راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

blackidea

کاربر سایت
Aug 26, 2009
26
ماهم چند روزی هست یک عدد viewsonic vx2453mh-led ابتیاع نموده ایم!
چیز مخوفی می باشد و از همه لحاظ به نظر بنده حقیر اوکیه!
با توجه به قیمت مناسبی که داره فک کنم یکی از بهترین انتخاب ها هست برای دوستان کنسول دوست و دوستانی که هم میخوان از کنسولها و هم کامپیوتر استفاده کنن به دلیل وجود دو عدد HDMI و یکدونه VGA و البته اسپیکر روی خود مانیتور!

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
ماهم چند روزی هست یک عدد viewsonic vx2453mh-led ابتیاع نموده ایم!
چیز مخوفی می باشد و از همه لحاظ به نظر بنده حقیر اوکیه!
با توجه به قیمت مناسبی که داره فک کنم یکی از بهترین انتخاب ها هست برای دوستان کنسول دوست و دوستانی که هم میخوان از کنسولها و هم کامپیوتر استفاده کنن به دلیل وجود دو عدد HDMI و یکدونه VGA و البته اسپیکر روی خود مانیتور!

ببخشید قیمت این مانیتور که دوستمون میگن چقدر هست و متعلق به چه شرکتی هست ???

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
ببخشید قیمت این مانیتور که دوستمون میگن چقدر هست و متعلق به چه شرکتی هست ???

هیچ اطلاعی نسبت به این مانیتور ندارم...حالا اگه دوستمون مسیرش به این تا÷یک خورد خوشحال میشم یه توضیحاتی در رابطه با این مانیتور بدن...!

blackidea

کاربر سایت
Aug 26, 2009
26
بنده این مانیتور ر به قیمت 297 هزار تومان خریداری کردم که توی سایت دیجی کالا به قیمت 320 تومن موجوده!
گارانتی سه ساله شرکت معظم آواژنگ رو داره و از لحاض مشخصات و باقی مسایل هم میتونید به اینجا مراجعه کنید :

برندش که خوب ViewSonic هست دیگه دوست عزیز!

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
مانیتور خیلی خوبیه...مشخصاتش روی کاغذ چیزی از بهترین مانیتورهای توی بازار کم نداره....تازه کنتراست دینامیکشم بالاتره...!

برندشم قاعدتا باید نو ظهرو باشه...در کل روی کاغذ که چییز خیلی خوبیه... مبارکت باشه دوست عزیز...! امیدوارم ازش راضی باشی...!

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
سلام
یه چند وقتیه به فکرم یک مانیتور جدید بگیرم. که برای همه چی (بازی، فیلم، انیمه، برنامه نویسی، وب گردی، ...) مخصوصا بازی خوب باشه!
دور و ور 24 اینچ Full HD باشه (کلا هرچه Resolution بالا تر بهتر! xD)
کیفیت تصویر و رنگ خوب

مانیتوری هم که الان دارم LG FLATRON L1960TR هست کلا، دنبال یک چیزی می گردم که بزرگ تر و با کیفیت تر باشه، و بتونیم تغییر رو توش حس کنم :-b

IPS هم باشه با سرعت پاسخ دهی خوب، یا 3D باشه با قیمت خوب هم دیگه چه بهتر xD

خودم مانیتور های زیر رو در نظر دارم...
Samsung 24” BX2450
Viewsonic LED VX2453mh
Samsung SyncMaster S24A350H

بودجه ام هم تا 400/500 هست.

با تشکر

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام
یه چند وقتیه به فکرم یک مانیتور جدید بگیرم. که برای همه چی (بازی، فیلم، انیمه، برنامه نویسی، وب گردی، ...) مخصوصا بازی خوب باشه!
کیفیت تصویر و رنگ خوب

مانیتوری هم که الان دارم LG FLATRON L1960TR هست کلا، دنبال یک چیزی می گردم که بزرگ تر و با کیفیت تر باشه، و بتونیم تغییر رو توش حس کنم :-b

Samsung 24” BX2450
Viewsonic LED VX2453mh

با تشکر

سلام . خوب تا جایی که من میدونم یکی از بهترین و برترین مانیتور های بازار با سایز 24 مانیتور زیر هست : من خودم هم از این مانیتور استفاده میکنم که حدود 420000 تومان هست . فوق العاده هست . تازه فهمیدم که بازی یعنی چی !! LED هم هست . 3D نیست .
در مورد تکنولوژی IPS هم باید بگم که این تکنولوژِی تا جایی که من میدونم فقط برای مانیتور های LG فکر کنم باشه ( البته یه تکنولوژی جدیده که تو جدید ترین مانیتور سامسونگ با پنل L شکل هم دیدمش . )
به هر حال این تکنولوژی جدیده و خیلی هم مهم نیست که باشه یا نباشه . ولی اینم مانیتور رو از دست نده .

این نکته مهم رو بهت بگم که یکسری تنظیمات اختصاصی ( به غیر از پیش فرض ها ) داره که میتونی رنگ مانیتور رو به صورت دیوانه واری طبیعی و زنده کنی .

فول اچ دی ، زمان پاسخ 2 میلی ثانیه !!! ، 2 پورت HDMI و 1 DVI و ...

لینک زیر برخی از قابلیت هاش رو هم نوشته :

مدعیان ظاهری بسیار، تنها یک برنده - BX2485 Plus - ال ای دی - مانیتور | سامسونگ

BX2485

• Windows® 7
  • اندازه هوشمندانه.
  • کنترل روشنایی، صرفه جویی در انرژی.
  • مجیک برایت 3™
01_medium_gallery1.jpg

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام
کیفیت تصویر و رنگ خوب

Samsung 24” BX2450
Viewsonic LED VX2453mh

با تشکر

تو مانیتور دور و ور 3 بعدی نرو ، IPS هم برای بازی مانیتورهاش مناسب نیست رسپانس تایمش خوب نیست

من PX23720plus رو پیشنهاد میکنم ( البته اگر گیر بیاد )

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام من bx2285plu samsun دارم ولی مشکلی که باهاش دارم این هست که نورش زیاد هست به حدی که چشمم را اذیت میکنه کم هم که میکنم رنگ ها تار میشه و اساسا خیلی از اون چیزی که فکر میکردم فاصله داره برای هر کار باید دوساعت تنظیمش کنی 3 تا خروجی داره هر بار که خروجی را عوض میکنم دو ساعت باید باهاش ور برم تا چشم درد نگیرم اگر میشه راهنمایی کنید مثلا حالت های پیشفرضش که برای بازی هست روی 360 به گند میکشه بازی رو و باید حتما magic angle را روشن کنم تازه روشن هم که میکنم روی group mode مشکل داره و نور زیاد هست باید بزارمش روی standing mode در حال که اگر بدونید این standing برای زمانی هست که مانیتور را ایستاده نگاه میکنیم در حالی که من نشستم و حس میکنم این کمتر چشمم را میزنه میشه یک راهنمایی کنید

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
دوستان سلام . ببخشید من یه سوال داشتم . با توجه به افزایش قیمت دلار , آیا قیمت مانیتور ها هم افزایش پیدا کرده ??? اگه آره حدودا چه قیمتی افزایش پیدا کرده ???

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان سلام . ببخشید من یه سوال داشتم . با توجه به افزایش قیمت دلار , آیا قیمت مانیتور ها هم افزایش پیدا کرده ??? اگه آره حدودا چه قیمتی افزایش پیدا کرده ???

نه هنوز خداروشکر تغییری احساس نشده توی قیمتها...فقط لبتاپ و گوشیه که سرسام آور قیمتاشون افت و خیز داره....

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر