راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
فکر نمیکنم چیزی که توضیح دادم نیاز به کپی کردن از جایی داشته باشه من خودم میدونم چی گفتم فقط میخواستم شما را راهنمایی کنم.
دوست عزیز من خودم میدونم LED چی هست فکر کنم هر کسی توی کتاب حرفه و فن راهنمایی اینو یاد بگیره، ببینید صفحات LCD از خودشون هیچ نوری ندارند پس برای روشن شدن صفحه نیاز به یک منبع نوری دارند در تکنولوژی اولی یا CCFL نور صفحه را لامپ های فلورسنت که از گوشه های صفحه به مرکز میتابند تامین میکنند که در این روش کنتراست خیلی نصبت به صفحات پلاسما و لامپی پایین میاد چون منبع نور ثابت هست ولی در تکنولوژی جدید یا LED نور از پشت پنل LCD به وسیله ی LED ها که به صورت ماتریکسی در پشت پنل LCD قرار گرفته تامین میشه برای همین میزان نور در جاهای مختلف پنل LCD قابل کنترل هست برای همین کنتراست خیلی بالاتر میره ولی همچنان همون LCD هست با همون پنل با همون سرعت پاسوخگویی با همون حساسیت صفحه ولی ملی مانیتور را میشه باریک تر ساخت چون دیگه نیازی به اون صفحه ی یک دست کننده ی نور لامپ های فلورسنت نیست.

منبع:
http://en.wikipedia.org/wiki/Backlight

باز میگم شما OLED یا Organic light-emitting diode را دارید با LED Backlight اشتباه میگیرید:
http://en.wikipedia.org/wiki/Organic_light-emitting_diode
okay
حرف شما درست
ولی با این حال هم
کنتراست - شفافیت و کیفیت LED با LCD قابل مقایسه نیست " رفته تو میلیون " :biggrin1:
فکر کنم 4 - 5 ماهه کاملا جای LCD را بگیره :biggrin1:
4m08w885ukty2h7s1c.jpg

آخرین ویرایش:

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
با دروووود خدمت اساتید
دوستان بهترین پلاسمای 46 اینچ Panasonic الان چی هستش؟

شما ازین دو مدل کدوم رو پیشنهاد میکنین؟
TC-P46G10
TC-P46G15

الان TC-P46G15 تو ایران اومده؟ من شیراز هستم. کجا رو پیشنهاد میکنید واسه خرید؟
البته این سوال رو در بخش سخت افزار پرسیدم کمرنگ شدش!
سپاس
سوالت رو اينجا مطرح كن
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=22985

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
دوستان الان تا 400 هزار بهترین مانیتور که میشه خرید چی هست؟
نمیخوام تاپ باشه ولی تو این رنج بهترین خودش باشه چون یه جنس وقتی تازه میاد تو بازار قیمت کاذب داره
من هم یه جنس جا افتاده میخوام

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
نوشته شده توسط [DOG];876254:
نمیخوام تاپ باشه ولی تو این رنج بهترین خودش باشه چون یه جنس وقتی تازه میاد تو بازار قیمت کاذب داره
2261VP بخر زير 250 تومان
مانيتور در حد 400 كيفيت پايين تري دارند ولي بزرگتر هستند و بس

emad_tava

کاربر سایت
Aug 25, 2009
63
نام
عماد
نوشته شده توسط [DOG];876254:

lg 2394 هم خوبه چون tv\monitor و full hd قیمتش هم 330 باید باشه

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
نمايشگر فوق باريک LED سامسونگ

مانیتوری برای تمام فصول :biggrin1:

شرکت سامسونگ، به عنوان دارنده مقام اول در توليد صفحه‌ نمايش‌هاي كريستال مايع (LCD) در دنيا چندي پيش مانيتور LED جديد خود را كه مجهز به فناوری جدید و طراحي بسيار جذابی است معرفي كرد.

مانيتور XL2370 معرفي شده توسط شركت سامسونگ، يكي از محصولات حرفه‌اي اين شركت است كه در ساخت آن از پانل (صفحه نمايش)‌ باريك و فناوري انحصاري TOC (Touch Of Color) استفاده شده است.
دو ويژگي‌ ضخامت بسيار كم و سازگاري با محيط زيست در طراحي اين محصول، باعث تمايز مانيتور XL2370 سامسونگ از ديگر محصولات شده است. با استفاده از فناوري جدبد نور پس زمينه LED، ضخامت مانيتور XL2370 به 19.9 ميلي‌متر (سه چهارم اينچ يا 0.78 اينچ) رسيده است كه اين مقدار در حدود يك سوم ضخامت مانيتور‌هاي استانداردي است كه با همين سايز در بازار به فروش مي‌رسد. فريم كريستالي با ساختار خاص در مانيتور XL2370 همراه با فناوري TOC، باعث كاهش انعکاس و بازتاب نور محيط به چشم كاربر مي‌شود همچنين پايه براق اين مانيتور با طراحي صيقلی اكرليكي شفاف از جنس کريستال است، باعث ايجاد اين تصور مي‌شود كه تصویر مانيتور در روي هوا معلق است!
مانيتور XL2370 سامسونگ مجموعه‌اي از ويژگي‌هاي مناسب براي محافظت محيط زيست را ارائه مي‌كند كه يكي از آنها كاهش انرژي مصرفي است. با وجود اين ويژگي مصرف اين مانيتور يك سوم كمتر از مصرف مانيتور‌هاي موجود در بازار با همين سايز است. همچنين اين محصول عاری از هرگونه مواد شیمیایی سمی مانند هالوژن يا جيوه است كه براي محيط زيست بسيار خطرناك است. سامسونگ در فرآیند تولید فناوري TOC خود با حذف اسپری و رنگهای مضر باعث افزايش امكان بازيافت مانيتور نیز شده است. کاهش قابل توجه حجم بسته بندی این محصول می تواند باعث كاهش چشمگير هزينه حمل و نقل و همچنين كاهش ميزان كربن توليدي در محيط زيست شود.
علاوه بر اين موارد مانيتور XL2370 سامسونگ با ويژگي‌هاي مناسب خود بيشترين ميزان كارايي را در اختيار شما قرار مي‌دهد. وجود ويژگي Mega Dynamic Contrast Ratio ( نسبت كنتراست دینامیک میلیونی) در XL2370 با نسبت 5,000,000:1 ،:eek: باعث ايجاد تصويري مناسب با ميزان درجه رنگ سیاه بالا و در نتیجه ارائه رنگ‌هاي واقعي مي‌شود كه اين موضوع در كنار زمان پاسخ‌دهي دو ميلي‌‌ثانيه اين مانيتور (در حالت خاكستري به خاكستري)‌ باعث نمايش تصاوير ورزشي، ويديويي مهيج و بازي‌ها با كمترين ميزان محو‌شدگي مي‌شود. همچنين مانيتور XL2370 با پشتيباني از حداكثر دقت 1080×1920 پيكسل، اين امكان را بوجود مي‌اورد كه كاربر بدون كوچكترين مشكل بتواند تصاويري ويديوي خود را كه با استاندارد HD ذخيره شده است ببيند و از ديدن كيفيت تصاوير واقعي در اين محصول لذت ببرد.
جاي يانگ لی مدير بخش نمايش بصری شرکت سامسونگ می‌گويد : "ما انتظار داريم که مانيتور XL2370 عصر جديدی در بازار مانيتور‌‌هاي LED ايجاد کند." سامسونگ با طراحی زيباي محصولات خود و با پاسخ به نياز بازار براي ساخت وسايل هماهنگ با محيط زيست به عنوان يك شركت پيشرو در اين زمينه، باعث ايجاد راهي هموار براي ساخت مانيتور‌هاي LED خواهد شد.
1001261_b.jpg

ویژگی‌ها:
1- صفحه‌نمايش با ضخامت 19 ميلي‌‌متر :eek:
2- وجود فناوري Mega DCR
3- پشتيباني از استاندارد Full HD (1080×1920 پيكسل)
4- زمان‌پاسخ‌دهي دو ميلي‌ثانيه (در حالت خاكستري به خاكستري)
5- كاهش توان مصرفي
6- وجود فناوري TOC‌(Touch of Color)
7- قاب كريستالي با ساختار خاص و عاري از رنگ و تركيبات سمي براي كمك به كاهش بازتاب نور
8- كليد‌هاي مديريتي لمسي
منبع : http://www.computernews.ir/article.aspx?n=2009-12-1001261

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
نوشته شده توسط [DOG];877207:
مانيتور XL2370

عرضه نشده؟قیمتش معلوم نیست؟ خدا بخیر کنه بیاد تو بازار ایران
عرضه شده
قيمتش معلوم نيست
خدا بخير كنه بايد تو بازار ايران

NiMAK2

کاربر سایت
Jan 14, 2008
496
این مانیتور پخشش تو ایران بعد عید قیمت هم تخمینی 350-380 هست خود سام سرویس هم دست برده توش ومونتاژ کرده و اسم شده 23700 xl تبلیغشم تو هفت تیر بزرگ زده ولی من کیفیتش رو دیدم به نظر 2286 بهتره از نظر عمق رنگ و زاویه دید

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
نوشته شده توسط [DOG];877207:
مانيتور XL2370

عرضه نشده؟قیمتش معلوم نیست؟ خدا بخیر کنه بیاد تو بازار ایران
این مدل الان 2 ماهی هست تو بازار جهانی عرضه شده
خود من و چند تا از دوستام منتطر هستیم که سام سرویس افتخار بدون وارد کنن که ...

احتمال زیاد خودمون از اون ور میاریم چند تا
بی نطیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر