راهنمایی برای خرید PS3

مي گم تمام بازي ها اين جوريه؟يعني اين که در ريجيون ها تفاوت هايي داره ؟
ريجيون دستگاه خودت چيه ؟
نظر تو چيه ؟ من ntsc/uc بگيرم يا ntsc/j يا ntsc/j japan ؟؟؟؟؟
خواهش مي کنم بهم بگو مخصوصا اين سوال اخري
همه دستگاههای توی بازار اغلب j-asia هست فرقی با هم ندارند اگه پال نباشه مشکلی پیش نمیاد واسه فرمت فیلمها.

مي گم تمام بازي ها اين جوريه؟يعني اين که در ريجيون ها تفاوت هايي داره ؟
ريجيون دستگاه خودت چيه ؟
نظر تو چيه ؟ من ntsc/uc بگيرم يا ntsc/j يا ntsc/j japan ؟؟؟؟؟
خواهش مي کنم بهم بگو مخصوصا اين سوال اخري

همه بازیها نه ، من فقط MotorStorm رو دیدم که تفاوت داره ، بازیهای دیگه رو نمیدونم دقیق ، ولی اکثرا تفاوت ندارن ....

این که ربطی به دستگاه نداره !! شما هر ریجنی که بگیری همه بازیها از همه ریجن ها بهش میخوره و هیچ فرقی نداره ....
شما فقط باید در انتخاب بازی دقت کنی که اون ریجنی که شما میخوای بخری از ریجنهای دیگه چیزی کمتر نداشته باشه ... البته بعضی وقتها هم مجبور میشی ، چون نمیتونی ریجن دیگه ای رو پیدا کنی .
مثلا همین MotorStorm همه جا J JAPAN داشت و من کلی گشتم تا PAL پیدا کردم که اتفاقا فقط همون 1 دونه رو هم داشت .

شما هیچ فرقی نمیکنه که کدوم ریجن رو بگیری ، فقط اگه فیلم میبینی بهتره که PAL نگیری ، چون اکثر فیلمهایی که میاد ایران NTSC هستن .

مموریه چی؟ مموری برای چیه؟

مموریهای مختلف رو میخونه : SD - Mini SD - Pro - Compact Flash

اینها برای تبادل اطلاعات بین PS3 با وسایل دیگه ، مثل موبایل ، Laptop ، دوربین عکاسی و فیلم برداری ، PC های مجهز به Card Reader و .... استفاده میشن .

مموریهای مختلف رو میخونه : SD - Mini SD - Pro - Compact Flash

اینها برای تبادل اطلاعات بین PS3 با وسایل دیگه ، مثل موبایل ، Laptop ، دوربین عکاسی و فیلم برداری ، PC های مجهز به Card Reader و .... استفاده میشن .
ممنون ولی خودم میدونستم میخواستم بچه هارو امتحان کنم (به غیر از شما):cool:

ایکیو بابا من میگم تعداد بازی ها مثلا کربن و ریسیستنس وفیر میشن 3 تا بازی حالا به سلامتی گرفتی یا ایکیوت بالا تر از این حرفاست:(

ببین بچه ، تو که خودت مخت داره از شدت فسفر میترکه !!!!!!
جیگر .... من همون اول گفتم همه بازیها توی ایران هست ، ولی مغزت نکشید ....

Resistance - MotorStorm - FEAR - Oblivion - Call Of Duty 3 - Carbon - Virtua Tennis 3 - Virtua Fighter 5 - Sonic - Ridge Racer 7 - NBA 2K7 - Spider Man 3 - Godfather - Formula 1 - Genji - NHL 2K7 - Tiger Wood - Tony Hawk - Marvel - NFL 07 - Defjam - NBA Street و ......................

حالا گرفتی انیشتین ؟!!!

ایکیو بابا من میگم تعداد بازی ها مثلا کربن و ریسیستنس وفیر میشن 3 تا بازی حالا به سلامتی گرفتی یا ایکیوت بالا تر از این حرفاست:(

آقا حميد همونطور كه نيما گفت تمام بازيهايي كه تو خارج ريلز شده تو ايران هم هست خب آخه كي ميدونه چندتا بازي براي ps3ساخته شده اگه ميخواي بدوني خودت بايد بري بگردي ;) من يك لينك ميزارم برو ببين اينجا ولي اين ليست تمام بازيهايي هست كه براش ساخته شدن يا ميخوان ساخته بشن
حالا به سلامتی گرفتی یا ایکیوت بالا تر از این حرفاست
اگه ميشه يكم لفظتو بهتر كن چون شما بازيسنتري هستي و احترام مخاطبتو بايد حفظ كني

ای خدا

ببین بچه ، تو که خودت مخت داره از شدت فسفر میترکه !!!!!!
جیگر .... من همون اول گفتم همه بازیها توی ایران هست ، ولی مغزت نکشید ....

Resistance - MotorStorm - FEAR - Oblivion - Call Of Duty 3 - Carbon - Virtua Tennis 3 - Virtua Fighter 5 - Sonic - Ridge Racer 7 - NBA 2K7 - Spider Man 3 - Godfather - Formula 1 - Genji - NHL 2K7 - Tiger Wood - Tony Hawk - Marvel - NFL 07 - Defjam - NBA Street و ......................

حالا گرفتی انیشتین ؟!!!

بازم که نگرفتی در ضمن انیشتین هم خودتی مثلا اینا الان 24 تا هستن من میخوام ببینم تا چند تا بازی بره پلی 3 ریلیز شده تا الان تو رو خدا دیگه این دفعه درست جواب ما رو بده:( :( :( :( :( :(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or