راهنمایی برای خرید PS3

در مورد این پک گان متال ایا داخل اون 2 تا دسته هست یعنی یک دسته دوال شوک3 اضافی داره یا اینکه یک دسته داخل اون هست ؟
اینطور که من فهمیدم پک گان متال 40 گیگ هست
با در نظر گرفتن اینکه یک دسته اضافی معمولا زیر 50 تومن و بازی هم معمولا زیر 70 هست
پس فکر نکنم اگر این پک گان متال 40 گیگ باشه و 520 تومن و با دو دسته و بازی متال گیر 650 بیرزه
به نظر من هیچ فرقی بین خرید خرد به خرد با این خرید کلی وجود نداره و فقط به خاطر اینکه یه بلوری اهنگ توش هست بیخودی محبوب شده
نظر دوستان در مورد این مطلب چیست ؟
ایا پک دیگری هم هست که به صرفه تر باشه چون این پک متال گان حداقل روی کاغذ چیز خاصی برای برتری نداره
ضمنا چرا 40 گیگ اینقدر گرون شده من شنیده بودم 40 گیگ 450 تا 460 شده ؟
ممنون میشم در مورد این قضیه کمی بیشتر توضیح بدید و بهترین انتخاب چیه ؟
ایا فقط همین پک وجود داره ؟
می ارزه......... اگه میخای جدا بخری اینطوری میشه....
520 تومن پلی3 با رجین J
70 تومن دوال شوک 3
285 تومن MGS4 Special Edition
در صورتی که همه اینا باهم 650 تومنه..... در ضمن رجینش هم پاله..........
=======================================
در ضمن شما 1 پلی3 خشک خشک رو میخری 520 ( 450 باسه 6 7 ماه پیش بود)
تازه شما میدونی تووو جعبه ی این پک چیه که میگی یه کاغذم اضافه نداره؟؟؟؟؟؟؟ شما خریدار نیستی....

در پاسخ دوست عزیز Niko Bellic باید بگم باشه دوست عزیز شما خریدار هستی مبارکت باشه
انصافا دلتون رو به چی خوش کردید به چند تا کاغذ و یه بلوری اهنگ
کلا فکر کنم عشق بلوری دارید
من فکر نمیکنم یه پک با این محتویات که شما گفتی 285 هزار تومن بیرزه
یه بازی داره که 70 تومن میتونی گیرش بیاری
اون بلوری اهنگ هم نوش جان کسایی که عشق بلوری دارن
دوست من با یه اکانت اینترنت میشه تمام اون اهنگها رو از طریق اینترنت دانلود کرد
اگر چیز بدرد بخور دیگری توش هست که ما خبر نداریم بگو تا شاید خریدار شدیم
فکر نمیکنم چیزی توش باشه که 200 هزار تومن بیرزه
به راحتی میشه با 650 هزار تومن که شما گفتی هم یه کنسول دلخواه گرفت هم یه بازی دلخواه و هم یه دسته و هم کابل اچ دی
به هر حال از نظری که دادی ممنون
از دوستان دیگر اگر کسی اطلاعاتی در مورد پکهای دیگر داره که به صرفه تر هست ممنون میشم کمکم کنه
این پک متا گان فکر نکنم چیز جالبی باشه و فقط داره از اسم متال گیر سود میبره
اگر اشتباه میکنم بگید

پک Gun Metal یا همون PS3 MGS4 Bundle ( Limited Edition ) چیز خیلی خاصی نداره و قیمتش هم صرفاً برای اینکه Limited Edition هست، ( هم خودش و هم بازیه توش ) انقدر گرونه !

درون این پک یک عدد PS3 40GB Limited Edition به رنگ Gun Metal هست، یک عدد بازیه LE و یک عدد هم Dual Shock 3 که اگر اینا رو بخواید معمولی بگیرید، ( البته به جزء PS3 که رنگش این نیست و به صورت استاندارد هست ) میشه چیزی حدود 450$ که قیمت این پک 599$ هست ! حالا خودتون باید ببینید حاظر هستید که 150$ پول رنگ PS3 و 100 البته Limited بودنش رو بدید یا نه ؟

در ضمن آقای Shr776 قیمت Limited Edition ـه UC چیزی حدود 85$ هست که اینجا میاد و n تومان روش میکشن ! البته اینم بدونید که Limited Edition لیمیتد هست ! یعنی قرار نیست که هر چی میفروشه تولید کنن ! یکسری کم تولید میکنن واسه افراد کمی ... کما اینکه همین الان دیگه سایت GameStop که یکی از معتبرترین سایت ها در زمینه ی Game هست Limited Edition رو تموم کرده !

البته علیرضا فکر کنم اشتباه گفتی :
یک عدد ps3 40 G میشه 400 دلار
یک عدد Dual shock 3 میشه 52 دلار
یک عدد mgs4 limited edition میشه 85 دلار
که جمعا میشه 537 دلار ، حالا ما میگیم کنترلر sixaxes روی ps3 40 G رو هم بر میداریم در نتیجه 37 دلارش کم میشه که جمعا میشه 500 دلار . قیمت پک gun metal 600$ هست . یعنی 100 دلار همش اختلاف داره
من میخوام بدونم این کجاش به صرفه نیست :confused: ؟
قطعا PS3 Gun metal قیمت تموم شدش خیلی بیشتر از ps3 معمولی هست چونکه اولا به تعداد کم تولید میشه و دوما هزینه رنگ آمیزی به اون شکل بیشتر خواهد بود .

یک دوست دیگمون گفته بود این پک ها اصلا به صرفه نیست . بله به لطف زندگی در مملکت اسلامی خرید این پک ها به صرفه نیست ! وقتی طرف به کابل HDMI داخل xbox elite رحم نمیکنه و اونو جدا گونه میفروشه . میخوای بیاد به MGS4 و PS3 Gun metal داخل پک MGS4 رحم کنه !

اصلا فلسفه bundle اینه که خریدار ، برای خرید محصول یک شرکت با هزینه کمتر ترغیب بشه . یعنی چی ؟
یعنی سود کمتر فروش بیشتر . ولی اینجا در ایران وطن عزیزم ، فروشنده های گل و بلبل وقتی که میخوان یه پک رو بفروشن میان دقیق حساب میکنن توش چی داره ، بعدش قیمت خون بابا شونو میکشن روش ! به همین راحتی . پس اصلا این اشتباه رو نکنید که خرید یک bundle به صرفه نیست . اتفاقا خیلی هم به صرفه هست ولی در ایران ، نه! :exclaim::exclaim::exclaim:

البته علیرضا فکر کنم اشتباه گفتی :
یک عدد ps3 40 G میشه 400 دلار
یک عدد Dual shock 3 میشه 52 دلار
یک عدد mgs4 limited edition میشه 85 دلار
که جمعا میشه 537 دلار ، حالا ما میگیم کنترلر sixaxes روی ps3 40 G رو هم بر میداریم در نتیجه 37 دلارش کم میشه که جمعا میشه 500 دلار . قیمت پک gun metal 600$ هست . یعنی 100 دلار همش اختلاف داره
من میخوام بدونم این کجاش به صرفه نیست :confused: ؟
قطعا PS3 Gun metal قیمت تموم شدش خیلی بیشتر از ps3 معمولی هست چونکه اولا به تعداد کم تولید میشه و دوما هزینه رنگ آمیزی به اون شکل بیشتر خواهد بود .

یک دوست دیگمون گفته بود این پک ها اصلا به صرفه نیست . بله به لطف زندگی در مملکت اسلامی خرید این پک ها به صرفه نیست ! وقتی طرف به کابل HDMI داخل xbox elite رحم نمیکنه و اونو جدا گونه میفروشه . میخوای بیاد به MGS4 و PS3 Gun metal داخل پک MGS4 رحم کنه !

اصلا فلسفه bundle اینه که خریدار ، برای خرید محصول یک شرکت با هزینه کمتر ترغیب بشه . یعنی چی ؟
یعنی سود کمتر فروش بیشتر . ولی اینجا در ایران وطن عزیزم ، فروشنده های گل و بلبل وقتی که میخوان یه پک رو بفروشن میان دقیق حساب میکنن توش چی داره ، بعدش قیمت خون بابا شونو میکشن روش ! به همین راحتی . پس اصلا این اشتباه رو نکنید که خرید یک bundle به صرفه نیست . اتفاقا خیلی هم به صرفه هست ولی در ایران ، نه! :exclaim::exclaim::exclaim:
درسته، میشه همون 500$ ! ( من گفتم حدود 450$ :دی )

خب مشکل همینه که اینجا کسی نمیخواد پولی اضافه بر کارایی ـه کنسول بده و برای کسی هم Limited داشتن و ... مهم نیست ! منم نگفتم که نمیرزه ! گفتم که حاظر هستید این پول رو بدید یا نه ؟ من خودم اگر PS3 نداشتم و این پک رو با قیمت مناسب ( همون قیمتی که تو جهان هست ) پیدا میکردم 100% میخریدم. طرف پیش خودش میگه "واسه چی 100$ ( در ایران بیشتر ) اضافه برای PS3 40GB بدم ؟" ( همون چیزی که یه جورایی کاربر Shr776 گفت ! )

در پاسخ دوست عزیز Niko Bellic باید بگم باشه دوست عزیز شما خریدار هستی مبارکت باشه
انصافا دلتون رو به چی خوش کردید به چند تا کاغذ و یه بلوری اهنگ
کلا فکر کنم عشق بلوری دارید
من فکر نمیکنم یه پک با این محتویات که شما گفتی 285 هزار تومن بیرزه
یه بازی داره که 70 تومن میتونی گیرش بیاری
اون بلوری اهنگ هم نوش جان کسایی که عشق بلوری دارن
دوست من با یه اکانت اینترنت میشه تمام اون اهنگها رو از طریق اینترنت دانلود کرد
اگر چیز بدرد بخور دیگری توش هست که ما خبر نداریم بگو تا شاید خریدار شدیم
فکر نمیکنم چیزی توش باشه که 200 هزار تومن بیرزه
به راحتی میشه با 650 هزار تومن که شما گفتی هم یه کنسول دلخواه گرفت هم یه بازی دلخواه و هم یه دسته و هم کابل اچ دی
به هر حال از نظری که دادی ممنون
از دوستان دیگر اگر کسی اطلاعاتی در مورد پکهای دیگر داره که به صرفه تر هست ممنون میشم کمکم کنه
اگر اشتباه میکنم بگید
چرا شما متوجه نمیشی؟؟؟؟
اصلا میدونی توی پک گان متال چیه؟؟؟ اگه میدونستی نمی گفتی یه کاغذ....
از همه مهم تر اینه که رجینه اون پک پال هستش... اگه شما بخای پلی3 پال رو جدا بخری 530 به بالا (اگه پیدا کردی) باست آب میخوره.....
1 بازی mgs4 special edition در دوبی 160 تومنه اینجا بالای 200 تومنه....
1 دوال شوک 3 هم 70 تومن....
در ضمن متال گیر 4 رجین پالش 130 تومنه:p نه 70 ( 90 تومن باسه j هست) ولی بعضی از بچه های سایت قیمت پایین میدن....
============================
در ضمن شما از قبل از اومدن بازیه pes2008 قصد خرید پلی3 داشتی تا الان هم نخریدی.

نه خدایی.... شما برو توپ خونه 660 میدن.... در بندر عباس هم یکی از بچه ها میگفت 630 یا 650....
به نظر من 660 نسبت به قیمت های ایران مفته.... طرف هم 3 تا ازش داشت اونم هفته پیش.....

