راهنمایی برای خرید PS3

salam

مدل 80 گیگی فقط و فقط توی کره عرضه میشه !

اینو میدونم که فعلا قراره فقط تو کره عرضه بشه ،

ولی چرا قیمتش نسبت به این 60gig

حدود 18 دلار کمتر هستش ؟

این جای تعجب داره .:confused::confused::confused::confused::confused:

بعدش نسبت به 60gig هم حتما هیچ مزایایی نداره ؟ و فقط همون هاردشه .

salam

با سلام به همگي:love: :love:
آقا ما هم بلاخره PS3 رو خريديم :cheesygri :cheesygri :victory: :thumbsup: :excited:
يك 60 گيگ گرفتم 615 رجيونش هم Ntsc/j هست. البته بازي نتونستم بگيرم ولي همونجا تونستم Sonic و Genji رو بازي كنم تا چند روز ديگه اگه خدا بخواد يك بازي تهيه ميكنم.واقعا كنسول فوق العاده اي هست و خريدشو به همه پيشنهاد ميكنم. اميدوارم همه شما بتونيد اين دستگاه رو بخريد.
در پايان از همه دوستاني مثل آقا نيما يا mzh و ... كه بقيه رو راهنمايي ميكنن. تشكر ميكنم
موفق و پيروز باشيد :cheesygri :love:

ای ول دوست عزیز ،

مبارکت باشه .:love:

با سلام به همگي:love: :love:
آقا ما هم بلاخره PS3 رو خريديم :cheesygri :cheesygri :victory: :thumbsup: :excited:
يك 60 گيگ گرفتم 615 رجيونش هم Ntsc/j هست. البته بازي نتونستم بگيرم ولي همونجا تونستم Sonic و Genji رو بازي كنم تا چند روز ديگه اگه خدا بخواد يك بازي تهيه ميكنم.واقعا كنسول فوق العاده اي هست و خريدشو به همه پيشنهاد ميكنم. اميدوارم همه شما بتونيد اين دستگاه رو بخريد.
در پايان از همه دوستاني مثل آقا نيما يا mzh و ... كه بقيه رو راهنمايي ميكنن. تشكر ميكنم
موفق و پيروز باشيد :cheesygri :love:

سلام سعيد جان .
اصلا باورم نميشه :eek: :eek: . بالاخره شما هم PS3 رو خريدي :love: . ايول :cheesygri .
به هر حال مباركت باشه . راستي ميخواستم بگم كه اگه فعلا بازي نداري بيا بازي MotorStorm من رو بگير و بازي كن چون هم تمومش كردم و هم اينكه خيلي بازي توپيه . راستي بازي Resistance هم دارم اما فعلا تمومش نكردم . موفق باشيد .

سلام سعيد جان .
اصلا باورم نميشه :eek: :eek: . بالاخره شما هم PS3 رو خريدي :love: . ايول :cheesygri .
به هر حال مباركت باشه . راستي ميخواستم بگم كه اگه فعلا بازي نداري بيا بازي MotorStorm من رو بگير و بازي كن چون هم تمومش كردم و هم اينكه خيلي بازي توپيه . راستي بازي Resistance هم دارم اما فعلا تمومش نكردم . موفق باشيد .

دستت درد نكنه مهدي جون فعلا گزاشتمش تو جعبه تا يك موقع مناسب گير بياد حتما ازت ميگيرم:love:
ای ول دوست عزیز ،

مبارکت باشه .
مرسي :love: ان شاءالله كسايي هم كه ندارن بلاخره ميتونن بگيرن

جون من!!!! میشه یه کم بیشتر توضیح بدی

آره ديگه مگه نميدونستي. الان بيشتريا 2 تا بازي ميگيرن بعد ميرن 10 يا 15 تومن ميدن يك بازي ديگه برميدارن. جاهاي زيادي اين كارو ميكنن. مثلا Max Game يا فروشگاه كيان اينطور كه بچه ها گفتن بازيهارو عوض ميكنن.
موفق باشيد

اقا سعید شما رفتی Ps3 بگیری 20gb هم داشت چند؟
عرضم به حضورت 20 گيگ رو 540 ميداد . اگه شما قصد خريد رو داريد يك فروشگاه هست اينطور كه بچه ها گفتن قيمتاش واقعا عاليه;) 20 گيگ رو 500 و 60 گيگ رو 590 ميده
اینم آدرسش :
توپخونه نبش پاساژ فتوت ، فروشگاه مالکی و امید (49)
تلفن : 33992632

عرضم به حضورت 20 گيگ رو 540 ميداد . اگه شما قصد خريد رو داريد يك فروشگاه هست اينطور كه بچه ها گفتن قيمتاش واقعا عاليه;) 20 گيگ رو 500 و 60 گيگ رو 590 ميده
اینم آدرسش :
توپخونه نبش پاساژ فتوت ، فروشگاه مالکی و امید (49)
تلفن : 33992632
سلام
آقا جون من بگین این پاساژ فتوت کدوم یکی هست ؟ من به اسم نمی شناسم این پاساژ رو :confused:
خیلی ممنون
GOOD LUCK

مدل 80 گیگی فقط و فقط توی کره عرضه میشه !
تو کره عرضه بشه فرداش تو ایران هست :) ایول
چه بهتر که تو کره عرضه میشه چون وارد کردنش راحت تره
این همه 360 آسیا همه از کره میاد دیگه :laughing:
اصلا شاید بخاطر همین هست که PS3 قیمتش کشیده پایین
چون اون 80 گیگی 20 دلار ارزون تر از 60 گیگ هست :) ایول
ای پدر سوخته ها :eek: میگم چرا PS3 انقدر کشید پایین ها
پس این 80 گیگی خیلی به نفع ما شد
GOOD LUCK

تو کره عرضه بشه فرداش تو ایران هست :) ایول
چه بهتر که تو کره عرضه میشه چون وارد کردنش راحت تره
این همه 360 آسیا همه از کره میاد دیگه :laughing:
اصلا شاید بخاطر همین هست که PS3 قیمتش کشیده پایین
چون اون 80 گیگی 20 دلار ارزون تر از 60 گیگ هست :) ایول
ای پدر سوخته ها :eek: میگم چرا PS3 انقدر کشید پایین ها
پس این 80 گیگی خیلی به نفع ما شد
GOOD LUCK

20$ کمتر نيست !!!

60 گيگ : 599$ هست
80 گيگ : 556$ هست !!!!

اينهم لينک :
http://www.next-gen.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=5696&Itemid=2

http://www.playstation.co.kr/ps_community/com_news_view.sce?sid=8942

قيمت 518.000 Won 圓 هست يعنی ميشه : 556$ !!!! به به !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or