راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
نه چون معمولا هرچه مانیتور بزرگتر باشه پیکسل های تصویر در بازی هم بزرگ تر میشن و ممکنه باعث افت کیفیت بشه!!
ولی اگه 27اینچ می خواهی توصیه ی من P2770Hهست که مشحره.
مشخصات.
27اینچ wide
طراحی زیبا و منحصر به فرد کریستالی TOC
پانل باریک و پایه شفاف
کلیدهای لمسی درخشنده
کنتراست 70000:1
Full HD
وضوح تصویر 1920X1080
زمان پاسخگویی تصویر 2ms
فرمت تصویر 16:9 مناسب برای تماشای فیلم
ورودی DVI , HDMI
Magic Bright 3
قیمت هم حدود 400تومن.

دوست عزیز این دو مانیتور که ایشون معرفی کردن حرف ندارن ولی با این سام سرویس عقب مونده الان نمیشه تهیه کرد
نتیجه > اگر قصد خرید فوری دارید و نمیتونید صبر کنید با مطالعه پست های قبل هم متوجه میشید فعلا 2261vp به صرفه ترین در بازار ایران هست
ولی اگر میتونید تا چند ماه صبر کنید تا 2770 بیاد و قیمتش جا بیفته چون تو سایت سام سرویس درج شده
اگر 2794 بخاید نه چون 385تا 395 هست میصرفه
ولی چون برند های دیگر مثل asus و اگر 2770 بیاد سامسونگ گرون هستد نمیصرفه چون اگه 200 تومن رو پولت بزاری میتونی از hdtv های 32 اینچ بخری

از راهنمایی شما دوستان ممنون! راهنماییتون, امروز خیلی مفید واقع شد برای من

من امروز همش توی بازار بودم دنبال مدل و مشخصات و قیمت و ......
من دو نکته رو باید بگم!
اول اینکه باید سه کنسول X360, PS3, Wii بهش وصل کنم ( به همراه خود کامپیوتر )
دوم اینکه یا باید مثل MonitorTV اسپیکر سر خود داشته باشه و یا برم بخرم ( کلن قصد دارم بخرم چون اسپیکری که در حال حاضر استفاده میکنم دیگه داره به ته خط میرسه و خش خش میکنه بلنگوها )
با این تفاسیر من دو تا مدل پیشنهادی رفتم دنبال که سامسونگ همینطور که گفتید اصلن نیست و LG هم خیلی خوب بود ولی تنها یک HDMI میخوره و چون مانیتور تی وی نبود Componet و AV و غیره نمیخورد که Wii بزنم بهش
بازی با مانیتور تا حالا تجربه نکردم ولی چون توی حال از 40اینچ فول اچ دی استفاده میکردم به نظرم 21.5 اینچ کوچیک باشه!!
حالا نظر دوستان چیه با توجه به دو نکته ایی که گفتم؟! دیگه قیمتش هم بالاتر از 400 نره که همین هم به زور جمع کردم!

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
از راهنمایی شما دوستان ممنون! راهنماییتون, امروز خیلی مفید واقع شد برای من

من امروز همش توی بازار بودم دنبال مدل و مشخصات و قیمت و ......
من دو نکته رو باید بگم!
اول اینکه باید سه کنسول X360, PS3, Wii بهش وصل کنم ( به همراه خود کامپیوتر )
دوم اینکه یا باید مثل MonitorTV اسپیکر سر خود داشته باشه و یا برم بخرم ( کلن قصد دارم بخرم چون اسپیکری که در حال حاضر استفاده میکنم دیگه داره به ته خط میرسه و خش خش میکنه بلنگوها )
با این تفاسیر من دو تا مدل پیشنهادی رفتم دنبال که سامسونگ همینطور که گفتید اصلن نیست و LG هم خیلی خوب بود ولی تنها یک HDMI میخوره و چون مانیتور تی وی نبود Componet و AV و غیره نمیخورد که Wii بزنم بهش
بازی با مانیتور تا حالا تجربه نکردم ولی چون توی حال از 40اینچ فول اچ دی استفاده میکردم به نظرم 21.5 اینچ کوچیک باشه!!
حالا نظر دوستان چیه با توجه به دو نکته ایی که گفتم؟! دیگه قیمتش هم بالاتر از 400 نره که همین هم به زور جمع کردم!
سلام.
من چون wiiنداشتم نمیدونم آیا wiiخروجی HDMIداره؟اگه آره فقط کافیه یک مانیتور LGW2261VPبگیری+سه کابل HDMI(برای WIIوPS3وXBOX360)+یک کابل DVIو حالشو ببری چون شما که نمیخوای با هر سه کنسولت همزمان بازی کنی!!البته یه کار ارزونتر هم هست که یه کابل HDMIبگیری و یه سرش رو بزنی به مانیتور وسر دیگه اش رو بزن به اون کنسولی که میخوای باهاش بازی کنی مثلا PS3بعد که خواستی XBOX360بازی کنی اون سر کابل رو وصل کن به XBOX360.(نکته در حین انجام این کارها هم کنسول و هم مانیتور خاموش باشند)

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
درود

یکی از دوستان قیمت مانیتور 2261 رو 200 تومن گفتن صفحه قبل ولی تو سایت مادیران زده 260 تومن

الان دقیقا چنده تو بازار

ممنون

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
درود

یکی از دوستان قیمت مانیتور 2261 رو 200 تومن گفتن صفحه قبل ولی تو سایت مادیران زده 260 تومن

الان دقیقا چنده تو بازار

ممنون
همون 200 تومن هست
اونا قیمتای تخیلی هست که روش زدن و از روز اول تغییر نکرده

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
سلام.
من چون wiiنداشتم نمیدونم آیا wiiخروجی HDMIداره؟اگه آره فقط کافیه یک مانیتور LGW2261VPبگیری+سه کابل HDMI(برای WIIوPS3وXBOX360)+یک کابل DVIو حالشو ببری چون شما که نمیخوای با هر سه کنسولت همزمان بازی کنی!!البته یه کار ارزونتر هم هست که یه کابل HDMIبگیری و یه سرش رو بزنی به مانیتور وسر دیگه اش رو بزن به اون کنسولی که میخوای باهاش بازی کنی مثلا PS3بعد که خواستی XBOX360بازی کنی اون سر کابل رو وصل کن به XBOX360.(نکته در حین انجام این کارها هم کنسول و هم مانیتور خاموش باشند)
دستت درد نکنه بابت راهنماییت!
بالاخره یه مانیتور LG خریدم!

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
884
سلام

من وقتی x360 رو به واسطه ی کابل HDMI TO DVI به مانیتور وصل میکنم تصویر رو میگیرم اما صدا رو نه و اونم به خاطر اینه که کابل کامپوزیت X360 خیلی گنده هست و با HDMI نمیتونه یه جا قرار بگیره!

حالا گیرم جا بگیره اما مشکل دیگه این هست که نه مانیتور و نه اسپیکر کامپیوتر ورودی برای گرفتن صدا ندارند.

کلآ مشکل من همین نگرفتن صدا هست اگه دوستان راه حلی دارند بگن.

ممنون

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
با عرض سلام خدمت دوستان
کسی از دوستان در رابطه استفاده از مانیتور لپ تاپ به عنوان یک مانیتور جدا به عنوان مثال برای گرفتن تصویر از ایکس باکس 360 یا ps3 اطلاعاتی دارد؟
میخوام بدونم اصلا این کار شدنی است یا نه؟

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
884
سلام

من وقتی x360 رو به واسطه ی کابل HDMI TO DVI به مانیتور وصل میکنم تصویر رو میگیرم اما صدا رو نه و اونم به خاطر اینه که کابل کامپوزیت X360 خیلی گنده هست و با HDMI نمیتونه یه جا قرار بگیره!

حالا گیرم جا بگیره اما مشکل دیگه این هست که نه مانیتور و نه اسپیکر کامپیوتر ورودی برای گرفتن صدا ندارند.

ممنون

دوستان لطفآ کمک کنید...

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام

ممنون
شما باید کابل کامپوزیت رو رو باز کنی و بعد به کنسول بزنی.عکسش تو همین سایت هم بود.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
884
شما باید کابل کامپوزیت رو رو باز کنی و بعد به کنسول بزنی.عکسش تو همین سایت هم بود.

ممنون اما...

اخه مساله این نیست!

گیرم جا برای کابل کامپوزیت هم باز کردیم اما مساله اینه که اون دو تا فیش صدا رو که رو کابل کامپوزیت هست کجای اسپیکر وصل کنم؟ بله رو اسپیکر دو تا ورودی به رنگ قرمز و سفید هست اما اون دو تا ورودی مربوط به اسپیکر هاس که اگه من اونا رو در بیارم پس صدا رو از کجا بگیرم؟!!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
ممنون اما...

