راهنمایی برای خرید PS3

به هر حال ما هر چی بگیم چون طرفداران متال گیر در این سایت زیاده مثل این میشه که بیهوده یه راهی رو رفته باشیم
چون هم ایدی بسیاری از دوستان که دارن نظر میدن اسنیک هست و هم اینکه کلا این بازی به دلیل اینکه مخصوص کنسول سونی هست یه جورایی باعث محبوبیت بیش از حد اون شده این در حالی هست که کلا این بازی و کیل زون و گران توریسمو و گاد او وار سمبل سونی هستند و اگر هر جا باشن باعث محبوبیت و در نهایت فروش بیشتر سونی میشه
در جایی دیدم یکی از دوستان گفته بود که چون رنگ کنسول هم متال هست یه جورایی گرونتر هست
فکر نکنم یه رنگ به تنهایی ارزش این همه قیمت بیشتر رو داشته باشه
یا یک بلوری اهنگ فکر نکنم چیز با ارزشی باشه البته خب باید این رو هم در نظر گرفت که بعضی ها حاضر هستند برای متال گیر سر هم بدن ولی ملاک ما باید جمعی باشه
من مطمئن هستم که شرکت سونی حداقل 50 دلار روی این پک براش سود خالص میمونه البته به جز سودی که از قبل براش میمونده با این کار هم یه بازی به خرد گیمر میدن و هم کلی سود و هم یه دسته یه جورایی محصولش رو به فروش میرسونه که باید گفت ابتکار جالبی هست
من قبول دارم که این اجناسی که از خارج وارد میشه د به نسبت دلاریش در ایران گرونتر فروخته میشه به خاطر گمرک و بی انصافی فروشنده
هنوز هم معتقد هستم که پک متال گیر بیشتر جنبه اقتصادی برای سونی داره نه رضایت و سود مشتری
هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیره ( خدا کنه درست گفته باشم )
من تسلیم هستم اما از دوستان اگر کسی در مورد باندلهای دیگری که در ایران موجود هست اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه چون حداقل اینه که من تمایل چندانی به خرید این پک ندارم
از GTA باندلی نیومده ؟
باز از همه دوستان ممنون

صلا فلسفه bundle اینه که خریدار ، برای خرید محصول یک شرکت با هزینه کمتر ترغیب بشه . یعنی چی ؟
یعنی سود کمتر فروش بیشتر . ولی اینجا در ایران وطن عزیزم ، فروشنده های گل و بلبل وقتی که میخوان یه پک رو بفروشن میان دقیق حساب میکنن توش چی داره ، بعدش قیمت خون بابا شونو میکشن روش ! به همین راحتی . پس اصلا این اشتباه رو نکنید که خرید یک bundle به صرفه نیست . اتفاقا خیلی هم به صرفه هست ولی در ایران ، نه! :exclaim::exclaim::exclaim:

برادر من یه بار دیگه نوشته خودمو برات نقل قول کردم که ببینی bundle رو برات توضیح دادم . هی ما بهت توضیح میدیم چی به چیه باز میای میگی برام قصه حسین کرد شبستری تعریف کنین !!!!

یه بار دیگه میگم ، در ایران خرید باندل با خرید جداگانه محتویات یک باندل هیچ فرقی نمیکنه!

یه خواهشی دارم ازت عزیزجان . میشه از توی bundle بکشی بیرون ، اصلا بیخیالش شو .

اصولا باندلها قیمت مناسبی با توجه به متعلقات اضافیه داخلشون دارن و میشه گفت زیر قیمت مجزای وسایل داخل پک ، و برای ترقیب خریداران برای تهیه کنسول عرضه میشه و نه برای سود بیشتر . البته برای اثبات این موضوع میتونید قیمتهای ایران رو در نظر بگیرید که وسایل داخل پک رو مجزا و به قیمت اصلیشون حساب و میفروشن .

باشه این باندل بهترین انتخاب در تمام دنیاست
اینطوری راحت میشید
اینطور که بوش میاد در ایران فقط همین پک هست و کسی حق انتخاب نداره
به نظر هم میرسه تعداد فروشنده در این سایت زیاده

همش حرف از متعلقات میزنید
چه متعلقاتی
خود شما عین همین جمله رو گفتی

البته علیرضا فکر کنم اشتباه گفتی :
یک عدد ps3 40 G میشه 400 دلار
یک عدد Dual shock 3 میشه 52 دلار
یک عدد mgs4 limited edition میشه 85 دلار
که جمعا میشه 537 دلار ، حالا ما میگیم کنترلر sixaxes روی ps3 40 G رو هم بر میداریم در نتیجه 37 دلارش کم میشه که جمعا میشه 500 دلار . قیمت پک gun metal 600$ هست . یعنی 100 دلار همش اختلاف داره

خود تو به صراحت داری میگی حداقل 50 تا 70 دلار اختلاف داره
حالا هی بیا بگو متعلقات
یه رنگ متال و یه بلوری اهنگ و یه عروسک از کی شده متعلقات که بیش از 70 دلار بیرزه
مطمئن باش این ها هیچ کدوم برای یک گیمر مهم نیست شاید برای بعضی ها مهم باشه
یه دوستی گفته در ایران به صرفه نیست در حالیکه در خارج هم به صرفه نیست با توجه به قیمتی که خود تو دادی یه نگاهی به مطالب قبلی بنداز و قیمتی که دادی رو نگاه کن
در ضمن یه دوستی گفته که چون محدود تولید میشه گرونه چه ربطی داره کنسول همون کنسول قدیمی هست و فقط یه عروسک و بلوری داره و همین
در ضمن از راهنمایی تون در این مدت ممنون

چه متعلقاتی

که جمعا میشه 537 دلار ، حالا ما میگیم کنترلر sixaxes روی ps3 40 G رو هم بر میداریم در نتیجه 37 دلارش کم میشه که جمعا میشه 500 دلار . قیمت پک gun metal 600$ هست . یعنی 100 دلار همش اختلاف داره

حالا هی بیا بگو متعلقات
یه رنگ متال و یه بلوری اهنگ و یه عروسک از کی شده متعلقات که بیش از 70 دلار بیرزه
یه دوستی گفته در ایران به صرفه نیست در حالیکه در خارج هم به صرفه نیست با توجه به قیمتی که خود تو دادی یه نگاهی به مطالب قبلی بنداز و قیمتی که دادی رو نگاه کن
در ضمن یه دوستی گفته که چون محدود تولید میشه گرونه چه ربطی داره کنسول همون کنسول قدیمی هست و فقط یه عروسک و بلوری داره و همین
ببین، هیچ کس نمیگه که اختلاف نداره ولی مسئله اینجاست که اگر Fan Boy ـه MGS باشی، حاظر هستی 100$ اضافه بدی که اون پک رو بخری چون اون پک Limited هست یعنی به ظور گسترده تولید نمیشه و هر چیزی که کمیاب باشه، قیمتش گرون تر هست و به نظر من اگر این پک تو تهران تا زیر 650,000 تومان باشه، میرزه ! ( البته نه برای شما )

هی هم نیا بگو که یک بلو ری ارزش این همه پول دادن رو نداره ! چون خیلی هم داره !

آقا چرا جر و بحث میکنید...هر کی پولشو داره میخره ارزش داشتن ونداشتنش به خودش مربوط میشه...
>>>>>>>
حالا یه سوال بابای یکی از دوستان قراره سال دیگه بره حج...خودش پلی 3 میخواد...میگه تو مکه یا مدینه جایی برای فروش سراغ دارید که حجاج هم برن و بتونن از اونجا بخرن؟
من که اطلاعی نداشتم شما چه طور؟:biggrin1:

چه متعلقاتی

حالا هی بیا بگو متعلقات
دوست عزیز ببخشیدا ولی از زمانی که من توی انجمن ثبت نام کردم قصد خرید PS3 رو داشتی و شایدم قبلا و همش سوال می پرسیدی.
نمی دونم شما که نمی خوای بخری چرا این جوری می کنه.
کلا هرچی باشه gun Metal خیلی می ارزه چون اینا تولیدشون محدوده و پس از یه مدتی تموم می شه و به خاطر رنگش شاید بتونی بدون ضرر هم بفروشی چون واقعا فوق العادست. ( چه توی ایران چه خارج از ایران )

آقا چرا جر و بحث میکنید...هر کی پولشو داره میخره ارزش داشتن ونداشتنش به خودش مربوط میشه...
>>>>>>>
حالا یه سوال بابای یکی از دوستان قراره سال دیگه بره حج...خودش پلی 3 میخواد...میگه تو مکه یا مدینه جایی برای فروش سراغ دارید که حجاج هم برن و بتونن از اونجا بخرن؟
من که اطلاعی نداشتم شما چه طور؟:biggrin1:

بزارید برند حج اونجا همه چیز ریخته . فقط قیمت زیاد بگیرید چون اختلاف قیمتها اونجا یک مغازه با مغازه دیگه زیاده و حتما از مدینه بگیرند چون کلا لوازم برقی و الکترونیکیش بهتر از مکه است . مکه ارزونتره ولی از لحاظ کیفیت پایین تر از مدینه هست .

PS3 60 گیگ باندل Resistance و Motor Strom
740 تومن خوبه بگیرم ؟

خوب چرا اینقدر هزینه بیخود . یه 40 بگیر ارزونتر و جدیدتره .من که داشتم 6،5 ماه پیش ps3 میگرفتم 700 تومن میدادن پالشو . اون بازیهاش هم که دیگه الان ارزش ریالی نداره اگه بخوای تعویض کنی 20 تومن هم بزور میگیرند ازت این دزدان سرگردنه .

دوست عزیز
زدن دو پست پشت سر هم و با فاصله زمانی کم ممنوعه. شما میتونید از دکمه ویرایش برای ادیت کردن پست قبلی و افزودن نظراتتون استفاده کنید.
ممنون از همکاریتون

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or