راهنمایی برای خرید موبایل

یدونه از ریلمی ها رو با پوکو اف 4 جی تی فروختم والان قصد خرید گدشی جدید دارم.
عجیبه تنها گزینه ای که معقول باشه رو اسنپدراگون 8جن یک پلاس فقط 12t pro شیائومی هست.
تو این رنج قیمت هیچ گزینه بدردبخور دیگه ای نیست.

یاد قدیم بخیر سونی، ال جی، اچ تی سی، بلکبری و ... چقدر انتخاب داشتیم.
کل بازار ایران شده اپل و سامسونگ و شیائومی فقط.
آقا اگه از نزدیک ندیدیش باید بگم واقعا سنگین، بددست و زشته

اره مدل درسته.
همون حدود 27-28
تو بازار ما متاسفانه فقط همین مدل از شیائومی با این چیپست موجوده و اون مشکل گرما و داغی snp 8gen1 و نداره.
سرچ بزنی میاد فروشنده هاش.
البته دوربین و مشخصات خوبی داره.
نظرم اول 12pro بود ولی متاسفانه اونم درگیر اون چیپ مسخره هست و مشکل گرما داره.
از طرفی هم قیمت دلار معلوم نمیکنه چی میشه و نمیشه خیلی منتظر موند.

اینکه 13t pro هم قراره مدیاتک بشه جالب نبود ،تو گوشی فقط snp حس رضایت بهتری بهم میده.
البته مدیا تک تو بعضی تستها تونسته اسکوربیشتری نسبت به اسنپ بدست بیاره مقایسه هاش تو یوتوب هست درمورد خریدم سایت بست چاینا هست برای انواع مدل های شیاومی خودم قبلا ازش خرید داشتم فقط دردسرش اینه باید پول ازجلوتر بدی حدود یک ماه و نیم صبر کنی گوشی دستت برسه و رجیستری هم با تاخیر انجام میشه....درمورد ریجن هم بزودی در مورخ 9 می قراره پوکو اف 5 و اف 5 پرو بیاد که ریبرند دوم شیاوومی هست اینم اسنپ 8 جن 1 پلاس داره که مشکل گرمارو حل کرده
ضمنا 12 تی پرو به نظر من ارزش خرید نداره دیگه چون گوشی پارساله واندرویدش 12 هست در حالیکه این پوکوها که گفتم با اندروید 13 میان وتا15 میگیرن دو اندروید و 4سال پچ امنیتی
(عزیزان دقت داشته باشید اگه میخاید از شیاومی گوشی برید حتما باند 3 و 7 فورجی ایران داشته باشه چون بعضی گوشی هاش ندارن وبه مشکل میخورید)

آخرین ویرایش:
البته مدیا تک تو بعضی تستها تونسته اسکوربیشتری نسبت به اسنپ بدست بیاره مقایسه هاش تو یوتوب هست درمورد خریدم سایت بست چاینا هست برای انواع مدل های شیاومی خودم قبلا ازش خرید داشتم فقط دردسرش اینه باید پول ازجلوتر بدی حدود یک ماه و نیم صبر کنی گوشی دستت برسه و رجیستری هم با تاخیر انجام میشه....درمورد ریجن هم بزودی در مورخ 9 می قراره پوکو اف 5 و اف 5 پرو بیاد که ریبرند دوم شیاوومی هست اینم اسنپ 8 جن 1 پلاس داره که مشکل گرمارو حل کرده
ضمنا 12 تی پرو به نظر من ارزش خرید نداره دیگه چون گوشی پارساله واندرویدش 12 هست در حالیکه این پوکوها که گفتم با اندروید 13 میان وتا15 میگیرن دو اندروید و 4سال پچ امنیتی
(عزیزان دقت داشته باشید اگه میخاید از شیاومی گوشی برید حتما باند 3 و 7 فورجی ایران داشته باشه چون بعضی گوشی هاش ندارن وبه مشکل میخورید)
میدونم دیدم اونا رو ولی کلا تو گوشی هایی که داشتم اسنپدراگون ها خیلی بهتر و روون تر بودن.
بست چاینا رو میشناسم کلی هم ازشون خرید داشتم ولی دیگه رم چین نمی خوام و فقط گلوبال میخوام تجربه بشدت مزخرفی با رم چین داشتم.
برند مورد علاقم realme هست و اگه موجود بود رم گلوبال همون realme gt 2 master میگرفتم ولی فقط رم چین داره.
خیلی انتخاب ها محدود شده.

• Like
Reactions: ALI PUNKER
میدونم دیدم اونا رو ولی کلا تو گوشی هایی که داشتم اسنپدراگون ها خیلی بهتر و روون تر بودن.
بست چاینا رو میشناسم کلی هم ازشون خرید داشتم ولی دیگه رم چین نمی خوام و فقط گلوبال میخوام تجربه بشدت مزخرفی با رم چین داشتم.
برند مورد علاقم realme هست و اگه موجود بود رم گلوبال همون realme gt 2 master میگرفتم ولی فقط رم چین داره.
خیلی انتخاب ها محدود شده.
آره منم ریلمی دوست دارم ولی متاسفانه تو ایران برندش شناخته شده نیست مث شیاوومی واگر خریدیش به احتمال زیاد صاحب اول وآخرش خودت میشی خوب فروش نمیره.....بست چاینا چک کردم رام گلوبال درحال حاضر ریلمی جی تی 2 پرو داره رام چین البته من مشکلی نداشتم مشکل شما چی بود؟

• Like
Reactions: Arash-S212
آره منم ریلمی دوست دارم ولی متاسفانه تو ایران برندش شناخته شده نیست مث شیاوومی واگر خریدیش به احتمال زیاد صاحب اول وآخرش خودت میشی خوب فروش نمیره.....بست چاینا چک کردم رام گلوبال درحال حاضر ریلمی جی تی 2 پرو داره رام چین البته من مشکلی نداشتم مشکل شما چی بود؟
این مدل مدنظرم بود ولی زمانی که اف 30% داشت و حدود 20 بود که ارزش داشت.
ولی اون چیپ بخاریش باعث شد بیخیال شدم.

حالا یه مدت صبر میکنم ببینم realme gt 3 رو با چه قیمتی موجود میکنن.

• Like
دوستان بین S22+ سامسونگ و 12Pro شیائومی، کدومو خرید بهتری میدونید؟
S22+ بهتر و اختلاف قیمتی زیادی هم دارن
من به کسی که میخواد 12pro بگیره پیشنهاد 12tpro میکنم که پردازنده و باتری بهتری داره و قیمت مناسب تر

• Like
Reactions: PPPPPishrOOOOO
الان چک کردم با افرشده 22.300 که عالیه احتمال زیاد همینو بگیرم.
خیلی خوبه گلوبال هست و تو dxo صفحه نمایشش خیلی امتیازهای خوبی گرفته.

• Like
الان چک کردم با افرشده 22.300 که عالیه احتمال زیاد همینو بگیرم.
خیلی خوبه گلوبال هست و تو dxo صفحه نمایشش خیلی امتیازهای خوبی گرفته.
آره تنها عیبش اسنپ 8 نسل یک استفاده کرده نپلاس ولی خداییش این داغیم که میگن برای گیمراس که زیاد بازی میکنن اگه گیمر نیستی باخیال راحت بخرش منم احتمالا بخرمش نقدای یوتوبش حتی از شیاوومی بهتر اسکور گرفتن پرچمدار 2022 ریلمی هستش
راسی نگفتی مشکلت با رام چین چی بود مشکل باند فورجی داشتی؟

آره تنها عیبش اسنپ 8 نسل یک استفاده کرده نپلاس ولی خداییش این داغیم که میگن برای گیمراس که زیاد بازی میکنن اگه گیمر نیستی باخیال راحت بخرش منم احتمالا بخرمش نقدای یوتوبش حتی از شیاوومی بهتر اسکور گرفتن پرچمدار 2022 ریلمی هستش
راسی نگفتی مشکلت با رام چین چی بود مشکل باند فورجی داشتی؟
نه مشکل باند نبود
پیش فرض یسری اپلیکیشن دارن که پاک نمیشه.
نبود گوگل و کیبورد انگلیسی از اول.
کلی داستان داره گوشی و ریست فکتوری کنی کل گدشی چینی میشه با مصیبت باید شیرایت و دانلود کنی و نصب کنی اونم با مرورگرهای چینی پیش فرض بعد گوگل پلی و پیش نیازهارو از یه گوشی دیگه شیرایت کنی.
یوتوب بری زیرنویس فارسی و ساپورت نمیکنه.
اپدیت میاد واسه گوشی همش و چینی نوشته.
در کل رم چین خیلی مزخرفه.

اینکه میزنن تو سایت رم چین با گوگل پلی داستانش همینه جز پیشفرض ها نیست و شیرایت میکنن روش.

نه مشکل باند نبود
پیش فرض یسری اپلیکیشن دارن که پاک نمیشه.
نبود گوگل و کیبورد انگلیسی از اول.
کلی داستان داره گوشی و ریست فکتوری کنی کل گدشی چینی میشه با مصیبت باید شیرایت و دانلود کنی و نصب کنی اونم با مرورگرهای چینی پیش فرض بعد گوگل پلی و پیش نیازهارو از یه گوشی دیگه شیرایت کنی.
یوتوب بری زیرنویس فارسی و ساپورت نمیکنه.
اپدیت میاد واسه گوشی همش و چینی نوشته.
در کل رم چین خیلی مزخرفه.

اینکه میزنن تو سایت رم چین با گوگل پلی داستانش همینه جز پیشفرض ها نیست و شیرایت میکنن روش.
والااین چیزایی که میگی هیچ کدوم برای من اتفاق نیفتاد من از اول گوگل پلی وکل اپای معروف مث کیبورد گوگل و زبان فارسی روش نصب بود الانم اگه بری تو بست چاینا قشنگ زده رام چین با گوگل پلی اتفاقا جالبه بدونی شیاومی سیاست شرکتش توی آپدیت برای رام چین بهتره هم سریعترآپدیت اپا رومیده و بیشتر آپدیت میده نسبت به رام گلوبال ولی میل خودت درنهایت مختاری عزیز

والااین چیزایی که میگی هیچ کدوم برای من اتفاق نیفتاد من از اول گوگل پلی وکل اپای معروف مث کیبورد گوگل و زبان فارسی روش نصب بود الانم اگه بری تو بست چاینا قشنگ زده رام چین با گوگل پلی اتفاقا جالبه بدونی شیاومی سیاست شرکتش توی آپدیت برای رام چین بهتره هم سریعترآپدیت اپا رومیده و بیشتر آپدیت میده نسبت به رام گلوبال ولی میل خودت درنهایت مختاری عزیز
یبار ریست فکتوری بزن ببین چی میشه.
رو هیچ گوشی رم چینی گوگل نیست به صورت پیش‌فرض

• Like
یبار ریست فکتوری بزن ببین چی میشه.
رو هیچ گوشی رم چینی گوگل نیست به صورت پیش‌فرض
من نیاز نبود شر ایت بزنم از لپتاپم از قبلا داشتم با فلش انتقال دادم نصب کردم نمیدونم شما چرا اصلا ریست فکتوری کردید اشتباه کردی نیازی به اینکار نبود تا خریدیش بایسی با فلش انتقال میدادی بگذریم... حالا راسی ما از کجا مطمین باشیم که خود بست چاینا رام گلوبال رو رو گوشیا نمیزنه؟! چون الان بغیر از ریلمی جدیدا برای بقیه گوشی ها هم ظاهرا زده چه نوع رامی میخاید:-? چون اسم سایت بست چایناس و کارشون وارد کردن گوشی های با رام چینه به نظرت بو دار نیست قضیه چون اگه خودشون نصب کنن گوشی از پلمپ درومده و بوت اولیه رو دیگه نمیبینیم

من نیاز نبود شر ایت بزنم از لپتاپم از قبلا داشتم با فلش انتقال دادم نصب کردم نمیدونم شما چرا اصلا ریست فکتوری کردید اشتباه کردی نیازی به اینکار نبود تا خریدیش بایسی با فلش انتقال میدادی بگذریم... حالا راسی ما از کجا مطمین باشیم که خود بست چاینا رام گلوبال رو رو گوشیا نمیزنه؟! چون الان بغیر از ریلمی جدیدا برای بقیه گوشی ها هم ظاهرا زده چه نوع رامی میخاید:-? چون اسم سایت بست چایناس و کارشون وارد کردن گوشی های با رام چینه به نظرت بو دار نیست قضیه چون اگه خودشون نصب کنن گوشی از پلمپ درومده و بوت اولیه رو دیگه نمیبینیم

بعد از هر اپدیت بزرگ سیستمی اندروید بهتره ریست فکتوری بزنید تو اجرا شدن درست سیستم عامل جدید موثره.

نه از سریال نامبر میشه فهمید این کار و نمیکنن.
اینا رم چین چون براشون بصرفه تره بیشتر اونو کار میکنن چون خیلی ارزونتره از گلوباله.
ولی بعضی موارد بتونن فروشنده مناسب رو رم گلوبال پیدا کنن موجود میکنن.
این مدلی بود رو تموم گوشی ها گلوبال میزدن، دقت کنی تعداد کمی از محصولاتشون گلوبال داره.

من تا چند روز دیگه همین realme gt2 pro رو میخرم بهترین قیمت ممکن و بهترین رابط کاربری اندروید رو بنظرم داره
دوربین خوبی هم داره.
حیف سفیدش نیست.

راستی فکر نکن اینا فقط از چین خرید میزنن دقت کنی بیشتر گوشی هاشون از هلند پست میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or