راهنمایی برای خرید PS3

راهنمایی

با سلام من یکسال قبل ایکس باکس الایت خریدم هیچ مشکلی برام به وجود نیمد تنها مشکلی که باهاش داشتم نبود بازی های جالب و با اصالت بود :(( دیروز فروختمش :( به امید Play station می خوام یه اسلیم بخرم :cheesygri تنها مشکلم قیمت بازی هاشه که هک نشده حالا اولا به نظر شما من همین مشکل رو با این دستگاه مثل ایکس باکس از لحاظ بازی ها برام ایجاد میشه دوما به نظر شما بازیهای Play station کی هک میشه ممنون:biggrin1:

با سلام من یکسال قبل ایکس باکس الایت خریدم هیچ مشکلی برام به وجود نیمد تنها مشکلی که باهاش داشتم نبود بازی های جالب و با اصالت بود :(( دیروز فروختمش :( به امید Play station می خوام یه اسلیم بخرم :cheesygri تنها مشکلم قیمت بازی هاشه که هک نشده حالا اولا به نظر شما من همین مشکل رو با این دستگاه مثل ایکس باکس از لحاظ بازی ها برام ایجاد میشه دوما به نظر شما بازیهای Play station کی هک میشه ممنون:biggrin1:
1-از لحاظ بازی که ps3 بازیهای انحصاریه فوق العاده ای داره مثل uncharted 2,GOW III ,kz2 و....که حتماً خوشت میاد از این بازیها.
خدا میدونه کی هک میشه.:biggrin1:

اخه دوست عزيز هك بشه نشه خيلى فرق نميكنه وقتى قيمت بلورى خام ١٥تومنه
چه برسه بخوان روش بازى بزنن و با يه كاور بدن دست شما
اخرش باز ميشه همون قيمت

حالا این بحث زیاد مربوط به موضوع تاپیک نمیشه ولی اگر هم زمانی این اتفاق(هک) بیفته من که شخصا همون دیسک های اوریجینال رو استفاده میکنم....!....سر این دیسک های کپی 360 انقدر رنج و عذاب کشیدم که دیگه از کپی بیزارم:sick:
راستی پک Uncharted 2 جایی رو سراغ دارین که بفروشه؟؟

سلام،

بچه ها، دوستان دیشب مرو اغفال کردن. منم رفتم به PS3 گرفتم. اغفال شدم.

من یه PS3 Pal 250G Slim خریدم 380 ( نمی دونم این شرکتی هم که اومده چیه. می گن گارانتی می کنه. من که اصلا به وجود این گارانتی توی ایران مشکل دارم. شرکته اسمش لادیز بود ). یه بازی U2 هم مجانی از دوستم گرفتم. قرار شد پولشو 2 ماه دیگه بهش بدم (45 ). به نظرتون چه طور بود ؟

دیشب یهو دلو زدیم به دریا. منو کنسول. نعوذ بالله. ولی شاید با خانم بشه Co op زد.

سوال دوم : می خوام 4-5 تا بازی دیگه هم براش ردیف کنم. K2 - Res 2 - R&C , .... حالا می خوام بازی خوب بهم معرفی کنین.

پ . ن : پچ جدید WoW اومده (3.3) ، من رفتم کنسول خریدم. :((:(:((:(

سلام خیلی وقت بود نیومده بودم تو سایت.....................................
یه خبر خوش 360 ترکید
جریان چیه...........داشتم بازی میکردم صدای تق تق اومد بعد یهو دیدم صدای انفجار اومد رفتم دیدم کنسول که داغون شده هیچ میز تلویزیون هم زده داغون کرده
اومدم کمک کنین ps3 بگیرم
چند سوال دارم
1_الان ارزون ترین مدل ps3 چیه؟
2_این تفاوت هارد ها به چه دردی میخوره؟
3_بهترین ریجن چی هست؟
4_مثلا اگر من ریجن 2 بگیرم میتونم ریجن 3 را هم بازی کنم؟
4_اگر ریجن دستگاه 2 باشه میتونم آنلاین بازیهایی با ریجن 3 را بازی کنم
ممنون

سلام خیلی وقت بود نیومده بودم تو سایت.....................................
یه خبر خوش 360 ترکید
جریان چیه...........داشتم بازی میکردم صدای تق تق اومد بعد یهو دیدم صدای انفجار اومد رفتم دیدم کنسول که داغون شده هیچ میز تلویزیون هم زده داغون کرده
اومدم کمک کنین ps3 بگیرم
چند سوال دارم
1_الان ارزون ترین مدل ps3 چیه؟
2_این تفاوت هارد ها به چه دردی میخوره؟
3_بهترین ریجن چی هست؟
4_مثلا اگر من ریجن 2 بگیرم میتونم ریجن 3 را هم بازی کنم؟
4_اگر ریجن دستگاه 2 باشه میتونم آنلاین بازیهایی با ریجن 3 را بازی کنم
ممنون
PS3 40 GB كه توليدش متوقف شده ولي هنوز هم ته انبار فروشنده ها يه چنتايي هست.:smile:
ميتوني توش بازي، فيلم،‌ عكس، آهنگ ذخيره كني.
نميشه گفت بهترين ريجن چيه ولي شما در ريجن PAL هستيد پس بهتر هست PAL بخريد.
بله PS3 Is Region-Free
نميدونم
سلام،

بچه ها، دوستان دیشب مرو اغفال کردن. منم رفتم به PS3 گرفتم. اغفال شدم.

من یه PS3 Pal 250G Slim خریدم 380 ( نمی دونم این شرکتی هم که اومده چیه. می گن گارانتی می کنه. من که اصلا به وجود این گارانتی توی ایران مشکل دارم. شرکته اسمش لادیز بود ). یه بازی U2 هم مجانی از دوستم گرفتم. قرار شد پولشو 2 ماه دیگه بهش بدم (45 ). به نظرتون چه طور بود ؟

دیشب یهو دلو زدیم به دریا. منو کنسول. نعوذ بالله. ولی شاید با خانم بشه Co op زد.

سوال دوم : می خوام 4-5 تا بازی دیگه هم براش ردیف کنم. K2 - Res 2 - R&C , .... حالا می خوام بازی خوب بهم معرفی کنین.

پ . ن : پچ جدید WoW اومده (3.3) ، من رفتم کنسول خریدم. :((:(:((:(
سلام
تبريك ميگم
خوبه
به چه سبكي علاقه داريد؟
مطمئن باشيد پشيمون نميشيد!

آخرین ویرایش:
سلام

خب من نظرم اینه که بازی های مولتی پلتفرم رو باید روی PC بازی کرد.

پس من بازی هایی رو می خوام، که Exclusive for PS3 باشه. من توی سبک مشکلی ندارم. فقط فوتبال رو نمی خوام.

ممنون.

یا علی..

سلام

پس من بازی هایی رو می خوام، که Exclusive for PS3 باشه. من توی سبک مشکلی ندارم. فقط فوتبال رو نمی خوام.

ممنون.

یا علی..

اگه سبک Sandbox خوشتون میاد inFamous رو بگیرید، MGS4, Resistance و سبک ریسینگ هم Motorstorm خوبه...

سلام

ممنون.

یا علی..
Killzone2
Uncharted 1,2
Little Big Planet
Metal Gear Solid 4
Infamous
Motorstorm 1,2

سلام

ممنون.

یا علی..
محمد جان الان رفقا خونتو میریزن که کنسولیزه شدی :دی
حالا برای بازی اکثر اختصاصی های ps3 بازی های خوبی هستن!
همین لیست بالا خوبه البته heavenly sword هم اضافه کن ولی پولش هست ؟:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or