راهنمایی برای خرید PS3

دوستان یه سئوال دارم شاید تکراری باشه ولی میخوام یکی از اساتید یه توضیح کامل به من بده
این که ps3 slim 120 GB بهتره یا ps3 80 GB سزی اول ؟
ممنون میشم یه نوضیحی بدین
از نظرمن همه چیز قدیمیش بهتره ! نظر اساتید این سایت و نمیدونم.

مرسی

به نظر من اگه واست مهمه که روی خود کنسولت رم ریدر باشه و جای 2تا ورودی کابل یو اس بی 4تا ورودی داشته باشی 80گیگ قدیمی بخر ولی از نظر حرارتی اسلیم حرارت تولیدیش کمه....
پدرام جان من خودم بدون دلیل خاصی فت رو بیشتر قبول دارم تا اسلیم.... به نظر من کاملا سلیقه ایه مثل 360 نیست که بگیم کدوم بهتره کدوم بدتره...

دوستان یه سئوال دارم شاید تکراری باشه ولی میخوام یکی از اساتید یه توضیح کامل به من بده
این که ps3 slim 120 GB بهتره یا ps3 80 GB سزی اول ؟
ممنون میشم یه نوضیحی بدین
از نظرمن همه چیز قدیمیش بهتره ! نظر اساتید این سایت و نمیدونم.

مرسی

اصولاً PS3 مشکل آنچنانی نداشتند و بله مدل 80 گيگ از مدل های کامل هست ولی اسليم کمی جمع و جور تر هست و حرارت کم تری توليد ميکنه

اصولاً PS3 مشکل آنچنانی نداشتند و بله مدل 80 گيگ از مدل های کامل هست ولی اسليم کمی جمع و جور تر هست و حرارت کم تری توليد ميکنه

از 2 دوست عزیزی که جواب دادن خیلی ممنون.
ولی من باز هم هنوز موندم کدوم و بخرم ؟
هر کس یه چیزی میگه. حرف دوستمون خوب بود که سلسقهای هستش.
ممنون میشم از دوستان یکم بیشتر توضیح بده. نمیخوام چیزی بگیرم که پشیمون بشم.
بسیار ممنون.
در ضمن من تهران هستم و میخوام از کنج پایتخت خرید کنم. به نظرتون قیمتایی که میده مناسبه ؟

بسیار ممنون.
در ضمن من تهران هستم و میخوام از کنج پایتخت خرید کنم. به نظرتون قیمتایی که میده مناسبه ؟

به نظر من به خاطر هارد بيشتر،گرمای توليدی کم تر و از همه مهم تر سايز کوچک تر که حمل و نقل رو راحت ميکنه SLIM بخر.

بسیار ممنون.

وقتی آدمیزاد توی یک کاری با 100 نفر مشورت کنه چون هرکسی یه چیزی میگه طرف دو دل میشه

آخرش هم خسته میشه میره یه چیزی میخره که به دلش نیست.

در هر صورت برو از نزدیک هر دو مدل (اسلیم و فت ) ببین. اون موقع بهتر میتونی انتخاب کنی.

از کنج نگیر: حسین مرادی (اگه اشتباده نکنم) قیمتاش بالاست.

دوستان PS3 Slim 120GB رو پیشنهاد می کُنن یا PS3 80GB معمولی رو جهت خرید؟
پدی جان بيشتر از همه به سليقت بستگی داره ولی من خودم فت رو با هيچ چيزی عوض نميکنم .......
در ضمن اين رو هم فراموش نکن که رو فت ميتونی سيستم عامل های ديگه اي هم نصب کنی ولی رو اسليم نميشه ......

پدی جان بيشتر از همه به سليقت بستگی داره ولی من خودم فت رو با هيچ چيزی عوض نميکنم .......
در ضمن اين رو هم فراموش نکن که رو فت ميتونی سيستم عامل های ديگه اي هم نصب کنی ولی رو اسليم نميشه ......

من برام فرق نمی کنه.
اما از Slim خوشم میاد جمع و جوره.
در ضمن نمی خوام روش چیزی نصب کنم.فقط جهت بازی کردن و ایناست.
بیشتر اینترنت و بازی برام اهمیت داره نه کارهای جانبی.

یک خبر های هست که مدل اسلیم کمی قدرتش بالاتره که امکان داره در آینده یک برتری محسوب بشه.!
یک جا هم خوندم که گفته بود هارد های اسلیم زیاد سریع نیستن و میتونست بهتر باشه.!
البته همش قطعی نیست.

از نظر من PS3 فت جزء دکور خانه حساب میشه و خریدش برای خانه های مجلل الزامیه.:biggrin1:

یک خبر های هست که مدل اسلیم کمی قدرتش بالاتره که امکان داره در آینده یک برتری محسوب بشه.!
یک جا هم خوندم که گفته بود هارد های اسلیم زیاد سریع نیستن و میتونست بهتر باشه.!
البته همش قطعی نیست.

از نظر من PS3 فت جزء دکور خانه حساب میشه و خریدش برای خانه های مجلل الزامیه.:biggrin1:

کدوم آدم نفهمی همچين حرفی زده؟؟؟؟؟؟؟؟
اسلم تنها فرقش کوچيکی قطعه ها و 45 نانومتری شدن GPU و سايز کم تره نه چيز ديگه ايی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or