راهنمایی برای خرید PS3

بازی تو چه مایه هاست راستی ریسیستنس چه جوریاست تو یم مشهدی هستی از وحید گرفتی یااز مغازه کناریش یا از شهروند یا از تهران سفارش دادی بیارن برات راستی چرا مغازه بغلی وحید سیدی پلی 3 میده حلقه ای50000 تومان

بازی تو چه مایه هاست راستی ریسیستنس چه جوریاست تو یم مشهدی هستی از وحید گرفتی یااز مغازه کناریش یا از شهروند یا از تهران سفارش دادی بیارن برات راستی چرا مغازه بغلی وحید سیدی پلی 3 میده حلقه ای50000 تومان

هم بازي Resistance و هم بازي MotorStorm بازيهاي خوبي هستن . بازي Resistance كه اول شخصه و بازي MotorStorm هم كه Racing هست . من PS3 رو از مغازه وحيد سفارش دادم كه برام بيارن اما بازيها رو از طريق پسرخالم از تهران سفارش دادم . مغازه مسعود هم به خاطر اينكه كسي ازش بازي نميخره قيمت بازيها رو كرده 50 تومن .

ممنون نيما جان . من بازي Resistance و MotorStorm رو خريدم . فقط ميتونم بگم كه بازيMotorStorm از همه نظر فوق العاده هست :eek: .

عالیه ، بهترین انتخاب ها رو کردی ......
من تقریبا اکثر بازیهای مطرح PS3 رو تا حالا هر چند نصفه و نیمه بازی کردم ...
بازیه Call Of Duty 3 در سبک FPS و Virtua Tennis 3 در سبک Sport رو هم پیشنهاد میکنم .

عالیه ، بهترین انتخاب ها رو کردی ......
من تقریبا اکثر بازیهای مطرح PS3 رو تا حالا هر چند نصفه و نیمه بازی کردم ...
بازیه Call Of Duty 3 در سبک FPS و Virtua Tennis 3 در سبک Sport رو هم پیشنهاد میکنم .

ممنون نيما جان .
بازيهاي call of duty 3 و virtua tennis 3 رو من رو 360 بازي كردم نيما . راستي اين بازي warhawk كي براي PS3 ريليز ميشه ؟ ميخوام با SAXSIX پلي 3 حال كنم :laughing: .

ممنون نيما جان .
بازيهاي call of duty 3 و virtua tennis 3 رو من رو 360 بازي كردم نيما . راستي اين بازي warhawk كي براي PS3 ريليز ميشه ؟ ميخوام با SAXSIX پلي 3 حال كنم :laughing: .

Warhawk روی BD نمیاد ، توی Store میاد ، چند روز پیش هم برای نسخه بتا توی خود سایت Warhawk ثبت نام میکرد .
من هم ثبت نام کردم ولی هنوز خبری نشده .
شما اینترنت پرسرعت داری ؟

Warhawk روی BD نمیاد ، توی Store میاد ، چند روز پیش هم برای نسخه بتا توی خود سایت Warhawk ثبت نام میکرد .
من هم ثبت نام کردم ولی هنوز خبری نشده .
شما اینترنت پرسرعت داری ؟

فعلا كه نه نيما جان . اما تا 10 الي 20 روز اينده حتما يك ADSL ميگيرم .

ممنون نيما جان .

البته من الان توی IGN دیدم که روی BD هست ، ولی خب برای بتا بر روی Store میاد ( البته برای کسانی که ثبت نام کردن )
در ضمن حتما میدونی که این بازی فقط آنلاین داره و Single Player یا Multiplayer آفلاین نداره .
به هر حال توی September این بازی ریلیز میشه ، تقریبا 4 ماه دیگه .

البته من الان توی IGN دیدم که روی BD هست ، ولی خب برای بتا بر روی Store میاد ( البته برای کسانی که ثبت نام کردن )
در ضمن حتما میدونی که این بازی فقط آنلاین داره و Single Player یا Multiplayer آفلاین نداره .
به هر حال توی September این بازی ریلیز میشه ، تقریبا 4 ماه دیگه .
نیما جان اول قرار بود که این بازی فقط روی Store بیاد ولی بعدآ اعلام کردن که روی BR هم میاد و کسایی هم که این بازی را روی بلوری بخرن یه هدست مجانی هم جایزه میگیرن!

میگم خداییش خیلی عجله دارین که میرین ps3 میخرین؟
گیر ندین ها ولی ادم کنسول بخره 2 تا بازیش رو بخره 100 یکم ستمه:cheesygri
وقتی 360 هم کپی خور نشده بود بعضی ها همین اندازه بالای بازی هاش پول میدادن
الان هم نوبت PS3 هست
کسی که می تواند 600 تومان بده بابت کنسول حتما 100 هزار تومان هم داره برای بازی که فعلا بی بازی نباشه تا وقتی کپی خور بشه
آخ منم PS3 می خوام :blushing: :blushing: :love:
GOOD LUCK

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or