راهنمایی برای خرید PS3

با سلام
یکی از دوستام ps3 خریده یه مشکل دلره باهاش
میگه وقتی رم Sd میذارم هیچ اتفاقی نیافته و فیلم و عکس و mp3 که توش باید از کجا اجراش کنه
یه طوری بگید که من بتومن مشکل اونو حل کنم بعدش میذاره با ps3 بازی کنم

من اینتر نت dial up دارم. اگه ps3 رو به کامپیوتر وصل کنم و بعد به اینترنت وصل بشم و فریمور رو آپدیت کنم و حین اپدیت اینترنت قطع شد چی میشه؟ میاد از اول؟

با سلام
یکی از دوستام ps3 خریده یه مشکل دلره باهاش
میگه وقتی رم Sd میذارم هیچ اتفاقی نیافته و فیلم و عکس و mp3 که توش باید از کجا اجراش کنه
یه طوری بگید که من بتومن مشکل اونو حل کنم بعدش میذاره با ps3 بازی کنم

همینطوری نمیتونه بخونه .

برای اینکار باید در روت اصلی مموری ( SD - USB - CF ) برای هر بخش یک فولدر جداگانه به ترتیب زیر بسازید :

برای عکس فولدری بنام Picture ، و عکسهایی که میخواید در PS3 ببینید ، درون این فولدر بریزید .

بزای فیلم فولدری بنام Video ، و فیلمهایی که میخواید با PS3 ببینید ، ............................ .

برای صدا و آهنگ فولدری بنام Music ، و .......................................................... .

سپس مموری رو که وارد PS3 کنید ، در هر قسمت فایلهای مربوطه نشون داده میشه .

نیما جان برای آنلاین بازی کردن با PS3 به چه سرعتی احتیاج هست که هیچ مشکلی برای بازی کردن پیش نیاد ؟
Good Luck

والا من با 128 بدون هیچ مشکلی بازی میکنم ، حتی بازیه MotorStorm که خیلی سریع هست رو بدون مشکل آنلاین بازی میکنم .
سرعت کمتر امتحان نکردم ( مثلا 64 ) .

میتونید بگید از کجا سرویس میگیرید ؟

من وایرلس دارم ، الان هم فقط یه شرکت وایرلس میده که اونم داتک هستش ، البته منطقتون باید تحت پوشش باشه و به قول معروف آنتن بده .
ولی خب یه مشکلی که داره اینه که سرعت بیشتر از 128 به شخصی نمیده و باید ثبت شرکتی داشته باشی ، که منم سر همین موضوع مشکل دارم .
قیمتش هم از ADSL یکم گرونتره . ولی خب کیفیتش خوبه و 128 واقعی سرعت میده ( که میشه 16 کیلوبایت در ثانیه ) .

شنیدم محیط XBOX LIVE بخاطر این که گرافیکی هست به سرعت بالا احتیاج داره درسته ؟
من الان 128 دارم و بخاطر همین XBOX LIVE رو امتحان نکردم که می شه باز یکرد یا نه
حالا چند روز دیگه 256 وصل می شه می خوام امتخان کنم
الان مشکلم این هست که ٌWindows Live ID بلد نیستم بسازم
GOOD LUCK

نحوه ی آنلاین بازی کردن ps3 چطوری هستش ؟

آیا فقط میشه بازیهای 2 نفره رو با هم انجام دادیا نه>

(مثلا 2 نفر که ps3 دارن باید حتما یک بازی 2 نفره رو با هم بازی کنند یا نه)؟

بعدش این آنلاین بازی کردن ps3 شامل چه بازیهایی هستش؟

من وایرلس دارم ، الان هم فقط یه شرکت وایرلس میده که اونم داتک هستش ، البته منطقتون باید تحت پوشش باشه و به قول معروف آنتن بده .
ولی خب یه مشکلی که داره اینه که سرعت بیشتر از 128 به شخصی نمیده و باید ثبت شرکتی داشته باشی ، که منم سر همین موضوع مشکل دارم .
قیمتش هم از ADSL یکم گرونتره . ولی خب کیفیتش خوبه و 128 واقعی سرعت میده ( که میشه 16 کیلوبایت در ثانیه ) .

بلدی پینگ کنی؟ اگه میشه دستور ping yahoo.com را در cmd اجرا کن و چهار تا زمانی که به ms میده را بذار اینجا،البته شما که به نظر میاد استاد ما باشی:blushing:

wimax را الان چهار تا شرکت دارن میدن و داتک فکر کنم کم کیفیت ترین سرویس را بینشون میده...ولی بازم چون زیاد share نیست،از adsl بهتر جواب میده.

wimax را الان چهار تا شرکت دارن میدن و داتک فکر کنم کم کیفیت ترین سرویس را بینشون میده...ولی بازم چون زیاد share نیست،از adsl بهتر جواب میده.
wimax که پول خون بابای آدمو می گیره:) wimax کدومه. سیستم وایرلس داتک مخصوص به خودشه (البته wimax هم داره که با وایرلس هاش فرق داره) و تنها شرکتی هم هست که این سرویس رو ارائه می ده در تهران! اینترنتش رو هم مثل اینکه از ترکیه می گیره. طرز کارشم به این شکله که در بعضی از مناطق تهران یسری دکل گیرنده و تقویت کننده گذاشته که شما وقتی بگیری اگه منطقتون تحت پوشش باشه مودم خوش نزدیک ترین دکل رو شناسایی می کنه و بهش وصل می شه، و مودم مورد نظر که دارای شماره ویژه ای است در صورتی که اجازه دریافت داشته باشه به اینترنت متصل می شه.
این سیستم وایرلس داتک 3 مدل سرویس داره:
1- 128/32
2- 256/64
3- 512/128

wimax که پول خون بابای آدمو می گیره:) wimax کدومه. سیستم وایرلس داتک مخصوص به خودشه (البته wimax هم داره که با وایرلس هاش فرق داره) و تنها شرکتی هم هست که این سرویس رو ارائه می ده در تهران! اینترنتش رو هم مثل اینکه از ترکیه می گیره. طرز کارشم به این شکله که در بعضی از مناطق تهران یسری دکل گیرنده و تقویت کننده گذاشته که شما وقتی بگیری اگه منظقتون تحت پوشش باشه مودم خوش نزدیک ترین دکل رو شناسایی می کنه و بهش وصل می شه، و مودم مورد نظر که دارای شماره ویژه ای است در صورتی که اجازه دریافت داشته باشه به اینترنت متصل می شه.
این سیستم وایرلس داتک 3 مدل سرویس داره:
1- 128/32
2- 256/64
3- 512/128
سلام
256 و 512 رو به خونه میدن ؟
GOOD LUCK

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or