راهنمایی برای خرید PS3

رجین gun metal با قیمت 660 چیه؟؟

Gun Metal ریجن نیست بلکه رنگ هست. PS3 هایی که این رنگ رو دارن مخصوص بازی ـه MGS4 هستند و به صورت کمی در جهان تولید شدند.

درضمن قیمت این کنسول 600$ هست و به نظر من 660 هم عالی هست حالا 620 که فبها !

البته قیمت 620 یه مقداری جای تامل داره . از آنجایی که میدونم اون کنسولی که روش قیمت 2 خورده بود NTSC/J ژاپن بود آرزو میکنم که MGS4 داخلش فقط زبون جاپونی :biggrin1:خالی نداشته باشه و انگلیسی هم باشه چونکه یه مقداری اونجوری وضعیت بد میشه ولی به نظر من حتی اگه MGS4 داخلش هم زبانش ژاپنی باشه ، بازم 620 می ارزه چونکه کلا ps3 gun metal یه مقداری منحصر به فرده ;)

البته قیمت 620 یه مقداری جای تامل داره . از آنجایی که میدونم اون کنسولی که روش قیمت 2 خورده بود NTSC/J ژاپن بود آرزو میکنم که MGS4 داخلش فقط زبون جاپونی :biggrin1:خالی نداشته باشه و انگلیسی هم باشه چونکه یه مقداری اونجوری وضعیت بد میشه ولی به نظر من حتی اگه MGS4 داخلش هم زبانش ژاپنی باشه ، بازم 620 می ارزه چونکه کلا ps3 gun metal یه مقداری منحصر به فرده ;)
هیچ MGS4 ـی فقط زبان ژاپنی نداره ! ( همشون انگلیسی رو داره ! )

از کدوم فروشگاه گرفتید؟

ایشون خودشون فروشنده هستن...

------------------------

خلاصه که به نظر من تا حدود 660 خیلی خوب هست و گرفتنش ارزش داره. در ضمن دیگه الان نباید LE رو 85 دلار حساب کرد :دی چون دیگه LE به اونصورت در مغازه ها وجود نداره ! مثلاً EBGames دیگه نداره آنلاین و من زیپ کد نویورک رو هم که زدم نداشت ! خلاصه که Limited محدود هست و خریدنش میرزه ...

Gun Metal ریجن نیست بلکه رنگ هست. PS3 هایی که این رنگ رو دارن مخصوص بازی ـه MGS4 هستند و به صورت کمی در جهان تولید شدند.

خیلی ممنون منظور من این بود که ریجن این دستگاه چیه که رنگش gun metal هست .
مخصوص متال گیر یعنی هیچ بازیه دیگه ای رو اجرا نمیکنه؟؟؟ یا فیلم پخش نمیکنه؟؟؟

ریجنهایی که این پک داره فکر کنم UC و NTSC/J باشه ...
چرا بابا ! همه ی بازی ها رو اجرا میکنه و مثل یک PS3 40GB ـه معمولی هست با این تفاوت که رنگش Gun Metal هست و اینکه در دنیا تعداد محدودی عرضه شده ! ( یه جورایی Unique هست :دی )

منظورم این بود که جنس رو از کدام فروشگاه خریدن؟

آهان ! خب ایشون عمده خرید میکنن ...

ازون حرفا زدی ها!!!! مگه میشه این مدل فقط MGS4 رو اجرا کنه!؟؟؟؟ نه اینطور نیست این مدل هم مثل مدلهای دیگس و بقیه بازیها و فیلم BD هم پخش میکنه!! فرق این مدل فقط رنگش و چیزای اضافه ای هست که تو پکشه

آخه old_snake گفت که مخصوص mgs4 هست منم شک کردم!!!! حالا بگذریم .. کدوم رجیون با توجه به فیلمهایی که برای ایران میاد از بقیه بهتره و این که یکی شماره ی یگانه رو بگه . اگر هم خواستید با پیام خصوصی بگید..

آخه old_snake گفت که مخصوص mgs4 هست منم شک کردم!!!! حالا بگذریم .. کدوم رجیون با توجه به فیلمهایی که برای ایران میاد از بقیه بهتره و این که یکی شماره ی یگانه رو بگه . اگر هم خواستید با پیام خصوصی بگید..
100 بار به این سوالی که کردی پاسخ داده شده ! بهترین ریجن برای اجرای فیلم در ایران پال هست، چون ریجن ایران و خاورمیانه پال هست و فیلمهایی هم که به ایران میان اکثراً از کشور های حاشیه ی خلیج فارس وارد میشن.

رجیون

آخر رجین، ریجن، رجیون، کدوم ؟ :دی

ای بابا اینقدر رجین ریجن رجیون تو این سایت خوندم اینجوری شدم..

میدونم پال بهترینه ولی الان داریم در مورد gun metal صحبت میکنیم که شما گفتی ucو ntsc/j داره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or