راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
سلام من تلویزیون led فول hd خریدم حدود 3 میلیون تومن 46 اینچ سامسونگ ولی تا 1080i رو بیشتر ساپورت نمیکنه من مطمئن هستم که تلوزیون فول hd هست حالا چرا xbox ساپورت نمیکنه خودم گیج شدم لطفا اگه میشه راهنمایی کنین

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
با سلام خدمت همه دوستان !

من میخواستم دوستان یک مانیتور TV ترجیحا LED 22 یا 26 اینچ دوستان معرفی کنن !ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن !

چیزی که مهم هست کلیه مانیتورها زاویه دید محدودی دارن من میخوام این محدودید وجود نداشته باشه که البته مانیتورهای جدید حداقل زاویه دید 170 رو دارن !اما من میخوام دقیقا چیزی باشه که به خوبی کار TV رو انجام بده و زاویه دید محدود نداشته باشه !

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
با سلام خدمت همه دوستان !

من میخواستم دوستان یک مانیتور TV ترجیحا LED 22 یا 26 اینچ دوستان معرفی کنن !ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن !

چیزی که مهم هست کلیه مانیتورها زاویه دید محدودی دارن من میخوام این محدودید وجود نداشته باشه که البته مانیتورهای جدید حداقل زاویه دید 170 رو دارن !اما من میخوام دقیقا چیزی باشه که به خوبی کار TV رو انجام بده و زاویه دید محدود نداشته باشه !
از من میشنوی TV بگیر.
واسه کنسول مانیتور خوب نیست.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستان یه تلویزیون 3D خوب معرفی کنید که از 5 میلیون بیشتر نباشه :d
تو این قیمت باید بری سراغ سامسونگ قیمتا را ندارم ولی پیدا میکنم میزارم
اگه منظورتون روی 1080p هست بله ولی تصویر نمیاد ولی 1080i تصویر میاد برای من گزینه 1920x1080 نمیاد
شما کابل hdmiرا وصل میکنید دیگه؟ دو حالت داره یا کابلت مشکل داره یا tv فول اچ دی نیست از این دو حالت خارج نیست:)

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
آقایون این تلویزیون خوبه بگیرم ؟
X.Vision LCD 40 Onyx K-Series

یا این : Samsung

یا این : LG

---------------------------------------------------------------------------------------
x vision امکانات بهتری نسبت به این مدل سامسونگ داره ولی در کل کیفیت ساخت سامسونگ بهتره انتخاب با خودته

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
x vision امکانات بهتری نسبت به این مدل سامسونگ داره ولی در کل کیفیت ساخت سامسونگ بهتره انتخاب با خودته
مرسی.......بعد من یک عدد مانیتور 20 اینچ سامسونگ دارم اما خروجی صدا نداره و HDMI هم ساپورت نمیکنه......هیچ راهی نیست که من بتونم Xbox رو بهش وصل کنم ؟ یعنی تبدیلی چیزی هست ؟ بعد میشه صدا رو از اسپیکر های PC گرفت ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر