راهنمایی برای خرید PS3

60 بهتر از 80 هست چون بازیا رو سخت افزاری اجرا میکنه....

از کجا به این نتیجه رسیدی که چون 80 نرم افزاری اجرا میکنه بد هست ؟! جهت اطلاعاتتون بازیهایی که رو 80GB اجرا میشن خیلی بیشتر از 60 هست.

یه استادی بیاد بگه که کدوم بهتره؟!

اصلا فرق اجرای نرم افزاری و سخت افزاری چیه؟ و فعلا کدوم بهتر نتیجه داده هست؟

ممنون میشم کامل توضیح بدید ;) و البته ساده :biggrin1:

از کجا به این نتیجه رسیدی که چون 80 نرم افزاری اجرا میکنه بد هست ؟! جهت اطلاعاتتون بازیهایی که رو 80GB اجرا میشن خیلی بیشتر از 60 هست.

اتفاقا 60 تمام بازیهای ps2 رو اجرا میکنه 80 چون نرمافزاری و سخت افزاری هست بازی های کمتری رو نسبت به 60 اجرا میکنه ولی با هر اپدیت به تعداد اونا اضافه میشه

اتفاقا 60 تمام بازیهای ps2 رو اجرا میکنه 80 چون نرمافزاری و سخت افزاری هست بازی های کمتری رو نسبت به 60 اجرا میکنه ولی با هر اپدیت به تعداد اونا اضافه میشه
درسته :دی 60GB بیشتر بازی های PS2 رو اجراء میکنه ولی من قبلاً یه جا خونده بودم که Emulator ( نرم افزار ) بهتر از Emotion Engine ( سخت افزار ) هست ! البته هنوزشم شک دارم ! چون جای معتبری رو پیدا نکردم که گفته باشه 60 بهتر هست ! ولی تو Forum ـه GameSpot نوشته 60GB همه رو اجرا میکنه ولی 80GB حدود 80% رو اجراء میکنه ! ( منبع )

من هنوزش هم فکر میکنم که باید 80GB بیشتر اجراء کنه ! چون اگر Emotion Engine بهتر بود، دلیلی نداشت که تو 80GB نرم افزاریش کنن ! در ضمن PS3 60GB ـه PAL هم نرم افزاری اجرا میکنه !

اصلا فرق اجرای نرم افزاری و سخت افزاری چیه؟ و فعلا کدوم بهتر نتیجه داده هست؟

فرق نرم افزاری اجرا کردن با سخت افزاری اجرا کردن کاملاً مشخص هست، سخت افزار با سخت افزاری که بهش میگن Emotion Engine اجرا میکنه ولی 80GB با Emulator ( شبیه ساز ) که نرم افزاری هست اجرا میکنه.

درسته :دی 60GB بیشتر بازی های PS2 رو اجراء میکنه ولی من قبلاً یه جا خونده بودم که Emulator ( نرم افزار ) بهتر از Emotion Engine ( سخت افزار ) هست ! البته هنوزشم شک دارم ! چون جای معتبری رو پیدا نکردم که گفته باشه 60 بهتر هست ! ولی تو Forum ـه GameSpot نوشته 60GB همه رو اجرا میکنه ولی 80GB حدود 80% رو اجراء میکنه ! ( منبع )

من هنوزش هم فکر میکنم که باید 80GB بیشتر اجراء کنه ! چون اگر Emotion Engine بهتر بود، دلیلی نداشت که تو 80GB نرم افزاریش کنن ! در ضمن PS3 60GB ـه PAL هم نرم افزاری اجرا میکنه !

از کجا به این نتیجه رسیدی که چون 80 نرم افزاری اجرا میکنه بد هست ؟! جهت اطلاعاتتون بازیهایی که رو 80GB اجرا میشن خیلی بیشتر از 60 هست
quote]

60 از 80 بهتره.... پس چرا قبلش پاچه منو میگیری؟؟؟؟:cheesygri(پست صحفه قبل!)

60 از 80 بهتره.... پس چرا قبلش پاچه منو میگیری؟؟؟؟ :cheesygri (پست صحفه قبل!)

خب من فکر میکردم 80 باید بهتر باشه ! الانش هم همین فکر رو میکنم ! چون دلیلی نداره وقتی سخت افزار بهتر هست، توی مدل های جدید نرم افزاریش کنن ! در ضمن همونطوری که گفتم فقط 60GB ـه ریجن UC سخت افزاری هست ! پال هم نرم افزاریه.
در ضمن یک آپدیت تو PSN هست واسه همین Emulator که خیلی از بازیها رو اضافه میکنه.

پس 60 گیگ بهتره؟؟؟ توش بازی مجانی نداره؟

60GB ـه پال اگر گیر آوردی، آره بهتر هست. :دی 60 دیگه تولید نمیشه و اصلاً نمیتونی پیدا کنی.
منظورت از بازی ـه مجانی باندل هست ؟ باندل تا حدودی پول بازی رو ازت میگیره. :دی ( مجانی نیست ولی شاید 60$ نباشه ! )

اتفاقا NTSC/J مدل 60 گیگ داره که من صاحب یک فروند از اون هستم بهش میگم سلطان

درسته ! :دی من تا اومدم ویرایش کنم دیدم تو م ویرایش کردی ! من از اینجا گفتم :

http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3 ( اینجا NTSC نوشته و PAL ! یعنی J هم نرم افزاریه اگر این منظورش از NTSC، NTSC/J هم باشه !

آخرین ویرایش:
من هنوزش هم فکر میکنم که باید 80GB بیشتر اجراء کنه ! چون اگر Emotion Engine بهتر بود، دلیلی نداشت که تو 80GB نرم افزاریش کنن
در جواب علیرضا دوست عزیزم :love: :biggrin1: باید بگم که هدف از ساخت مدل های 80 گیگ و بعد از اون 40 گیگ کاهش هزینه ساخت و سپس کاهش قیمت و بعد از اون فروش بیشتر به دلیل کاهش قیمت بوده اما سونی هنوزم داره روی کنسولاش ضرر میده . البته سونی روی بازی ها الان سود خوبی میکنه چونکه هنوز کنسولش کپی خور نشده و تنها هدفش از اینکه هر ماه یه آپدیت میده بیرون اینه که از کپی خور شدن کنسولش جلوگیری بکنه تا در سالهای آینده برنده این جنگ نفس گیر بشه :cool:
اندکی صبر، سحر نزدیک است :biggrin1:

ریجن J که نداره 60 گیگ
اتفاقا NTSC/J مدل 60 گیگ داره که من صاحب یک فروند از اون هستم :biggrin1: بهش میگم سلطان :biggrin1:

یعنی J هم نرم افزاریه اگر این منظورش از NTSC، NTSC/J هم باشه !

البته فکر می کنم میخواستی بگی سخت افزاری ! :biggrin1:

حالا همچین چیز مهمی هم نیست این اجرای بازی های ps2 . چونکه اولا بازی باید اریجینال باشه ثانیا ریجنش با ریجن دستگاه یکی باشه که یه مقداری سخت میشه کار!

آخرین ویرایش:

اگه میتونی برو 40 گیگ بخر هم ارزونتره هم بسرفه تره تهزه بعضی از پکاش بازی مجانی هم دهره;)

برو 40 گیگ بخر حالشو ببر

دوست عزیز
زدن دو یا چند پست پشت سر هم و با فاصله زمانی کم ممنوعه. شما میتونید از دکمه ویرایش برای ادیت کردن پست قبلی و افزودن نظراتتون استفاده کنید.
ممنون از همکاریتون

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or