راهنمایی برای خرید موبایل

بعد از هر اپدیت بزرگ سیستمی اندریوید بهتره ریست فکتوری بزنید تو اجرا شدن درست سیستم عامل جدید موثره.

نه از سریال نامبر میشه فهمید این کار و نمیکنن.
اینا رم چین چون براشون بصرفه تره بیشتر اونو کار میکنن چون خیلی ارزونتره از گلوباله.
ولی بعضی موارد بتونن فروشنده مناسب رو رم گلوبال پیدا کنن موجود میکنن.
این مدلی بود رو تموم گوشی ها گلوبال میزدن، دقت کنی تعداد کمی از محصولاتشون گلوبال داره.

من تا چند روز دیگه همین realme gt2 pro رو میخرم بهترین قیمت ممکن و بهترین رابط کاربری اندروید رو بنظرم داره
دوربین خوبی هم داره.
حیف سفیدش نیست.

راستی فکر نکن اینا فقط از چین خرید میزنن دقت کنی بیشتر گوشی هاشون از هلند پست میشه.
آخمه مثلا زده ردمی کی 60 پرو بارام گلوبال آخه ذاتا این گوشی فقط رام چین داره چطور میخان پلمپ و آک گلوبال سفارشی بزنن؟!
جدی هلند ازکجا میدونی؟ یعنی هلند که یه کشور اروپایی شیاوومی براش رام چین میفرسته؟!
پیشاپیش مبارکت باشه داداش امین گل:Rose: ممنون میشم اگه گرفتی تچربه خریدت بگی تو پیوی واینکه چقدر طول کشید دستت برسه و بحث رجیستری ولی من چیپ 8 جن 2 میخام بخرم این ریلمی جیتی 2 پرو جن یک پلاسم نیست البته نمیخام بزنم تو ذوقت من شاید باورت نشه 10 ساله گوشی نخریدم :-j همش این دست اون دست کردم رودس دوم مال اعضای خونواده

• Like
Reactions: AMIN-1399F
وقتی سفارش میزنی و کد رهگیری بین المللی بهت میدن میزنی تو سایت پست و مراحل و میبینی که از کجا ارسال میشه و کی وارد کشور میشه.
من بالای 20 تا گوشی از بست چاینا گرفتم حدودی ببن 25 تا 45 روز نوسان داره و مدت مشخصی نداره.
ولی اگه تهرانی هر روز هفته که برسه برگه دریافت و میزارن روز چهارشنبه تحویلت بدن که تا شنبه تو انبار بمونه و حدود 60 تومن هم انبار پست بتونه ازت بگیرن.
رجیستری هم داستان داره و کلی باید با اون طرف سر قیمت چونه بزنی که بالاتر حساب نکنه.

اره جن 2 که عالیه ولی خب من بودجه م نمیرسه به گوشی هایی که با اون چیپست میان و قطعا زیر 40 تومن تو بازار موجود نمیشه و دیگه این قیمت گوشی ترس های خودشم داره که نزنن یا نشکنه😁😅
همین ریلمی با حدود 22 تومن قشنگ کارمو راه میندازه و فکر کنم یه دوسالی نگه ش دارم.
من متأسفانه خیلی گوشی میخرم شاید سالی دو تا 😅
ولی خب امیدوارم بتونم این عادت مزخرف و بی خیال شم و این بشه اخرین خریدم تا دو سال بعد.
دیگه برم واسه خرید realme gt 5😅
البته ریلمی واسه سری gt 2 ساپورت 3 اندروید بعدی و 4 سال پچ امنیتی رو تضمین کرده.

حتمن رسید میگم چطوریاست.
هرچند چون ریلمی و دوست دارم جانب دارانه نظر میدم 😈😁

آخرین ویرایش:
وقتی سفارش میزنی و کد رهگیری بین المللی بهت میدن میزنی تو سایت پست و مراحل و میبینی که از کجا ارسال میشه و کی وارد کشور میشه.
من بالای 20 تا گوشی از بست چاینا گرفتم حدودی ببن 25 تا 45 روز نوسان داره و مدت مشخصی نداره.
ولی اگه تهرانی هر روز هفته که برسه برگه دریافت و میزارن روز چهارشنبه تحویلت بدن که تا شنبه تو انبار بمونه و حدود 60 تومن هم انبار پست بتونه ازت بگیرن.
رجیستری هم داستان داره و کلی باید با اون طرف سر قیمت چونه بزنی که بالاتر حساب نکنه.

اره جن 2 که عالیه ولی خب من بودجه م نمیرسه به گوشی هایی که با اون چیپست میان و قطعا زیر 40 تومن تو بازار موجود نمیشه و دیگه این قیمت گوشی ترس های خودشم داره که نزنن یا نشکنه😁😅
همین ریلمی با حدود 22 تومن قشنگ کارمو راه میندازه و فکر کنم یه دوسالی نگه ش دارم.
ولی خب امیدوارم بتونم این عادت مزخرف و بی خیال شم و این بشه اخرین خریدم تا دو سال بعد.
البته ریلمی واسه سری gt 2 ساپورت 3 اندروید بعدی و 4 سال پچ امنیتی رو تضمین کرده.

حتمن رسید میگم چطوریاست.
یه سوال داشتم عزیز این سایت بست چاینا الان مثلا همین یه گوشی 20 25 تومنی بگیری چقدر هزینه گمرک و رجیستری و ... میگیره روش ؟

حتمن رسید میگم چطوریاست.
داش امین قضیه هلند و رام گلوبال نگفتی؟ بعد جن 2 40 نیست الان بست چاینا داره 28 تا 30 میده مگه نگفتی بودجت این حدوداس؟

یه سوال داشتم عزیز این سایت بست چاینا الان مثلا همین یه گوشی 20 25 تومنی بگیری چقدر هزینه گمرک و رجیستری و ... میگیره روش ؟
سال 97 من ی گوشی ازش خریدم اون موقع 16% قیمت دلاری گوشی بود ولی الان صد در صد فرق کرده.

• Like
Reactions: barney stinson

من تبلت 150 دلاری گرفتم بابت رجیستر 690 هزار تومن گرفتند با 50 تومن هزینه انبار داری.
مبلغ دلاری گوشی و تو سایت های فروش خارج چک میکنن نه قیمت خرید شما از بست چاینا.

الان همین realme gt 2 pro رو بست چاینا میده 22.300 ولی تو بیشتر سایت های خارجی 600 تا 700 دلاره.
ملاک محاسبه پست سایت های خارجی میشه.

• Like
Reactions: ALI PUNKER
داش امین قضیه هلند و رام گلوبال نگفتی؟ بعد جن 2 40 نیست الان بست چاینا داره 28 تا 30 میده مگه نگفتی بودجت این حدوداس؟

منظورت k60 pro و k60هست؟
یکی از باندهای 5g مارو نداره این مدل.
راستش دیگه اصلا با شیائومی حال نمیکنم متاسفانه باگ و مزخرف بازی هاش تو miui 14 هم هست.

و خب تاثیر realme هم هست.
چون با اون کار کردم و لذت بردم دیگه رابط کاربری بقیه اندرویدی ها بهم نمیچسبه.
همین gt 2 pro چون 3 تا اندروید میگیره و 4 سال ساپورت امنیتی با این مبلغ بهترین و بصرفه تر هست برام.
ولی خب تو رجیستر کردن باز باید 1 ساعت برم رو مخ طرف 😅
این مسئول جدید تو پست لشگر ادم خوبیه و منطقیه برعکس قبلی که یهو 100 دلار بالاتر حساب میکرد و هر چی اعتراض میکردی کار خودشو میکرد.
اخرم داد میزد ناراحتین برین شکایت کنین از گمرک😑😑

منظورت k60 pro و k60هست؟
یکی از باندهای 5g مارو نداره این مدل.
راستش دیگه اصلا با شیائومی حال نمیکنم متاسفانه باگ و مزخرف بازی هاش تو miui 14 هم هست.

و خب تاثیر realme هم هست.
چون با اون کار کردم و لذت بردم دیگه رابط کاربری بقیه اندرویدی ها بهم نمیچسبه.
همین gt 2 pro چون 3 تا اندروید میگیره و 4 سال ساپورت امنیتی با این مبلغ بهترین و بصرفه تر هست برام.
ولی خب تو رجیستر کردن باز باید 1 ساعت برم رو مخ طرف 😅
این مسئول جدید تو پست لشگر ادم خوبیه و منطقیه برعکس قبلی که یهو 100 دلار بالاتر حساب میکرد و هر چی اعتراض میکردی کار خودشو میکرد.
اخرم داد میزد ناراحتین برین شکایت کنین از گمرک😑😑
ریلمی از کجا میدونی راست میگه شاید وعده تبلیغاتی باشه 3 اندروید؟ همین الان اندروید پارسال روشه یعنی بااین حرف شما باید تا15 بده که بعید میدونم بیشترشون منظورشون ازساپورت آپدیت پچ امنیتی و رابط کاربری کاستوم خودشون هست.... در نرم افزار اول آی اوس اپل خوب ساپورت میده بعدم سامسونگ پرچمداراش اگه دمبال صرفا آپدیتی که غلطه به نظرم اینجور فک کردن البته وقتی شما مگیی زیاد گوشی میخری اذیتت نمیکنه بیشتر به درد منی میخوره که شاید 5 6 سالی یه بار عوض کنم...
کی 60 پرو باند 7 فورجی مارو نداره فایو جی کدوم باند منظورته؟ شما اهوازی یا تهران؟ آره بغیر 40 50 روز معطلی قضیه رجیسترم رو اعصابه ای گل بگیرن در این کشور مضخرف مارو که فقط باعث اذیت و آزار مردم میشن به جای اینکه کاری کنن مردم لذت ببرن چی میشد ما هم مث همه دنیا راحت گوشی میخریدیم باانواع تنوع برند به قول شما دستمون خیلی محدود کردن حرومیای مافیای اپل و سامسونگ....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: blak
کی 60 پرو باند 7 فورجی مارو نداره فایو جی کدوم باند منظورته؟ شما اهوازی یا تهران؟ آره بغیر 40 50 روز معطلی قضیه رجیسترم رو اعصابه ای گل بگیرن در این کشور مضخرف مارو که فقط باعث اذیت و آزار مردم میشن به جای اینکه کاری کنن مردم لذت ببرن چی میشد ما هم مث همه دنیا راحت گوشی میخریدیم باانواع تنوع برند به قول شما دستمون خیلی محدود کردن حرومیای مافیای اپل و سامسونگ....

درسته اشتباه نوشتم 5g جای 4g
من تهرانم

• Like
Reactions: ALI PUNKER
پس میگید این بست چاینا معتبره ؟هزینه رو کلا همشو همون اول میگیرن ؟نمیشه بیعانه بگیرن بقیشو بعدا بگیرن ؟

اگه دلار نوسان داشته باشه بازی درنمیارن که بیشتر بده ؟

پس میگید این بست چاینا معتبره ؟هزینه رو کلا همشو همون اول میگیرن ؟نمیشه بیعانه بگیرن بقیشو بعدا بگیرن ؟

اگه دلار نوسان داشته باشه بازی درنمیارن که بیشتر بده ؟
اره معتبره.
نه دیگه سفارش بزنی همون قیمته.
هزینه رو کامل میگیرن.
نه اینا خرید میزنن و گیرنده رو ادرس پستی شما میزنن مستقیم از خارج واستون پست میشه.
کنسلی فقط زمانیه که تو فرایند کار موجودی تموم بشه.
یبار واسه من پیش اومد که ورژن 256 گیگ یه مدل و میخواستم و تموم شد و پول و برگشت زدن.

آره تنها عیبش اسنپ 8 نسل یک استفاده کرده نپلاس ولی خداییش این داغیم که میگن برای گیمراس که زیاد بازی میکنن اگه گیمر نیستی باخیال راحت بخرش منم احتمالا بخرمش نقدای یوتوبش حتی از شیاوومی بهتر اسکور گرفتن پرچمدار 2022 ریلمی هستش
راسی نگفتی مشکلت با رام چین چی بود مشکل باند فورجی داشتی؟
اسنپ 8 نسل 1 معمولی مشکلش فقط داغی نست، مصرف باتریش هم خیلی زیاده

این مدل مدنظرم بود ولی زمانی که اف 30% داشت و حدود 20 بود که ارزش داشت.
ولی اون چیپ بخاریش باعث شد بیخیال شدم.

حالا یه مدت صبر میکنم ببینم realme gt 3 رو با چه قیمتی موجود میکنن.
motorola x40 pro رو هم یه نگاه بنداز شاید خوشت اومد

میدونم دیدم اونا رو ولی کلا تو گوشی هایی که داشتم اسنپدراگون ها خیلی بهتر و روون تر بودن.
بست چاینا رو میشناسم کلی هم ازشون خرید داشتم ولی دیگه رم چین نمی خوام و فقط گلوبال میخوام تجربه بشدت مزخرفی با رم چین داشتم.
برند مورد علاقم realme هست و اگه موجود بود رم گلوبال همون realme gt 2 master میگرفتم ولی فقط رم چین داره.
خیلی انتخاب ها محدود شده.
من با دیمنسیتی 8100 کار کردم، خیلی روون و خنک بود

• Like
Reactions: AMIN-1399F

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or