اخه مساله این نیست!

گیرم جا برای کابل کامپوزیت هم باز کردیم اما مساله اینه که اون دو تا فیش صدا رو که رو کابل کامپوزیت هست کجای اسپیکر وصل کنم؟ بله رو اسپیکر دو تا ورودی به رنگ قرمز و سفید هست اما اون دو تا ورودی مربوط به اسپیکر هاس که اگه من اونا رو در بیارم پس صدا رو از کجا بگیرم؟!!
من خودم هم یه p22500 دارم و تصویر رو با HDMI to DVI میگیرم. باز کردن کابل کامپوزیت یا بریدن کابل HDMI راههای خوبی نیستن. مثل من 15 تومن خرج کن و یه کابل VGA بگیر و صدا رو از اون بگیر. این دو تا کنار هم جا میشن.
برای وصل کردن به اسپیکر هم باید یه همچین تبدیلی پیدا کنی.
P4196A.jpg

که البته پیدا نمیکنی:d
حداقل من پیدا نکردم ولی راه جایگزین هست. با دوتا تبدیل که روهم 2000 تومن میشه کارت راه میفته. برو توپخونه (ورودی پاساژ لباف سمت راست، سه نفر هستن که بساط دارن و از این چیزا میفروشن. من از اونا گرفتم) بگو تبدیل AV به 3.5mm میخوام. بعد از بین کابل هایی که میاره سعی کن تبدیلش رو پیدا کنی. اگه مشکلت حل نشد بگو رفتم خونه عکس بزارم

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
884
من خودم هم یه p22500 دارم و تصویر رو با HDMI to DVI میگیرم. باز کردن کابل کامپوزیت یا بریدن کابل HDMI راههای خوبی نیستن. مثل من 15 تومن خرج کن و یه کابل VGA بگیر و صدا رو از اون بگیر. این دو تا کنار هم جا میشن.
برای وصل کردن به اسپیکر هم باید یه همچین تبدیلی پیدا کنی.

که البته پیدا نمیکنی:d
حداقل من پیدا نکردم ولی راه جایگزین هست. با دوتا تبدیل که روهم 2000 تومن میشه کارت راه میفته. برو توپخونه (ورودی پاساژ لباف سمت راست، سه نفر هستن که بساط دارن و از این چیزا میفروشن. من از اونا گرفتم) بگو تبدیل AV به 3.5mm میخوام. بعد از بین کابل هایی که میاره سعی کن تبدیلش رو پیدا کنی. اگه مشکلت حل نشد بگو رفتم خونه عکس بزارم

ممنون

اما بنده شهرستان هستم.

راه ساده تری برای گرفتن صدا نیست؟!

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
دوستان در مانیتور هایی که پورت hdmi میشه از کنسول مستقیم یک کابل به مانیتور وصل کرد؟!

بعد شما چه مانیتوری که پورت hdmi داشته باشه و قیمتش در حدود 320-300 باشه پیشنهاد می دید؟

مانیتور های asus خوب هستن یکی من دیدم با 24 با پورت hdmi که حدود 310 بود؟!

ممنون

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
884
راستی میشه از tv صدا و از مانیتور تصویر رو گرفت؟

چون من امتحان کردم اما جواب نداد چون وقتی کابل hdmi وصله دیگه tv نه تصویر و نه صدا میاره.

کسی امتحان کرده تا حالا؟

shahedx

کاربر سایت
Aug 22, 2010
10
نام
شاهد
برای گرفتن صدا باید تبدیل دو به یک بگیرین که 500 تومنه.از لوازم الکتریکی فروشی ها البته ممکنه همشون نداشته باشن.حتما بگین که برای چه کاری می خواین.تبدیل رو هم به ورودی اسپیکر وصل می کنید.می تونین از اسپیکرهای ریموت کنترلر سیمی دار استفاده کنید که ورودی AUX دارن.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
مانیتورهای اسوس کیفیت مطلوبی دارن ولی بخاطر سایز بزرگ (24) ممکنه کیفیت تصویر خوبی بهت ندن.مانیتور خودم aoc 2436swa فول اچ دی با کنتراست 60000:1 ولی کیفیت تصویرش راضی کننده نیست هرچند ممکنه بخاطر استفاده از کابل VGA باشه.اگه جای شما بودم مانیتور W2286L از برند LG رو خریداری می کردم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر