راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

3. اگه این مانیتور هارو با پورت DVI یا HDMI وصل کنم به 360 دیگه سایه های پورت vga در کار نیست؟ خیلی مهمه این، چون دلیل اصلی مانیتور گرفتنم همین از بین بردن سایه هاست.
من دقیقاً منظورتون رو از سایه ها میفهمم! منم اولش که کنسولو گرفتم با VGA وصلش کردم به مانیتور و سایه ها حتی توی خواب هم ولم نمیکردن!
ولی اگه مانیتوری که میگیرین ورودی HDMI داشته باشه و کابل HDMIــتون مشکل نداشته باشه از سایه ها خبری نیست!

سلام من میخوام یک تلویزیون بخرم که HD هم داشته باشه حالا به نظره اساتید FULL HD بخرم یا HD ؟
توی رنج قیمت 200 250 ! راهنمایی کنید
خیلی ببخشیدا ولی میخواید تلویزیون HD یا Full HD بگیرید و اونوقت قیمتش بین 200 تا 250 هزار تومن باشه؟؟
من که به عمرم ندیدم! حتی دیگه تلویزیون ها CRT رو هم 250 تومن نمیدن!
اگه منظورتون مانیتوره، اون بحثش جداست! بگین تا براتون معرفی کنیم!

خیلی ببخشیدا ولی میخواید تلویزیون HD یا Full HD بگیرید و اونوقت قیمتش بین 200 تا 250 هزار تومن باشه؟؟
من که به عمرم ندیدم! حتی دیگه تلویزیون ها CRT رو هم 250 تومن نمیدن!
اگه منظورتون مانیتوره، اون بحثش جداست! بگین تا براتون معرفی کنیم!
اوه منظورم همون مانیطور بود اشتباه لپی !

اوه منظورم همون مانیطور بود اشتباه لپی !
بهترین انتخاب برای شما lgw2261vpهست که هم FULLHDهست و هم سرعت پاسخ دهیش 2MSهست.(و کنترانستشم بالاست)
حالا سوالخودم.
ممنون که پاسخ دادید.
میگم به نظرتون w2261vp خوبه؟
فرق بین w2261معمولی با vpچیه؟
پس یکبار دیگه هم خیالمو راحت کنید یعنی هیج تفاوتی وجود نداره؟
و آخرین سوال آیا w2261vpدر اجرای سه بعدی از تلویزون crtومانیتور پشت دارم بهتره؟

بهترین انتخاب برای شما lgw2261vpهست که هم FULLHDهست و هم سرعت پاسخ دهیش 2MSهست.(و کنترانستشم بالاست)
حالا سوالخودم.
ممنون که پاسخ دادید.
به دیگران پیشنهاد میدیش و بعد میپرسی خوبه؟:دی
اره مانیتور بسیار خوبی هست که امتحانش رو بین گیمر ها پس داده!
2261v فرقش با 2261vp تو کنتراستش هست! البته نمیدونم این 2261v رو از کجاگیر اوردی چون تولید نمیشه و خیلی وقته که تو بازار نیست! الان فقط 2261vp هست البته از 2261v بهتره...
3 بعدی؟! نه داداش 3D ساپورت نمیکنه!! منظورتون اون چیزی هست که تو تلوزیون ها به عنوان 3D اسم برده میشه؟
اون مانیتور پشت دارها (CRT) رو هم کلا بی خیالش شو..

2261v فرقش با 2261vp تو کنتراستش هست! البته نمیدونم این 2261v رو از کجاگیر اوردی چون تولید نمیشه و خیلی وقته که تو بازار نیست! الان فقط 2261vp هست البته از 2261v بهتره...
3 بعدی؟! نه داداش 3D ساپورت نمیکنه!! منظورتون اون چیزی هست که تو تلوزیون ها به عنوان 3D اسم برده میشه؟
ممنون از دوسته قبلی و شما که جواب دادی
بعد روشی که باسه 360 رو بهش وصل کنم رو تو همون صفحه اول نوشته ؟ 100% جواب میده باسه 360؟

ممنون از دوسته قبلی و شما که جواب دادی
بعد روشی که باسه 360 رو بهش وصل کنم رو تو همون صفحه اول نوشته ؟ 100% جواب میده باسه 360؟
کجا رو میگی؟ صفحه ی اول تاپیک ؟ اره
من خودم با کابل vga وصل کردم چون 360 ام hdmi نمیخوره...

