راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
مرسی.......بعد من یک عدد مانیتور 20 اینچ سامسونگ دارم اما خروجی صدا نداره و HDMI هم ساپورت نمیکنه......هیچ راهی نیست که من بتونم Xbox رو بهش وصل کنم ؟ یعنی تبدیلی چیزی هست ؟ بعد میشه صدا رو از اسپیکر های PC گرفت ؟
بستگی به مدلش داره اگه رزلوشن تا hd ساپورت میکنه یه تبدیل hdmi to dvi بگیر ولی اگه از این معمولیس یه تبدیل av to d-sub بگیر ولی در کل اگه مانیتورت معمولی بت پیشنهاد نمیکنم چون کیفیت بدی پیدا میکنه یجوری با tv قدیمیت سر کن تا یه tv خوب بگیری و بتونی با لذت بازی کنیb-)

divineavenger

کاربر سایت
Jan 28, 2011
48
نام
محمد
من تو این یکی دو روزه 360 میخرم و به همراهش یه tv .
aoc یه مدل زده که tv/monitor هست و 1080 رو روی 60hz ساپورت میکنه ,پورت hdmi هم داره
حالا میخوام ببینم اینکه 1080 رو روی 60hz ساپورت کنه مشکلی پیش نمیاد برای اتصال 360 با کابل hdmi بهش؟ اخه بعضی دوستان میگفتن بای 50hz باشه و اینکه اگر مشکل پیش بیاد میشه جوری رزولوشنش رو تغییر داد و کاری کرد که بالا و پایین صفحه سیاه نشه یعنی بریدگی
مرسی

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
من تو این یکی دو روزه 360 میخرم و به همراهش یه tv .
aoc یه مدل زده که tv/monitor هست و 1080 رو روی 60hz ساپورت میکنه ,پورت hdmi هم داره
حالا میخوام ببینم اینکه 1080 رو روی 60hz ساپورت کنه مشکلی پیش نمیاد برای اتصال 360 با کابل hdmi بهش؟ اخه بعضی دوستان میگفتن بای 50hz باشه و اینکه اگر مشکل پیش بیاد میشه جوری رزولوشنش رو تغییر داد و کاری کرد که بالا و پایین صفحه سیاه نشه یعنی بریدگی
مرسی
نه مشکلی نداره و اگر هم تنظیماتت دستکاری شه تو خود تنظیماتtv یا xbox میتونی درستش کنی

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
قصد داریم TV بخریم ولی این TV هم واسه بازی هست هم واسه خونه(منظورم اینه که فقط مختص بازی کردنم نیست) اگه میشه یکم راهنمایی کنید

الان خودم اینو پیدا کردم اگه دوستان نظری دارن بی زحمت بگن
من سوالموم داخل تاپیک TV هم پرسیدم ولی مثل اینکه کسی اونجا جواب نمیده گفتم اینجا بپرسم

LED TV 42SL900 LG
mainpic_f158f824-fd19-4bba-9d1b-3367a83ecc50.jpg

مشخصات

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
قصد داریم TV بخریم ولی این TV هم واسه بازی هست هم واسه خونه(منظورم اینه که فقط مختص بازی کردنم نیست) اگه میشه یکم راهنمایی کنید

الان خودم اینو پیدا کردم اگه دوستان نظری دارن بی زحمت بگن
من سوالموم داخل تاپیک TV هم پرسیدم ولی مثل اینکه کسی اونجا جواب نمیده گفتم اینجا بپرسم

LED TV 42SL900 LG
mainpic_f158f824-fd19-4bba-9d1b-3367a83ecc50.jpg

مشخصات
چیز خوبیه فقط از نظر قیمت با led های سامسونگ مقایسش کن اگه مناسبه تو خریدش شک نکن

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
همین جا مشکل دارم .آخه تلویزیون های سامسونگ کنتراست های بالاتری دارن ولی بازم نمیدونم که چه مدلی بگیرم

در ضمن یک مدل دیگه هم هست ولی نمیدونم کدوم یکیش جدیدتره؟از کجا باید بفهمم؟
LED 42LH900

راستی سونی LED هم داره؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
همین جا مشکل دارم .آخه تلویزیون های سامسونگ کنتراست های بالاتری دارن ولی بازم نمیدونم که چه مدلی بگیرم

در ضمن یک مدل دیگه هم هست ولی نمیدونم کدوم یکیش جدیدتره؟از کجا باید بفهمم؟
LED 42LH900

راستی سونی LED هم داره؟
به نظر من مدل55c6900 سامسونگ گزینه ی خوبیه سونی هم led داره ولی پیشتر ساخت مالزیش تو ایران پیدا میشه اگه پتونی ژاپن گیر بیاری حتما بت سونی پیشنهاد میکنم ولی خوب قیمت بالایی نسبت به سامسونگ داره

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اینی که شما گفتید 55 اینچه ولی من 42 می خواستم

یک گزینه دیگه هم اضافه شد بازم
LG LED 42LED8600

امکاناتش خیلی بالاست .راستی اگه میشه یک جا معرفی کنید برم قیمتاشون رو ببینم
ممنون

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام، دوستان نمی دونم جای سوال این جا هست یا نه، ولی من یه تلویزیون 22 inch مارک samsung سری 6 دارم با یه کابل HDMI به xbox ام وصل شده. ولی احساس نمی کنم تصویری که نشون میده خیلی خوب و کاملا HD باشه. مثلا وقتی از نزدیک نگاه می کنم کنار سمبل دکمه ها که پایین صفحه هست یه زره برفکیه. یا تو بازیه fifa وقتی لگوی اصلی رو میزاره بازم یه کم برفکیه. دقیقا مشکلش از چیه؟؟؟ اگه جواب بدین ممنون می شم.

izack

کاربر سایت
Feb 11, 2011
1
سلام
یه مانیتور میخاستم بگیرم که ال ای دی باشه و تری دی هم ساپورت کنه در ضمن برای ps3 میخاستم ممنون میشم یه چندتا مدل بهم معرفی کنید که توی بازار هم موجود باشه
مرسی

.arash.

کاربر سایت
Nov 17, 2010
61
نام
arash
با سلام
من می خواستم یک مانیتور برای 360 بگیرم البته برا کامپیوتر هم هست
نظرم روی w2261vبود ولی از چند جا پرسیدم وگفتند خروجی صدا نداره ..فقط hdmi داره
از یک جا هم نپرسیدم از چند جا پرسیدم
حالا می خواستن بدونم واقعا داره ؟؟یا نه؟؟
اگه نداره یه مانیتور خوب تا 300 که خروجی صدا و hdmi بخوره و full hd باشه چی پیشنهاد میکنید

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
با سلام
من می خواستم یک مانیتور برای 360 بگیرم البته برا کامپیوتر هم هست
نظرم روی w2261vبود ولی از چند جا پرسیدم وگفتند خروجی صدا نداره ..فقط hdmi داره
از یک جا هم نپرسیدم از چند جا پرسیدم
حالا می خواستن بدونم واقعا داره ؟؟یا نه؟؟
اگه نداره یه مانیتور خوب تا 300 که خروجی صدا و hdmi بخوره و full hd باشه چی پیشنهاد میکنید
علیک سلام
من خودم الان یک ساله این مونیتور رو دارم واقعا ازش راضیم.
من همزمان هم به 360 هم به PC وصلش کردم با کابل های جداگانه HDMI TO HDMI -- DVI TO DVI
جالبیش اینجاش که با زدن یک دکــمه میتونی بینشون سوئیچ کنی ;)
سوکت خروجی صدا داره یعنی میتونی هر نوع اسپیکری بهش وصل کنی از هدفون گرفته تا این اسپیکرهای 7 تیکه.
صداش هم با کیفیته
اگه میخوای بگیری شک نکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر