راهنمایی برای خرید PS3

دسته ps2 به ps3 میخوره"؟
همینجوری نه ولی با یک تبدیل میتونی وصلش کنی:

DSONPS23AD01_2_it.jpg
DSONPS23AD01_3.jpg

اینم فقط نسخه special
pa.123699.2.jpg

این پک کامل gunmetal ntsc j که شامل نسخه speical هست

pa.123699.3.jpg

در ضمن نسخه limited هم 3 تا بلوری هست این عکس پشت این نسخه هست که همراه پک uc gunmetal عرضه می شه دقت کنید می بینید 3 تا بلوری هست!!!

nygsur.jpg

در ضمن نسخه limited هم 3 تا بلوری هست این عکس پشت این نسخه هست که همراه پک uc gunmetal عرضه می شه دقت کنید می بینید 3 تا بلوری هست!!!

من خودم Limited UC دارم ولی توش یک BD هست. ( البته به جزء بازی )
اون آبیه CD ـه Sound Track های بازی هست.

من نمیدونم چرا باید هر سوال دو بار بپرسم
دوتا آدرس خواستم لطفا
ببين از من گفتن از اين يگانه خريد نكن .........بدترين رفتار ممكنه رو با مشتري داره.......همش با مشتري دعوا داره...;):mad:...3دفعه رفتم ازش خريد كنم3 دفعه رو داشت دعوام ميشد...تا قيمت جنس رو مي پرسي شروع ميكنه قاطي كردن.......از هر جايي كه ميخري...از اينجا نخر....حتي اگه گرون تر بده....از
نكست جن ...وست گيم....يا دنياي بازي 66738814بخر

دوست من اینجوری ادامه بدی اخطار میگیری . و پستات پاک میشن . برو یه برچسب فارسی بگیر بزن روش .
نمردیم فهمیدیم key board حرفه ای یعنی چی :biggrin1:
یه mgs4 از 70 هست تا 85 .
Be NAzare To RAzer tarantula Keyboarde Herfeiee nist ? khob tabloE roo hamchin keyboardi Biaam barChasbE Farsi bezanam Tahe tahesh Ekhtaar miAad baram che konam !Smile

ببين از من گفتن از اين يگانه خريد نكن .........بدترين رفتار ممكنه رو با مشتري داره.......همش با مشتري دعوا داره...;):mad:...3دفعه رفتم ازش خريد كنم3 دفعه رو داشت دعوام ميشد...تا قيمت جنس رو مي پرسي شروع ميكنه قاطي كردن.......از هر جايي كه ميخري...از اينجا نخر....حتي اگه گرون تر بده....از
نكست جن ...وست گيم....يا دنياي بازي 66738814بخر
خیلی دوست دارم:love:کمک بزرگی کردی;)

کمک برای خرید پلی استیشن 3 ؟

دوستان سلام
روزها گذشت و ماهها گذشت تا به سال هم رسیدیم اما خبری از هک شدن این کنسول نشد
باید قبول کرد که این کنسول هک شدنی نیست و تنها چیزی که ما در این مدت از دست دادیم زمان بود
بگذریم سوالی از شما دوستان عزیز در مورد خرید این کنسول داشتم
راستش پارسال که قیمت جهانی کنسول 60 گیگ 500 دلار بود در ایران حتی 500 هزار تومن هم فروخته میشد اما الان طوری شده که میگن قیمت 80 گیگ حدود 650 هزار تومن شده
سوال من در مورد دو مدل 40 گیگ و 80 گیگ هست و اینکه قیمت جهانی و ریالی اون در ایران چند هست ؟
من اینطور که فهمیدم قیمت 40 گیگ خیلی پایین تر از 80 گیگ هست ولی واقعا 80 گیگ وسوسه کننده هست
دوستان در مورد اینکه چه مدلی بهتر و مناسبتر و در عین حال از مشکلات کمتری برخوردار هست کمک کنند
ضمن اینکه شنیدم یکسری مدل اومده که توی اونها بازی یا دسته اضافی یا فیلم بلوری هست کمی هم در مورد این بسته ها کمک کنید
ممنون از همه دوست داران این کنسول
دیگه صبرمون لبریز شده و اصلا هم به هک شدنش فکر نمیکنیم و اصلا هم علاقه ای به بازی روی کامپیوتر ندارم
مرسی منتظر کمک دوستان هستم

کمک برای خرید پلی استیشن 3 ؟

در ادامه مطلب بالا
در مورد این باندلهای مختلف هم که الان در بازار ایران وجود داره و توسط مغازه داران به فروش میره و دودره نمیشه هم کمی توضیح بدید
ایا باندلی هست که توش دسته اضافی یا بازی اضافی و یا اینکه دستگاه سفید باشه هست ؟
کمی هم در مورد باندل گان متال
خلاصه کدوم به صرفه تر و با ارزشتر هست و قیمت مناسب تر

به نظر من این پک گان متال وسوسه کننده تره......... 650 تومن + بازیه متال گیر limited edition و یک دسته دوال شوک3..... + پلی3 40 گیگ....
------------------------------------------------------------
پلی3 40 گیگ: 520
80 گیگ: 695

salam

سلام
من خودم​
ps3 خريدم چون عاشقش بودم !! النم واقعاً راضی ام !من دوبی زندگی ميکنم!اگه کسی اونجا هست باهم در ارتباط باشيم واسه exchange بازی همون !!کيفيتش بيسته !!طراحيشم همين طور!!! کلاً مرکس!!!

در مورد این پک گان متال ایا داخل اون 2 تا دسته هست یعنی یک دسته دوال شوک3 اضافی داره یا اینکه یک دسته داخل اون هست ؟
اینطور که من فهمیدم پک گان متال 40 گیگ هست
با در نظر گرفتن اینکه یک دسته اضافی معمولا زیر 50 تومن و بازی هم معمولا زیر 70 هست
پس فکر نکنم اگر این پک گان متال 40 گیگ باشه و 520 تومن و با دو دسته و بازی متال گیر 650 بیرزه
به نظر من هیچ فرقی بین خرید خرد به خرد با این خرید کلی وجود نداره و فقط به خاطر اینکه یه بلوری اهنگ توش هست بیخودی محبوب شده
نظر دوستان در مورد این مطلب چیست ؟
ایا پک دیگری هم هست که به صرفه تر باشه چون این پک متال گان حداقل روی کاغذ چیز خاصی برای برتری نداره
ضمنا چرا 40 گیگ اینقدر گرون شده من شنیده بودم 40 گیگ 450 تا 460 شده ؟
ممنون میشم در مورد این قضیه کمی بیشتر توضیح بدید و بهترین انتخاب چیه ؟
ایا فقط همین پک وجود داره ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or