ديدم خيلي خوشم اومد.
بعضي ها هم Oblivion رو گرفتند تعريف كردند. ولي من ميگم Ridge Racer 7 هم بگيري خوبه:biggrin1:

دوستان سلام میخواستم ببینم الان قیمت بلوری خام چقدره؟
الان بر روی اجرای بازی از روی بلوری هکرا کاری انجام نمیدن؟
تا کی؟ میخوام آینده رو ببینم.

سلام
بچه ها من رسیستنس تموم کردم میخوام برم یه بازی بخرم به نظرتون چه بازی رو بخرم؟؟؟؟

نظر من هم همون MotorStorm ، ولی شما اگه بگی چه سبک بازی دوست داری بیشتر میتونم راهنمایی کنم .

خب ليست بازيهاي شما چيه ؟ يا همون فقط Resistance رو داري ؟
به نظر من در درجه اول Motorstorm رو بگير كه همه آرزشون اينه كه اين بازي رو انجام بدند
Virtual Fighter 5 هم بازي رديفيه و من دموهاشو كه ديدم خيلي خوشم اومد.
بعضي ها هم Oblivion رو گرفتند تعريف كردند. ولي من ميگم Ridge Racer 7 هم بگيري خوبه:biggrin1:

Oblivion بازی خیلی خوبی هست ، ولی سبک بازی رو شاید هر کسی خوشش نیاد ، چون بازی بسیار سنگین و طولانی و در عین حال هیجان بالایی نداره .
Ridge Racer هم به نظر من بازیه خوبی نیست از هیچ لحاظ . البته این نظر من ، چون من دومین بازی که خریدم همین Ridge Racer بود که سریعا تعویضش کردم .

با Virtua Fighter هم موافقم ، برای دوستداران سبک Fight این بازی بسیار خوب خواهد بود .

only only only PS3

سلام عزیزان
منم کم کم میخوام بیام قاطی شما Ps3 داران عزیز
میخوام بدونم نظر شما درباره نسخه Pal چیه
چون میشه Ps2 هم باهش بازی کرد (بازیهاش زیاد گیر میاد اورجینالش)
نظر کلیتون رو کدومه تا بخرمش Pal یا Ntsc
لطفا گه جوابمو بدین ممنون میشم

لینک بازیهاست ولی بالای صفحه لینک داده که چطوری باید این بازیها رو بریزی روی PS3 .
بالای صفحه با توجه به ورژن FirmWare لینک داده که با کلمه THIS هم مشخص شده .

درسته اون راهنما برای کسانی هست که FirmWare دستگاهشون پایین هست و نمی تونند به PS Store وصل بشه و پیغام به روز آوری می گیرند
مگر شما این مشکل رو هم دارید ؟
اگر ندارید بگو تا توضیح بدم

سلام عزیزان
منم کم کم میخوام بیام قاطی شما Ps3 داران عزیز
میخوام بدونم نظر شما درباره نسخه Pal چیه
چون میشه Ps2 هم باهش بازی کرد (بازیهاش زیاد گیر میاد اورجینالش)
نظر کلیتون رو کدومه تا بخرمش Pal یا Ntsc
لطفا گه جوابمو بدین ممنون میشم

تو این تایپک توضیح دادم

کسی میدونه virtual fighter بیشتر حال میده بخرم یا fight night round 3?

من اگه بجاي شما بودم virtual fighter رو ميگرفتم درسته كه FNR3 عاليه وبا SIXAXIS پلي3 واقعا محشره ولي خب اين يك بازي بوكسه و شايد لذتي كه مثل virtual fighter داره بهت نده چون اين بازي هم حركاتش اكشن تره و هم متنوع تره.

نظر من هم همون MotorStorm ، ولی شما اگه بگی چه سبک بازی دوست داری بیشتر میتونم راهنمایی کنم .

Oblivion بازی خیلی خوبی هست ، ولی سبک بازی رو شاید هر کسی خوشش نیاد ، چون بازی بسیار سنگین و طولانی و در عین حال هیجان بالایی نداره .
Ridge Racer هم به نظر من بازیه خوبی نیست از هیچ لحاظ . البته این نظر من ، چون من دومین بازی که خریدم همین Ridge Racer بود که سریعا تعویضش کردم .

با Virtua Fighter هم موافقم ، برای دوستداران سبک Fight این بازی بسیار خوب خواهد بود .
نیما کدوم از این بازیا که گفتی هیجان بیشتری داره حالا سبکش مهم نیست که اول شخص باشه یا یه چیزه دیگه این motor storm چه جوری هست؟؟؟؟؟؟؟؟ ادم وسط بازی که حوصلش سر نمیره؟؟؟؟؟؟

نیما کدوم از این بازیا که گفتی هیجان بیشتری داره حالا سبکش مهم نیست که اول شخص باشه یا یه چیزه دیگه این motor storm چه جوری هست؟؟؟؟؟؟؟؟ ادم وسط بازی که حوصلش سر نمیره؟؟؟؟؟؟
نه بابا کي با motor storm وسط بازي خوابش مي بره هرکي خوابش ببره واسه اينه که خيلي بازي کرده و ديگه خسته شده يا اخر وقت مثل ساعت 2 و 3 است يا اين که اصلا بازي کردن بارش نيست و بلد نيست مفش رو بالا بکشه اومده بازي مي کنه.
بهترين انتخاب motor storm است.سبکش هم فکر کنم racing باشه.

مي شه يکم توضيح بدي مزيت هاي نسخه ntsc/j نسبت به پال ؟
مي شه زبان ntsc/j رو انگليسي کرد يا همون ژاپنيه ممنون.
بعد يه سوال احمقانه تو ايران رليز نمي شه ؟يا خاورميانه ؟
مزیت نسخه ntsc/j :
1 - FirmWare پایین تر (اگر اپدیت نشده باشه) = باگ های بیشتر = احتمال هک شدن بیشتر

2 - وجود چیپ EE/GS که فعلا با استفاده از حفره ای که در این چیپ هست بازی های پلی 3 رو از روی هارد اجرا کردن که در نسخه پال این چیپ وجود نداره
بقیه موارد هم در اون تایپک که لینک دادم موجوده

کلا زبان همه پلی استیشن های 3 (تا اونجا که من شنیدم) به صورت پیش فرض انگلیسی هست اون ntsc/j هم برای تماشای فیلم ها و اجرای بازی های پلی 2 هست (فقط بازی های که ntsc/j هستن و فیلم های دی وی دی و بلوری ntsc/j رو نمایش میده) در مورد منو و تنظیمات هم هیچ فرقی بین ntsc/j و پال نیست چون هر دو شون با یک FirmWare اپدیت میشن
نه تو ایران و نه تو خاور میانه رلیز نمیشه اما به راحتی میشه تو بازار ایران پیدا کرد

درسته اون راهنما برای کسانی هست که FirmWare دستگاهشون پایین هست و نمی تونند به PS Store وصل بشه و پیغام به روز آوری می گیرند
مگر شما این مشکل رو هم دارید ؟
اگر ندارید بگو تا توضیح بدم

نه عزیزم ، من هیچ مشکلی ندارم ، ورژن 1.7 رو هم آپدیت کردم .
این کار رو هم فقط برای کنجکاوی خواستم انجام بدم و اینکه خودم اگه موفق شدم برای دوستانی که لازم دارن توضیح بدم . من همه رو از خود Store به وسیله PS3 دانلود میکنم .

شما هم اگه تونستی این کار رو انجام بدی بیا اینجا توضیح بده تا همه استفاده کنن .
البته اگه میتونی خودت توضیح کامل بدی ، نه اینکه اون متن رو ترجمه کنی اینجا بذاری ، چون توضیحی که توی اون سایت داده شده گنگه ، و زیاد گویا نیست .

بیشترین هیجان رو همین MotorStorm داره . مگه میشه شما وسط یک بازیه Racing حوصلت سر بره ؟
مخصوصا این بازی که تمرکز خیلی زیادی لازم داره بخاطر ناهموار بودن و پرپیچ و خم بودن جاده ها ، شما اگه حتی 1 دهم ثانیه غافل بشی اتومبیل شما یا چپ میشه یا منفجر میشه .
بسیار بازیه پرهیجانیه .

ولی مثلا بازی مثل Oblivion با اینکه بازیه خیلی قوی هست و بهترین نمره ها رو هم گرفته ، کاملا فاقد هیجانه و من یکی که خیلی حوصلم سر میرفت سر این بازی .

نه عزیزم ، من هیچ مشکلی ندارم ، ورژن 1.7 رو هم آپدیت کردم .
این کار رو هم فقط برای کنجکاوی خواستم انجام بدم و اینکه خودم اگه موفق شدم برای دوستانی که لازم دارن توضیح بدم . من همه رو از خود Store به وسیله PS3 دانلود میکنم .

شما هم اگه تونستی این کار رو انجام بدی بیا اینجا توضیح بده تا همه استفاده کنن .
البته اگه میتونی خودت توضیح کامل بدی ، نه اینکه اون متن رو ترجمه کنی اینجا بذاری ، چون توضیحی که توی اون سایت داده شده گنگه ، و زیاد گویا نیست .

سلام
خوب پس کارت راحت شد :)
فقط برنامه PS3 Proxy 3r1c رو از سایت دانلود کن

1 - برنامه رو اجرا کن

2 - حالا ای پی و پورتی که رو داده رو تو قسمت پروکسی دستگاه (پلی 3) وارد کن

3 - روی استارت کلید کن تا صحفه برنامه بیاد روی قسمت Main کلید کن Select File رو انتخاب کن و فایل دمو یا بازی رو که دانلود کردی از روی هارد انتخاب کن سپس روی Enter Url کلید کن .

4 - حالا اینجا باید ادرس بازی یا دموی رو که می خوای در PS Store روش کلید کنی و دانلود شه رو می دی

5 - حالا در پلی 3 روی همون بازی که می خواستی دانلود کنید کلید کن و دیگه فایل شما از اینترنت دانلود نمیشه بلکه از روی هاردتون روی پلی 3 نصب میشه !!

اگر امتحان کردی جوابش رو بده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or