ممنون از دوستان عزیز

واقعا که مبارکت باشه این عروسک اسنیک
شما حاضر شدی که به خاطر یه عروسک کلی پول اضافی بدی خب مساله ای نیست هر جور راحتی
این همه اصرار داشتی که توی پکش این همه چیز مفید هست اخر سر فقط یه عروسک رو نام بردی
خدایی اگر عروسک از جنس طلا هم باشه فکر نکنم این همه بیرزه البته برای خانم ها عروسک چیز جالب و مهیجی هست نه برای یه گیمر
خدار شکر امثال old_snake
کاربر فعال بخش PS3
در این سایت زیاد هستند و نظراتشون هم قابل احترام
چون اگر این دوستان نبودند معلوم نبود ما باید اطلاعات درست رو از کجا گیر میاوردیم
من موندم یه گیمر دنبال رنگ کنسول هست و یا جعبه بلوری و یا اهنگ که بیاد این همه پول اضافی به یک پک بده
شما هم برو با این عروسک حال کن
به هر حال همونطور که بقیه دوستان هم تاکید کردند این پک از لحاظ قیمت اصلا به صرفه نیست و فقط داره از اسم بازی سو استفاده میکنه و همین و بس
از دوست عزیز snake_pianist هم به خاطر کمکش ممنون

دوست عزیز زدن دو پست پشت سر هم با فاصله زمانی کم ممنوعه شما میتونید از دکمه ویرایش استفاده کنید
ممنون از همکاریتون

Last edited by a moderator:
واقعا که مبارکت باشه این عروسک اسنیک
شما حاضر شدی که به خاطر یه عروسک کلی پول اضافی بدی خب مساله ای نیست هر جور راحتی
این همه اصرار داشتی که توی پکش این همه چیز مفید هست اخر سر فقط یه عروسک رو نام بردی
خدایی اگر عروسک از جنس طلا هم باشه فکر نکنم این همه بیرزه البته برای خانم ها عروسک چیز جالب و مهیجی هست نه برای یه گیمر
خدار شکر امثال old_snake
کاربر فعال بخش PS3
در این سایت زیاد هستند و نظراتشون هم قابل احترام
چون اگر این دوستان نبودند معلوم نبود ما باید اطلاعات درست رو از کجا گیر میاوردیم
من موندم یه گیمر دنبال رنگ کنسول هست و یا جعبه بلوری و یا اهنگ که بیاد این همه پول اضافی به یک پک بده
شما هم برو با این عروسک حال کن
به هر حال همونطور که بقیه دوستان هم تاکید کردند این پک از لحاظ قیمت اصلا به صرفه نیست و فقط داره از اسم بازی سو استفاده میکنه و همین و بس
از دوست عزیز snake_pianist هم به خاطر کمکش ممنون
شما تا 1 سال دیگه هم پلی3 نخاهی خرید.... و دوباره بعد 3 4 ماه سوالاتت رو عینا تکرار میکنی.... ولی نظر شما قابل احترامه.
----------------------------------------------------------
من با احترامی که باسه old snake و snake_Painist قائلم... ولی 1 اشتباهی کردند که دارند قیمت ها رو به دلار حساب میکنند. ازشون خاهش میکنم که قیمت چیزهای اضافه ای که در باندل هست رو به تومن حساب کنند تا ببینند قیمتش به صرفه میشه یا نه.....

آخرین ویرایش:
شما تا 1 سال دیگه هم پلی3 نخاهی خرید.... و دوباره بعد 3 4 ماه سوالاتت رو عینا تکرار میکنی.... ولی نظر شما قابل احترامه.
----------------------------------------------------------
من با احترامی که باسه old snake و snake_Painist قائلم... ولی 1 اشتباهی کردند که دارند قیمت ها رو به دلار حساب میکنند. ازشون خاهش میکنم که قیمت چیزهای اضافه ای که در باندل هست رو به تومن حساب کنند تا ببینند قیمتش به صرفه میشه یا نه.....

البته من ندیدم قیمت bundle gun metal 660 باشه . اگه اینجوری باشه که خیلی به صرفه هست البته اگه باشه چونکه قیمت جهانیش چیزی حدود 600 هزار تومان هست .حالا من نمی دونم کدوم آدم با مروتی یه همچینن پکی رو داره اینقدر میده اگه اینجوری باشه که قیمتش طلاست!

ولی فکر میکنم یه اشتباهی شده اینجا به هر حال اگه پک gun metal این قیمت پیدا میشه (660) بسیار عالی و به صرفه هست و خرید اونو به همه توصیه میکنم :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or