راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
سلام .کیفیت xbox زمانی که به مانیتور های crt وصل میشه خیلی داغونه .حتما باید lcd بخریم؟
من مانیتورم مدل LG T710BH هستش
کیفیتش خوبه ولی عالی نیست. (دیگه داغونم نیست!)
ولی بخوای بهترین کیفیت رو بگیری یه LG w2261vp بگیر. 225 تومنه. تو بازار هم پره. بهترین مانیتور موجود برای استفاده همزمان PC و کنسوله.

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
کیفیتش خوبه ولی عالی نیست. (دیگه داغونم نیست!)
ولی بخوای بهترین کیفیت رو بگیری یه LG w2261vp بگیر. 225 تومنه. تو بازار هم پره. بهترین مانیتور موجود برای استفاده همزمان PC و کنسوله.
منظورم اینه که آدم هنگام بازی اذییت نمیشه یا مثلا مشکل تاری صفحه وجود نداره.چون میخوام xbox بگیرم وخرید مانیتور چند ماه عقب میوفته میخوام بدونم تو این مدت مشکلی نداره.؟
با تشکر فراوان:blushing:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
منظورم اینه که آدم هنگام بازی اذییت نمیشه یا مثلا مشکل تاری صفحه وجود نداره.چون میخوام xbox بگیرم وخرید مانیتور چند ماه عقب میوفته میخوام بدونم تو این مدت مشکلی نداره.؟
آخه بستگی به خودت داره. ولی به نظر من کیفیتش نسبتا خوبه. حداقل از این تلویزیون معمولیا خیلی بهتره.

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
کیفیت xbox در مانیتور crt در بعضی از موارد از lcd هم بهتره :biggrin1:

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
من خودم t220p دارم حرف نداره اما نمیدونم کیفیت 2261 بهتر از این هست یا نه (من با اچ دی ام ای وصلم دیگه فکر نکنم بالاتر از این بتونه باشه گرافیک ایکس باکس )

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
امروز یک تبدیل با حال پیدا کردم
عکسش را میذارم اینجا
برای کسانی خوبه که بخوان مثلا اسپیکر به 360 وصل کنند البته در صورتی که اسپیکر آنها فیش مادگی صدا نداشته باشه
یا مثلا 360 و PC را همزمان به یک اسپیکر وصل کنند :biggrin1:
tm8up551c6ptm9ykysup.jpg

آخرین ویرایش:

S.W.A.T.

کاربر سایت
Nov 28, 2009
7
سلام
من دستگاه به مانیتور وصل کردم اما صدا نداره دوتا فیش سفید قرمز مونده به چی وصل کنم؟ اسپیکرم از این فیشا نمیخوره میتونید کمکم کنید ممنون

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر