راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

سلام دوستان عزیز من چنتا مانیتور رو زیر نظر دارم میخواستم شما هم نظرتون رو درباره اونها به من بگید فقط بگم که برای مانتیور حتما باید 24 اینچ باشه و رزولیشن 1920 در 1080 رو ساپورت کنه چون من عاشق دیدن فیلم های hd , fullhd هستم :
یکی این مدل هست :samsung s24a350h
و مدا بعدی: samsung bx2485plus
و مدل بعدی:asus ml248h
هست لطفا در انتخای اینها به من کمک کنید و سوال مهم تر این که هر کدوم از این مانتیتورها در رزولیشن 1920 در 1080 سرعت بازسازی تصویرشون چند هرتز هست میدونید اگه پایین 70 باشه به چشم اسیب میرسونه لطفا این سوال اخرو حتما پاسخ بدید چون ار همه مهتره. ممنون

آخرین ویرایش:
سلام دوستان عزیز من چنتا مانیتور رو زیر نظر دارم میخواستم شما هم نظرتون رو درباره اونها به من بگید فقط بگم که برای مانتیور حتما باید 24 اینچ باشه و رزولیشن 1920 در 1080 رو ساپورت کنه چون من عاشق دیدن فیلم های hd , fullhd هستم :
یکی این مدل هست :samsung s24a350h
و مدا بعدی: samsung bx2485plus
و مدل بعدی:asus ml248h
هست لطفا در انتخای اینها به من کمک کنید و سوال مهم تر این که هر کدوم از این مانتیتورها در رزولیشن 1920 در 1080 سرعت بازسازی تصویرشون چند هرتز هست میدونید اگه پایین 70 باشه به چشم اسیب میرسونه لطفا این سوال اخرو حتما پاسخ بدید چون ار همه مهتره. ممنون
کسی نبود؟

سلام دوستان
قیمت مانیتور LED BX2285 PLUS سامسونگ کسی میدونه؟من یدونه خریدم 300 تومان ازش خیلی راضیم برایه یکی دیگه میخواستم بخرم حلا که شنیدم قیمت دلار 1200 شده میخواستم ببینم قیمتش چند شده براش بگیرم

سلام دوستان
قیمت مانیتور LED BX2285 PLUS سامسونگ کسی میدونه؟من یدونه خریدم 300 تومان ازش خیلی راضیم برایه یکی دیگه میخواستم بخرم حلا که شنیدم قیمت دلار 1200 شده میخواستم ببینم قیمتش چند شده براش بگیرم
قیمتش الان حدود 320 تا 330 هست نوید جان

سلام به همه دوستان گل بازیسنتری >:d<

یادش بخیر! 3 سال پیش در چنین روزهایی این تاپیک صفحه 30-40 بود و اون موقع تازه 2261 اومده بود.
بنده و چندین نفر از دوستان اینجا، 2261 رو گرفتیم و در همینجا به معرفی و تمجیدش پرداختیم :d
واقعا فکر نمیکردم این مانیتور بتونه 3 سال سلطان بازار باشه!
البته مال ما پنل AOU هست سری اول. سری های بعدی پنل LG-PHILIPS دارن. دلشون بسوزه :d

خب حالا اون دوستانی که اون روزها همراه بنده بودن یه تجدید خاطرات شد براشون. امیدوارم روحشون شاد شده باشه :d
اون بزرگ مردی هم که این مدل رو معرفی کرد یادم نرفته:
آقا رضا -> http://forum.bazicenter.com/members/10939/

موفق باشید :)

من که 2285 گرفتم از لحاظ زمان پاسخگویی افتضاحه به نظرم. مثلا توی فیلم وقتی یکی راه میره چهرش کلا تار میشه و اصلا معلوم نمیشه که خیلی چشم رو اذیت میکنه یا تو فیفا که تا بازیکن حرکت میکنه یه سایه پشتش می افته.مانیتور قبلیم lg f700p بود که هیچ مشکل تاری ای باهاش نداشتم.یا شایدم همه ی ledها و lcdها اینجورین و چون چشمم عادت نداره خیلی اذیت میشم.

سلام دوستان عزیز به کمک نیاز دارم:
من ایکس باکس دارم و یک مانیتور میخوام که بتونم ایکس باکسم رو بهش وصل کنم و مشکلی تو روزلشن نداشته باشه برای بازی.الان CRTی دارم که راهی نیست که بشه بهش وصل کرد .
بنابرلین یک مانیتور20 اینچ که HDMIداشته باشه و برای بازی با ایکس باکس مشکلی نداشته باشه به من معرفی کنید البته اگر زحمتی نیست.خیلی هم ممنون

سلام دوستان.من ال سی دی LG 2261vp دارم HDMI ش کار نمیکنه نمیتونم پلیستیشن 3 بازی کنم ایرادش از چیه؟ روشن میشه ولی تصویر نمیاد بالا؟اگه کسی جواب بده ممنون میشم.

سلام دوستان عزیز به کمک نیاز دارم:
من ایکس باکس دارم و یک مانیتور میخوام که بتونم ایکس باکسم رو بهش وصل کنم و مشکلی تو روزلشن نداشته باشه برای بازی.الان CRTی دارم که راهی نیست که بشه بهش وصل کرد .
بنابرلین یک مانیتور20 اینچ که HDMIداشته باشه و برای بازی با ایکس باکس مشکلی نداشته باشه به من معرفی کنید البته اگر زحمتی نیست.خیلی هم ممنون
به crt هم میشه وصل کرد من خودم تا چند وقت پیش با crt بازی میکردم.

سلام دوستان.من ال سی دی LG 2261vp دارم HDMI ش کار نمیکنه نمیتونم پلیستیشن 3 بازی کنم ایرادش از چیه؟ روشن میشه ولی تصویر نمیاد بالا؟اگه کسی جواب بده ممنون میشم.

دوست عزیز با تی وی رزولوشن رو بیار پایین بعو وصل کن اوکی میشه

ببخشید به نظرتون این تلویزیون که میگم مناسب هست؟ قیمتش هم 235،000 تومان هست!

[TABLE="class: cms_table_AboutProductMainTable, width: 671"]
[TR]
[TD]
  • مجهز به پانل LED با درجه کیفی +A

• وضوح تصویر بالا: Full HD)1920 x 1080)

• زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و 170 درجه عمودي)

• داراي ورودي USB با قابليت پخش عكس و موزيك

• روشنايي و وضوح بسيار بالا در تصوير

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: cms_table_tdAboutProductSeperatorLine, align: center"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تلویزیون 22 اینچ LED XVision مدل LE-22A02 با قابلیت نمایش 1080P ، دارای HDMI و زاويه ديد بسيار وسيع ، USB ، روشنايي تصوير بالا ، نسبت کنتراست 4.000.000:1 و Full HD
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

این هم لینکش برای اطلاعات بیشتر :
ماديران - X.Vision LE-22A02 - مشخصات، بررسي و خريد

بعد به عنوان مانیتور هم میتونم استفادش کنم؟

---------- نوشته در 12:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 PM ارسال شده بود ----------

سلام.نظرتون راجع این یکی رو هم بگید لطفا. LG M2262A

[TABLE="class: AboutProductMainTable"]
[TR]
[TD]
  • "Wide 21.5

• نسبت كنتراست 30,000:1

• TV Tuner

• داراي ورودي هاي آنتن , Component , HDMI , AV

• وضوح تصوير 1920x1080

• مجهز به تكنولوژي DFC

• زمان پاسخ دهي سريع پيكسل ها (5ms)

• مجهز به بلندگو استريو (5W+5W)

• امكان استفاده از Headphone
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tdAboutProductSeperatorLine"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] LCD LG Monitor TV مدل M2262A با قابلیت نمایش 1080P ، مجهز به تکنولوژی DFC و امكان استفاده از Headphone و دارای HDMI و وضوح تصوير 1920x1080 در سایز 21.5 اینچ
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tdAboutProductSeperatorLine"]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
این هم لینک برای اطلاعات بیشتر :
ماديران - LG M2262A - مشخصات، بررسي و خريد

ببخشید به نظرتون این تلویزیون که میگم مناسب هست؟ قیمتش هم 235،000 تومان هست!

[TABLE="class: cms_table_AboutProductMainTable, width: 671"]
[TR]
[TD]
  • مجهز به پانل LED با درجه کیفی +A

• وضوح تصویر بالا: Full HD)1920 x 1080)

• زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و 170 درجه عمودي)

• داراي ورودي USB با قابليت پخش عكس و موزيك

• روشنايي و وضوح بسيار بالا در تصوير

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: cms_table_tdAboutProductSeperatorLine, align: center"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تلویزیون 22 اینچ LED XVision مدل LE-22A02 با قابلیت نمایش 1080P ، دارای HDMI و زاويه ديد بسيار وسيع ، USB ، روشنايي تصوير بالا ، نسبت کنتراست 4.000.000:1 و Full HD[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

این هم لینکش برای اطلاعات بیشتر :
ماديران - X.Vision LE-22A02 - مشخصات، بررسي و خريد

بعد به عنوان مانیتور هم میتونم استفادش کنم؟

---------- نوشته در 12:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 PM ارسال شده بود ----------
....

چه جالب ، منم اومده بودم دقیقا همینارو بپرسم ، ضمن اینکه لینکی که من دیدم از دیجی کالاست :
X.Vision LED LE-22A02 - تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن ال ای 55 آی ام پی 9 ای
235 تومن
دوستان نظری ندارن ؟! اصلا فرق بین مانیتور و تلویزیون اونقدها محسوس هست ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or