نه داداش دلیلش اینه که من خودم بودجه ام تا 400تومنه و میتونم مانیتور گرونتری هم بخرم منظورم این بود که در مقابل رقبای گرونتر چطوره.
البته نیازی به توضیح نیست از من از اینجور سوالا نپرس پشیمون میشیا:d:d:d
الان lgw2261vp چنده؟

مبارکت باشه :)

راستش خیلی سوالهای سختی هستند اینا :d من اطلاعات زیادی ندارم!
معمولا" RGB برای بازیها و YCbCr برای ویدئو استفاده میشه،YCbCr709 برای فیلمهای HD و YCbCr601 هم برای فیلمهای معمولی. مونیتور و تلوزیون HD از هردو پشتیبانی میکنن و زیاد فرقی نمیکنه از کدوم استفاده کنی. میتونی تغییر بدی تنظیماتو ببینی از کدومش بیشتر خوشت میاد همونو انتخاب کنی، اگه در حالت Auto بذاری ایکس‌باکس برای بازیRGB استفاده میکنه و برای فیلم YCbCr
مسئله دیگه Reference Level هستش، حالت استاندارد که بهش IRE 7.5 هم میگن، فکر کنم مشابه فیلم و ویدئو باشه وضعیتش و حالت expanded که شبیه PC هستش IRE 0 هم بهش گفته میشه.
بنظر من expanded تصویرش بهتر میاد
در مورد تلوزیون قضیه یه کم سخته! وقتی ایکس‌باکس با HDMI به تلوزیون وصل شد باید ببینی اگه میشه اسمشو به PC تغییر بدی! کنسول رو RGB بذاری، اگه تصویر رو تلوزیون اومد که یعنی قبول میکنه دیگه، اگه تو منوهای تلوزیون HDMI Black Level باشه اونو دستکاری میکنی بهترین حالتشو انتخاب میکنی، حالت expanded و استاندارد و سورس هم امتحان میکنی که ببینی کدوم بهتره، در مورد Upscale هم دقیق نمیدونم راستش! قاعدتا" ایکس‌باکس باید اینکارو بکنه
بطور کلی واسه تنظیم سریع: YCbCr709 در حالت استاندارد واسه تلوزیون بدک نیست(حالا امکانش بود اون تنظیم بالاییه بهتره) برای مونیتور هم RGB با حالت expanded خوب میشه
ممکنه حالا از YCbCr709 هم خوشت بیاد، چون واسه فیلم HD هستش بنظر عمق سیاهی بیشتری داره ولی ترجیح من برای مونیتور RGB با expanded هستش

ممنون. خیلی به درم خورد

حالا سوالخودم.
ممنون که پاسخ دادید.

هیچ فرقی با هم ندارن. VP همون مدل V هست که مادیران به جای وارد کردن مدل های جدید اومده برای رقابت با مدل های حال حاضر دوباره احیاش کرده و با مشخصات تخیلی و قلابی داره می فروشه. اگرم یه کمی توی اینترنت سرچ کنین می فهمین که توی دنیا چیزی به اسم 2261VP وجود خارجی نداره. خصوصا اینکه پانل های ال جی رو کره می زنه و اینکه کنتراست از پنل ساخت کره میاد بیرون نه تبلیغات مادیران و کره هم فقط همون 2261V رو ساخته نه چیز دیگه ای.

مانیتور 2261 رو که تازه گرفتم به همراه کابل HD ، وقتی مانیتور رو جا به جا می کنم تصویر برای یه مدتی سیاه میشه و دوباره بر می گرده. بعضی مواقع هم اصلا بر نمی گیرده و سیاه می مونه. انگار که کابل از پشت شل باشه یا یه همچین چیزی. چی کار کنم؟؟

شرمنده یکم گیج میزنم ! الان من با سیم hdmi میتونم xbox360 رو به مانیتور وصل کنم و همون کیفیت تلویزیون رو بگیرم ؟

اره مشکلی نیست!

مانیتور 2261 رو که تازه گرفتم به همراه کابل HD ، وقتی مانیتور رو جا به جا می کنم تصویر برای یه مدتی سیاه میشه و دوباره بر می گرده. بعضی مواقع هم اصلا بر نمی گیرده و سیاه می مونه. انگار که کابل از پشت شل باشه یا یه همچین چیزی. چی کار کنم؟؟

خب کابل پشتش شل نیست واقعا ؟! چون ماله من بعضی وقت ها در میاد:دی باید با اون پیچش سفتش کنی...
راستی چه دلیلی داره مانیتور رو همش جابجا کنی؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or