راهنمایی برای خرید PS3

اتفاقا این دوستمون بی راه حنجره پاره نکرده ! الآن وارنر که بیش از 95 درصد فیلمهاش فری هستن . پارامونت هم به نظر میاد همین سیاستو پیش گرفته . فاکس هم کلا همیشه ساز مخالف میزنه ، دیزنی هم عنوانهای فری زیاد داره .
در ضمن فیلمهای ریژن B هم توشون درصد بیشتری فری هست نسبت به عنوانهای مشابه در ریژن A . پس یکی به نفع تیم UC - J ! :p

اتفاقا همین ریجن B ( اروپا و ... ) من بالای 50 تا فیلم دیدم که 70 درصدشون Free نبودن ...

من خودم UC دارم و هر وقت میرم دبی حسرت اینو میخورم که چرا نمیتونم BD هایی که دوست دارم رو بخرم ! چون اکثرا Free نیستن .

من طبق چیزی که تا حالا دیدم حرف زدم ، حالا اگه مثلا از یک ماه پیش همه چی عوض شده یا اینکه در مناطق دیگه اوضاع فرق میکنه ، من بی خبرم !

خب شما حنجرتون رو پاره نکنید ، چون همچین چیزی نیست ! اتفاقا من از هر 10 تا BD که دیدم 6 - 7 تاش Region Free نبودن ... ( شایدم بیشتر ) و فقط اونهایی که مال Sony Picture بودن Region Free بودن .

ببین دوست من ، دلیل نمیشه چونکه شما توی چند تا فیلم دیدی همش اینجوری باشه . آدم باید با منطق حرف بزنه و برای حرفاش دلیل بیاره ، ما که با هم دعوا نداریم اینجا ، داریم محترمانه بحث می کنیم شما یه سر به این لینک بزن http://bluray.liesinc.net/ توی این لینک یه عده آدم نشستن و هر فیلمی که BD ش میاد بیرون ، تستش میکنن خودت برو ببین مخصوصا به فیلمای جدیدش یه نیگا بنداز میبینی از هر 10 تاش شاید 2،3 تاش region locked باشن . در ضمن توی اون لیست می بینی علاوه بر sony ، وارنر ، پارامونت و حتی disney و fox هم دارای فیلم های free هستن .

از نظر من هم نباید ریجن ها برامون فرقی داشته باشه . مگه چند وقت یکبار میشینیم یه فیلم blu-ray تماشا میکنیم که بخواهیم اینقدر برای ریجن دستگاهمون جوش بزنیم . تقریبا هر فیلمی dvd ش هست divx هم که جدیدا زیاد شده . blu-ray های free region هم که دوستان میگن زیاده.تا چند وقت دیگه هم کامپیوترامونم میتونن blu-ray پخش کنن.(البته اگه برای اونا هم مسئله ی ریجن رو نداشته باشیم)

طبق فرموده ی همکار عزیزم بنده با آضحارات فوق کاملا ملتفت و »وافق هستم. :laughing:

آدم سالی چند بار فیلم بلوری میبینه؟! اگه 4 5 سال دیگرو بگی که همه فیلما بلوری میشن اون موقع بلو پلیر شده اندازه بستنی قیفی.

بخرید بخرید که بچپوبچپونشه الان:eek:عقب نمونید Ps3 تموم میشه ;)
فکرم نکنید که پولش و ندارم بخرم . ولی تو بچپونش نمی خرم ما که خودمون کار میکنیم حیفمون میاد :(ولی اونی باباش بهش مایه میده بایدم الان بره 600 یا 700 یا بیشتر پاش بده :confused:

به نظرتون یه ps دسته دوم
80 گیگ چند باشه خوبه؟
40 گیگ چند؟
بین این 2 تا کدمش برای خرید مناسب تر هست؟
ممنون.

شما قیمت نوش رو بگیر بعد حداقل 100 تا 150تومن ازش کم کن .اگه 40 ، 500 تومن باشه دسته دومش حدود 350 تا 400 و80 گیگ هم اگه 650 باشه حدود 500 تومن بیشتر نمیرزه . هر چند که وسیله دسته دوم مخصوصا کنسول اصلا قابل اطمینان نیست و توصیه نمیشه که بخری مگر اینکه طرفت رو خوب بشناسی .
مطمئنا 40 گیگ مناسبتره . شک نکن .

میخواستم بدونم الان PS3 موجود در ایران چند مدله و قیمت و فرق هر کدوم چیه؟؟؟ پخش بازی PS2 برام خیلی مهمه کدوم مدلها نمیتونن.....
و خلاصه کامل راهنماییم کنید که هر کدوم چه فرقی دارند و هر پک چند دسته داره و کدوم پک چه بازیهایی داره؟ و آیا تو خود هاردش بازی مجانی داره؟؟ و اینکه بازی MGS4 روی یک بیویدی 50 گیگه یا روی دو تا و قیمتش چنده؟ و اینکه درمورد کپی خورش هم توضیح بدید که فقط بازی اورجینال پلی میکنه و فیلم اورجینال و... دیگر قابلتاش چیه و.....

ممنون

میخواستم بدونم الان PS3 موجود در ایران چند مدله و قیمت و فرق هر کدوم چیه؟؟؟ پخش بازی PS2 برام خیلی مهمه کدوم مدلها نمیتونن.....
و خلاصه کامل راهنماییم کنید که هر کدوم چه فرقی دارند و هر پک چند دسته داره و کدوم پک چه بازیهایی داره؟ و آیا تو خود هاردش بازی مجانی داره؟؟ و اینکه بازی MGS4 روی یک بیویدی 50 گیگه یا روی دو تا و قیمتش چنده؟ و اینکه درمورد کپی خورش هم توضیح بدید که فقط بازی اورجینال پلی میکنه و فیلم اورجینال و... دیگر قابلتاش چیه و.....

ممنون
60 گیگ و 80 گیگ بازیای پلی2 رو ساپورت میکننتد.... 60 بهتر از 80 هست چون بازیا رو سخت افزاری اجرا میکنه....
متال گیر هم 1 دونه بلو-ری 50گیگه....
فکر کپی خور سدن رو از سرت بکن بیرون..... شایدم دیدی فردا کپی خور شد!
WiFi و خروجی تصویر HDMI و آنلاین بازی کردن به صورت رایگان+ درایو بلو-ری از بهترین قابلیتهاشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or