راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
سلام نمیدونم جای درستی سوالمو مطرح میکنم یا نه !
من یک لب تاپ هدیه گرفتم که از شانس من این لب تاپ پرت hdmi داره آیا میتونم 360 رو بهش وصل کنم و از پرت hd ایش استفاده کنم ؟ روش خاصی داره برای انجام این کار ؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام نمیدونم جای درستی سوالمو مطرح میکنم یا نه !
من یک لب تاپ هدیه گرفتم که از شانس من این لب تاپ پرت hdmi داره آیا میتونم 360 رو بهش وصل کنم و از پرت hd ایش استفاده کنم ؟ روش خاصی داره برای انجام این کار ؟
از این پورت فقط میتونی لب تاب را به tv وصل کنی

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
سلام
خسته شدم از سایه مانیتور برای همین می خواستم یه مانیتور برای 360 بگیرم که بتونه اخرین کیفیت 360 رو ازش بکشه بیرون. و این مشخصات رو داشته باشه:
ورودی dvi و hdmi و vga) vga اگه نبود مشکلی نیست)
رزولیشن 1080p (به progressive بودنش توجه کنین)
دو تا بلندگوی قوی و یه جک 3.5mm برای هدفون (از صدای HDMI)
کنتراست خدا

خودم این هارو انتخاب کردم (فقط از روی مشخصات هیچ ایده ای از کیفیتشون و مناسب بودنشون برای 360 ندارم)
W2261VP
V22t
E2250T
W2253TQ
2236Vwa
ولی نمی دونم کدوم بهتره. اگه مدل دیگه ای مد نظرتون هست بگین

2. چه طوریه یه مدل مثلا کنتراست 20 هزار داره ولی یکی دیگه کنتراست 5 میلیون؟؟ خیلی غیر عادیه!!

3. اگه این مانیتور هارو با پورت DVI یا HDMI وصل کنم به 360 دیگه سایه های پورت vga در کار نیست؟ خیلی مهمه این، چون دلیل اصلی مانیتور گرفتنم همین از بین بردن سایه هاست.

4. اگه LED بگیرم چی؟ خودم به نظرم کیفیت نهایی مهم تره. حالا lcd باشه یا led. خصوصا اینکه این ها Full LED نیستن و بعضی مدل هاشون از LCD ها هم کیفیتشون پایین تره

5. به نظرتون چون این مانیتور ها Full HD هستن پس کیفیت تصویر 360 هم میره بالا؟ چون من 360 رو به TV Full HD خونه وصل کردم شدیدا تصویر شطرنجی شد. نظرتون درباره مانیتور های با رزولیشن کمتر چیه؟

آخرین ویرایش:

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
نظرتون درباره مانیتور XL2370 سامسونگ که توی سایت سام سرویس زده چیه؟
خروجی هدفون برای HDMI داره؟ کیفیتش در مقایسه با مدل های بالا چه طوره؟

Arash**

کاربر سایت
Jun 4, 2010
16
**مهم ترین سوال اینه که شما چقدر می تونی هزینه کنی؟؟
W2261VP
V22t
E2250T
W2253TQ
2236Vwa
دو مورد اولی مانیتور های شناخته شده ای هستند(مخصوصا اولی)
از بقیه اش خبر ندارم
-جدیدا مادیران با این مدل یه گیرنده دیجیتال ایکس ویژن هم هدیه می ده
-دوتا اسپیکر هم داره(البته خیلی قوی نیستند)
که2261 موارد بالا رو نداره ولی کنتراست بالا تری داره
جفتشون هم حول و حوش 220تومن قیمت دارن

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
نظرتون درباره مانیتور XL2370 سامسونگ که توی سایت سام سرویس زده چیه؟
خروجی هدفون برای HDMI داره؟ کیفیتش در مقایسه با مدل های بالا چه طوره؟

هیچ شکی درش نیست xl2370 و px2370 بهترین مانیتورهای موجود تا 23 اینچ هست این مانیتور جز 5 مانیتور برتر رده بندی cnet هست ولی با این سام سرویس عقب مونده امکان خریدش تو ایران بعیده و فکر کنم بهترین جایگزین واسش همون 2261vp هست

آخرین ویرایش:

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
ولی نمی دونم کدوم بهتره. اگه مدل دیگه ای مد نظرتون هست بگین
بهترین توصیه همونیه که sdr بهت کرد، تو ایران ۲۲۶۱ فعلا" تو رنج قیمت خودش بهترین انتخاب برای کنسوله، من قبل عید ۲۱۵ خریدمش و خیلی هم راضیم ازش
چه طوریه یه مدل مثلا کنتراست 20 هزار داره ولی یکی دیگه کنتراست 5 میلیون؟؟ خیلی غیر عادیه!!
غیرعادی نیست! کنتراست داینامیک یه مشخصه تجاری تبلیغاتیه! خیلی بهش توجه نکن، تو دفترچه مونیتور کنتراست تیپیکال رو شما نگاه کن مقدارشو ببین چنده :d
اگه این مانیتور هارو با پورت DVI یا HDMI وصل کنم به 360 دیگه سایه های پورت vga در کار نیست؟ خیلی مهمه این، چون دلیل اصلی مانیتور گرفتنم همین از بین بردن سایه هاست.
درست متوجه نشدم منظورت از سایه‌های پورت VGA چیه؟! ولی اگه سایه افت فریم منظورته که من تو مونیتور ۲۲۶۱ ندیدم، اینم بستگی به زمان پاسخگویی مانیتور داره که ۲ میلی ثانیه مناسبه کاملا"
اگه LED بگیرم چی؟ خودم به نظرم کیفیت نهایی مهم تره. حالا lcd باشه یا led. خصوصا اینکه این ها Full LED نیستن و بعضی مدل هاشون از LCD ها هم کیفیتشون پایین تره
دوست عزیز اولا" که LED همون LCD هستش! تنها تفاوت استفاده از لامپهای LED بجای لامپهای CCFL هستش که هردو هم نور سفید قابل رویت تولید میکنن، LED مصرف کمتری داره و اندازه کوچکتری که باعث میشه طراحی ظاهری مونیتور قشنگتر و نازکتر بشه! تفاوت دیگه‌ای ندارن! (LED RGB البته استثنا هستش، چون برخلاف اینها که نور سفید تولید میکنن سه طیف رنگ نور تولید میکنه که کیفیتش بالاتره ،البته تو بازار هم از این مونیتورها گیر نمیاری)
خلاصه اینکه بسیاری از مشخصات مونیتور به پنل جلوییش بستگی داره نه لامپ تصویر پشتش، حالا اگه یه مونیتور LCD پنل جلوییش از پنل جلویی یه LED بهتر باشه کیفیتش قطعا" بهتر خواهد بود
به نظرتون چون این مانیتور ها Full HD هستن پس کیفیت تصویر 360 هم میره بالا؟ چون من 360 رو به TV Full HD خونه وصل کردم شدیدا تصویر شطرنجی شد. نظرتون درباره مانیتور های با رزولیشن کمتر چیه؟
تنظیمات رزولوشن خود کنسول رو 1080p گذاشتی؟ شما ۲۲۶۱ بگیر، رزولوشن رو در بالاترین حالت بذار، روی کنسول هم تنظیمات رو 1080P بذار، درستش هم همینه! وقتی ایکس‌باکس 1080p رو پشتیبانی میکنه چرا در رزولوشن پایینتر بازی کنی؟! کیفیتش پایینتر میشه بالاتر نمیاد، حالا کسی PC داره کارت‌گرافیکش ضعیف باشه از اون مونیتورها میگیره چون مونیتور FULL HD بگیره باید کارت گرافیک قوی داشته باشه یعنی ۵۸۵۰ به بالا! :-s ضمنا" یه مونیتور بهترین کیفیتش رو در بالاترین رزولوشن خواهد داشت

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
من p23700
دارم که فقط یک پورت dvi داره
میخوام یه xbox بگیرم
تبدیل برای hdmi به dvi هست؟
چقدر افت کیفیت داره؟
شما یه روز برو هم ایکس‌باکس قیمت کن هم از مغازه‌ها درباره کابلها و تبدیلها سوال کن زودتر به جواب میرسی، تبدیلش هست، کابلی که یه سرش HDMI باشه یه سرش هم DVI فکر کنم باشه، کابل بهتره بنظرم، کیفیتش هم افت نباید داشته باشه، حالا ببین مغازه‌ها چی دارن، چون خودشون انواع کابلها رو دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر