راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
امروز پولو گرفتم دستم و رفتم اون مغازه تا سفارش بدم.. یارو هم زنگ زد تهران تا اون مدل رو سفارش بده.. یکدفعه یارو تهرانیه گفت که ما این مانیتور رو نداریم . و دیروز همکارمون مدل اشتباهی به شما گفته.. m228

منم آب تو دهنم خشک شد.. بعد فکر کردم m228 رو بگیرم که وقتی مشخصاتشو دیدم حالم بهم خورد..
:((:crying::crying::crying::((

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
یعنی این مانیتور از مدل t220p سامسونگ بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟

T220P یک مانیتور استثنایی هست که فعلا رتبه 1 هست ولی چون نسبت تصویرش 19:10 هست میگن وقتی باهاش گیم بازی میکنی بالا و پایین تصویر خط سیاه میندازه (مثل فیلم سینمایی)

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
T220P یک مانیتور استثنایی هست که فعلا رتبه 1 هست ولی چون نسبت تصویرش 19:10 هست میگن وقتی باهاش گیم بازی میکنی بالا و پایین تصویر خط سیاه میندازه (مثل فیلم سینمایی)

W2261V از T220P استثنایی تر هستش و فعلا هم رتبه 1 رو W2261V در اختیار داره.
درضمن 16:10 نه 19:10

Chris 360

کاربر سایت
Mar 24, 2009
30
نام
مسعود
تو یک سر به مشخصات T220P بزن میبینی که خیلی از W2261V سر تره..
نه دوست عزیز
دوست من T220P داره وقتی دیروز Resident Evil 5 رو تو مانیتور W2261V من بازی کرد دهنش وا موند که این کیفیت رو چطوری یه مانیتوره 255 تومنی می تونه بده . :eek:
الان اولین مانیتور از لحاظ رتبه بندی w2261v هست هم برای بازی هم برای PC چون شرکت LG خودش گفته که این مانیتور رو ساخته بیشتر برای بازی از طریق کنسول ها :blushing:
اگه باور نمیکنین به سایت زیر یه سری بزنین
http://www.lge.com/products/model/detail/w2261v-pf.jhtml

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
سلام
مانیتور LG W2261V فعلاً یک انتخاب فوق العاده هست به قیمت و مشخصاتی که داره چه برای PC و چه برای کنسول و پلیر های HD، از نظر طراحی هم خوب بوده من خودم همیشه سامسونگ از انتخاب های اولم بود ولی این LG به علت 16:9 بودن و همچنین 1080 بودن این مدل را از بقیه مانیتور ها مجزا کرده، یک نکته ی مهمی هم که توی این مانیتور هست اینه که تولید مادیران نیست!
مدل جدید تری هم توی راه هست به اسم W53 SMART با مشخصات بهتره به عنوان مثال کنتراست 50,000:1
اینم یک عکس از این مانیتور با طراحی جدید و شیک البته کمی نزدیکتر به طراحی سری T سامسونگ :biggrin1:

منبع: http://www.lge.com/about/press_release/detail/21152.jhtml

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
سلام
قصد خريد ايكس باكس رو دارم ولي مانيتورم 1933 sn سامسونگه و ورودي dvi هم نداره ...
سوالم اينه كه اين ال سي دي مي تونه كيفيت خوبي از بازيهاي ايكس باكس رو به من نشون بده يا بايد به فكر يه مانيتور ديگه باشم .
با تشكر

Chris 360

کاربر سایت
Mar 24, 2009
30
نام
مسعود
سلام
قصد خريد ايكس باكس رو دارم ولي مانيتورم 1933 sn سامسونگه و ورودي dvi هم نداره ...
سوالم اينه كه اين ال سي دي مي تونه كيفيت خوبي از بازيهاي ايكس باكس رو به من نشون بده يا بايد به فكر يه مانيتور ديگه باشم .
با تشكر
دوست عزیز ایکس باکس با HDMI به مانیتور وصل می شه و ورودی DVI مخصوص PC هستش و اگه شما بخواین از مانیتور خودتون برای ایکس باکس استفاده کنین باید از یک تبدیل 50 هزار تومنی استفاده کنین که باز هم تصویر افتضاحی رو دریافت می کنین به نظر من بهتره یک LG W2261V بخرین تا ببینین کیفیت یعنی چی! :eek: البته اول باید ببینین ایکس باکستون پورت HDMI داره یا نه ؟ از برد های فالکون به این ور تموم ایکس باکس ها این پورت رو دارن .

kiyani_behzad

کاربر سایت
Jul 27, 2008
135
نام
بهزاد
از دوستان یه سوال داشتم می خواستم ببینم کجا می شه مانیتور W2261v رو با قیمت مناسب خرید ؟ منظورم تو تهران هستش .
شما میتونید از یکی از نمایندگی ها رسمی مادیران خرید بکنید، یا از فروشگاه دیجی کالا میتونید به صورت آنلاین خریداری بکنید و هزینه را بعد از تحویل مانیتور پرداخت کنید البته فقط در تهران:
http://www.digikala.com/Reviews/Computers/Details.asp?PId=CA-MON-LG-W2261V

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
سلام
با تشكر

اگر مانیتورت dvi داره پس فکر کنم vga داشته باشه که با یک تبدیل 15 هزار تومنی (یعنی کابل vga ) میتونی تصیور به نسبت خوبی ازش بگیری که فکر کنم تا 720p هم تصویر میده.. که مناسبه..

دوست عزیز ایکس باکس با HDMI به مانیتور وصل می شه و ورودی DVI مخصوص PC هستش و اگه شما بخواین از مانیتور خودتون برای ایکس باکس استفاده کنین باید از یک تبدیل 50 هزار تومنی استفاده کنین که باز هم تصویر افتضاحی رو دریافت می کنین به نظر من بهتره یک LG W2261V بخرین تا ببینین کیفیت یعنی چی! :eek: البته اول باید ببینین ایکس باکستون پورت HDMI داره یا نه ؟ از برد های فالکون به این ور تموم ایکس باکس ها این پورت رو دارن .

فکر کنم زیاد اغراق کردی..!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر