راهنمایی برای خرید PS3

PS3 60 گیگ باندل Resistance و Motor Strom
740 تومن خوبه بگیرم ؟
این قیمت فکر کنم شرکت بازرگانی باشه !! 18ماه ضمانت داره !! درسته !!
اما بازی هاش قدیمی هست و نسبت به اینکه 60گیگ هست به نظر من ارزش نداره !! 40 گیگ خیلی به صرفه تر هست ! فقط به خاطر 2تا بازی قدیمی و 20 گیگ بیشتر 250تومان قیمت بیشتر !! تازه 65nm هم که نیست !

دوستان سلام !

الان قیمت PS3 40 GB که کنترلرش DualShock 3 باشه و تاریح ساختش 2008 چنده تو تهران ؟

درود
مگه شما داری xbox میگیری که دنبال تاریخ ساخت کنسول میگردی که ببینی فالکونه یا لانچ و یا زیپر. جایی نگو که اینا بهانه کرده و ازت پوله بیشتری میگیرند ;) .

درود
مگه شما داری xbox میگیری که دنبال تاریخ ساخت کنسول میگردی که ببینی فالکونه یا لانچ و یا زیپر. جایی نگو که اینا بهانه کرده و ازت پوله بیشتری میگیرند ;) .
البته مادربرد سری Lunch پی اس 3 با مادربرد الان یه سری تفاوت هایی کرده.

PS3 60 گیگ باندل Resistance و Motor Strom
740 تومن خوبه بگیرم ؟

درسته که 60 گیگ کنسول خوبیه و من از طرفدارای پر و پا قرصشم ولی دیگه این قیمت خیلی زیاده . فکر میکنم پک استارتر باشه که یه کنترلر اضافی هم داخلش هست .

البته اختلاف 60 با 40 فقط در 20 گیگا بایت هارد نیست ولی می تونی یه 40 بگیری بین 450 تا 500 . اون بازی هایی که بالا گفتی رو هم ، که واقعا بازی های قشنگی هم هستن از بچه های همین سایت ،تروتمیزشو دونه ای 20 الی 25 بخری ، یه dual shock 3 :love: با حال هم بخری به علاوه یک عدد mgs4 :love: که جمع همه اینا میشه 450+50+60+80 = 640 ، علاوه بر اینا 100 تومنم میزاری جیبت برای بازی های دیگه مثل uncharted :love: و .... که کامل از تابستونت با این بازیا لذت ببری .
اینجوری از پولت کاملا بهره کافی رو بردی ;)
به این میگن اقتصاد نوین :biggrin1: به به ...

امیرخان...

درسته که 60 گیگ کنسول خوبیه و من از طرفدارای پر و پا قرصشم ولی دیگه این قیمت خیلی زیاده . فکر میکنم پک استارتر باشه که یه کنترلر اضافی هم داخلش هست .

البته اختلاف 60 با 40 فقط در 20 گیگا بایت هارد نیست ولی می تونی یه 40 بگیری بین 450 تا 500 . اون بازی هایی که بالا گفتی رو هم ، که واقعا بازی های قشنگی هم هستن از بچه های همین سایت ،تروتمیزشو دونه ای 20 الی 25 بخری ، یه dual shock 3 :love: با حال هم بخری به علاوه یک عدد mgs4 :love: که جمع همه اینا میشه 450+50+60+80 = 640 ، علاوه بر اینا 100 تومنم میزاری جیبت برای بازی های دیگه مثل uncharted :love: و .... که کامل از تابستونت با این بازیا لذت ببری .
اینجوری از پولت کاملا بهره کافی رو بردی ;)
به این میگن اقتصاد نوین :biggrin1: به به ...

امیرخان...
من کنسولمو از اینجا که نمی گیرم ولی خوب فکر خوبیه همین کاری که گفتی می کنم ;)

دوستان سلام !

الان قیمت PS3 40 GB ریجن Pal که کنترلرش DualShock 3 باشه و تاریح ساختش 2008 چنده تو تهران ؟

به نظر من همین گفته شما تاریخ ساخت تا چند وقت دیگه یه بهونه ای میشه واسه بالا پایین کردن قیمت ها ...;)

درود

خب اینا جواب من بود یعنی ؟؟!

لطفا یکی از دوستان جواب منو بده .

آخرین ویرایش:
دوستان سلام !

الان قیمت PS3 40 GB که کنترلرش DualShock 3 باشه و تاریح ساختش 2008 چنده تو تهران ؟

هیچ پلی3 نیست که دسته ی درون جعبش دوال شوک 3 باشه بجز باندل های متال گیر....
-------------------------------
پلی3 540 تومن قیمت دیروز بود....
60 تومن هم دوال شوک 3
------------------------------
تاریخ ساخت 2008 بود.;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or