راهنمایی برای خرید PS3

اسلیم شما بگیر . پشیمون شدی خودم ازت ور میدارمش.درضمن موتر های جدید روی LCD های BRAVIA فقط با اسلیم ست میشن.البته اگر SONY BRAVIA داری.من هم فت داشتم هم اسلیم.بدون شک اسلیم دوست من

یک خبر های هست که مدل اسلیم کمی قدرتش بالاتره که امکان داره در آینده یک برتری محسوب بشه.!
یک جا هم خوندم که گفته بود هارد های اسلیم زیاد سریع نیستن و میتونست بهتر باشه.!
البته همش قطعی نیست.

از نظر من PS3 فت جزء دکور خانه حساب میشه و خریدش برای خانه های مجلل الزامیه.:biggrin1:

CELL های تولید جدیدتر نه سریعتر هستن و نه اصلا میتونن باشن. چون تولید کنندگان بازی، بازی رو برای کنسول مینویسن، سرعت پردازنده تو مراحل کارشون تاثیر داره، اگه کسی بخواد بیشتر براش توضیح میدم ولی تا همین حد بگم که اگه سونی ورداره ییهو پردازنده رو سریعتر کنه، بازیها هم ممکنه سریعتر اجرا بشن. درسته که برنامه نویسی درست بر اساس سرعت پردازنده نیست و بر اساس زمان هستش ولی فرض کنیم یه برنامه نویسی اشتباه ککرده باشه، دلیل نمیشه اینطوری ضایع بشه چون بازی رو کنسول خودش درست کار میکرده و شما هم دقیقا همون کنسول رو داری، بحثی که اصلا در مورد PC صادق نیست.

البته سریعتر شدن داریم، این سریعتر بودن در زمان PS2 هم بود، مدل slim که اومد پردازنده اش در حد چند صد مگاهرتز سریعتر شد که کمک به بازیهایی میکرد که مشکل سرعت شدید داشتن. (تو ویکیپدیاش برین مطلبش هست).

کسی میدونه از کجا میشه فهمید ps3 های 80 گیگ کدوم 90 نانو و کدوم 65 نانو هستن؟
شماره سریال یا کد منطقه یا از تاریخ تولید ساخت یا موارد دیگه؟

درود
ميخواستم بدونم پلي 3 60گيگ هنوز هست؟
دست2 خريدنش قابل اطمينان هست؟
امكان داره مغازه اي نوش رو داشته باشه؟
از 1كلوپ كه طرف رو ميشناسم و از عيد به بعد پلي3 آورده كه 1كيش 60گيگ هست خريدن قابل اطمينان هست؟خودم فكر ميكنم نه چون بالاخره صبح تا شب روشن بوده و كنترلرهاش هم دست همه چرخيده و خلاصه درسته آخ نگفته ولي خب ما كه شانس نداريم.
خلاصه سرآخر پلي3 60گيگ پيدا ميشه؟

درود
ميخواستم بدونم پلي 3 60گيگ هنوز هست؟
دست2 خريدنش قابل اطمينان هست؟
امكان داره مغازه اي نوش رو داشته باشه؟
از 1كلوپ كه طرف رو ميشناسم و از عيد به بعد پلي3 آورده كه 1كيش 60گيگ هست خريدن قابل اطمينان هست؟خودم فكر ميكنم نه چون بالاخره صبح تا شب روشن بوده و كنترلرهاش هم دست همه چرخيده و خلاصه درسته آخ نگفته ولي خب ما كه شانس نداريم.
خلاصه سرآخر پلي3 60گيگ پيدا ميشه؟

فکر نکنم باشه ولی 80 گیگ پیدا میشه....دست دو اگر قابل اعتماد باشه و تستش کنی شاید خوب گیرت بیاد ولی واسه گیم نت خودتم میدونی ازش مثل اسب کار کشیدن!

من برام فرق نمی کنه.
اما از Slim خوشم میاد جمع و جوره.
در ضمن نمی خوام روش چیزی نصب کنم.فقط جهت بازی کردن و ایناست.
بیشتر اینترنت و بازی برام اهمیت داره نه کارهای جانبی.
خب پس اگه فقط واسه بازی کردن ميخوای و سيستم عامل هم نميخوای روش نصب کنی پس فرقی بين فت و اسليم برات وجود نداره پدی جون و ديگه سليقه اي هستش و فکر ميکنم سليقه خودت هم اسليم باشه ......
ايشالا مبارکه ......
کم کم همه دارن به سمت PS3 رو ميآرن

سلام خدمت دوستان عزیز :smile:

چندتا سئال داشتم ؟؟؟ :biggrin1:

1 _ ps3 slim چه فرقی داره با Fat ?? من شکل فت رو بیشتر دوست دارم :love:

2_ من الان xbox 360 دارم و با هاش مشکلی نداشتم ولی به هر حال هر گاه امکان 3 چراغه هست !!!! میخواستم بدونم که ps3 هم مشکلاتی داره یا نه ؟؟!!!!

3 _ قیمت بازی ها چگون هست ؟؟؟ بازی هایی که تازه میاد چقدره و وقتی قدیمی میشه چقدره ؟؟؟ :eek:

4_چه قیمتی بخرم خوبه ( در ضمن من هارد xbox ام اصلا به دردم نخورد ایا هارد ps3 هم مثل xbox هست یا نه به درد میخوره !!؟؟) ( اگه نه که من کم گیگ ترین رو میخوام اگر هم که اره خوب گیگ زیاد بگیرم ؟؟؟؟ )

5_ مدل هایی که هاردشون کم و زیاد هست از لحاظ کیفیتی با هم فرق دارن یا نه تنها تفاوت در گیگ هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در اخر هم پیشنهادتونو میخوام بدونم که چی کار کنم به نفعم هست ! :cool:

ممنون از تمام بچه ها :love:

سلام خدمت دوستان عزیز :smile:

چندتا سئال داشتم ؟؟؟ :biggrin1:

1 _ ps3 slim چه فرقی داره با Fat ?? من شکل فت رو بیشتر دوست دارم :love:

2_ من الان xbox 360 دارم و با هاش مشکلی نداشتم ولی به هر حال هر گاه امکان 3 چراغه هست !!!! میخواستم بدونم که ps3 هم مشکلاتی داره یا نه ؟؟!!!!

3 _ قیمت بازی ها چگون هست ؟؟؟ بازی هایی که تازه میاد چقدره و وقتی قدیمی میشه چقدره ؟؟؟ :eek:

4_چه قیمتی بخرم خوبه ( در ضمن من هارد xbox ام اصلا به دردم نخورد ایا هارد ps3 هم مثل xbox هست یا نه به درد میخوره !!؟؟) ( اگه نه که من کم گیگ ترین رو میخوام اگر هم که اره خوب گیگ زیاد بگیرم ؟؟؟؟ )

5_ مدل هایی که هاردشون کم و زیاد هست از لحاظ کیفیتی با هم فرق دارن یا نه تنها تفاوت در گیگ هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در اخر هم پیشنهادتونو میخوام بدونم که چی کار کنم به نفعم هست ! :cool:

ممنون از تمام بچه ها :love:

1-هيچی fat فقط بزرگتره و GPU اسليم 45 نانومتری هست که گرمای کم تری توليد ميکنه و صدا هم اصلاً نداره.

2-ps3 يه مشکل به اسم چراغ زرد داره که خيلی خيلی به ندرت پيش ميآد و در صورتی که از دستگاه درست استفاده نکنيد پيش ميآد و خيلی هم بايد بد شانس باشيد امّا هنوز تو مدل slim اين مشکل گزارش نشده.

3-قيمت ها هر جا يه چيزی هست امّا بسته به نوع بازی از 20 تومن تا گاهی 100 تومن نوسان داره و اگه ميخوای بازيهای جديدو با بهترين قيمت بخری شرکت DC رو بهت پيشنهاد ميکنم.برای تعويض هم وست گيم برای خريد کنسول هم اگه ميخوای خيالت راحت باشه بهتره بری از فروشگاه های مجتمع پايتخت بگيری يکم گرون تر هست ولی مطمئن هستن.

4-مدل slim بخوای بخری 35 يا 360 تومن خوبه!،ps3 به طور فابريک روش يه هارد هست و بله به کار ميآد.چند گيگ هم به نظر من slim بگير که هارد 120 گيگ داره امّا اگه بتونی slim مدل 250 گيگ که بازی هم توش هست بگيری خيلی بهتره.

5-تفاوت فقط در مقدار گنجايش هارد هست.

گفتم بهت به نظر من مدل slim بخر فروشگاه هم يا از dc يا فتحی و يا فروشگاه های مجتمع تجاری پايتخت.

سلام خدمت اساتید محترم
بالاخره ما هم تصمیم گرفتیم ps3 بگیریم
خودم دوست دارم فت بگیرم ولی کلا تجربه تو نسلای قبل سونی نشون داده که اسلیم ها از کیفیت بهتری برخوردار بوده از نظر حرارت تفاوت تو قیمت قطعات و سرعت لود بازی ها
میخواستم بدونم این نسلم مثل نسلای قبله؟
بعدش اینکه مدل مد نظرم 80 گیگ پال هستش خوبه؟خصوصا از لحاظ ریجن تو بازیا به مشکل بر نمیخورم؟ چجوری میشه تشخیص داد 65 نانو و 90 نانو هستش یکی از دوستان یه لینک از ویکی پدیا داده متوجه نشدم
ممنون

80gb های قدیم 4 تا usb داشتن جدیدا همشون 2 تا usb دارن. (چه slim چه fat)
در مورد region هم بارها گفته شده region free ، ps3 هستش.;)

ممنون پس با این حساب اینایی که 2تا usb دارن 65 نانو هستن
پس دلیل اینکه ریجن بازی ها تو ترانسفر بازی بین بچه ها مورد بحث قرار میگیره چیه؟
خودتون کدوم مدلو پیشنهاد میکنین؟
راستی اگه اشتباه نکنم فیلمای بلوری ریجن پال بیشتره؟درسته؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or