راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
سلام.

دوستان من یه کابل HDMI TO DVI خریدم برای وصل کردن ایکسباکس به مانیتور. ( آیا اینطوری میشه وصل کرد؟))

اینم عکسش
dvi%20to%20HDMI%20cable.jpg

2- مانیتورم ِ DVI نمیخوره . حالا باید یه تبدیل DVI TO VGA هم بخرم. کسی میدونه قیمتش چقدره؟

اینم عکسش اگه گیر بیاد

DVI_VGA_ADAPTER.jpg

اصلا اگه تبدیله را بزنم روش جواب میده یا؟؟

3- کلا اگه اینطور وصل کنم کیفیت تصویر بالاتره یا اگه همون کابل های معمولی مثل عکس زیر که همه دارن وصل کنم؟

xbox_360_vga_cable.jpg

مدل مانیوتورم هم LG W1952S 19"

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
برادرا من پول دستم اومد ،میخواستیم بریم شلوار بخریم-بعد یاد چشم درد افتادیم
گفتیم مانیتور بخریم:cheesygri

-سمت 230-240 مایع دارم-حالا شما 230 حساب کن-
به یکی از بکس گفتم میگه یا T200سامسونگ بگیر-یا-BW2253
شما نظرتون چیه؟؟؟
22 اینچ باشهفقط سامسونگ (خاطره خوشی از LG ندارم):biggrin1:

برای 360 هم خوب جواب بده

قیمتش یکم بالا پایین مسئله ای نیست(حد اقل بتونم یک تی شرت بخرم:cheesygri)

-----
ویرایش:
این مدل رو الان دیدم- شما نظرتون چیه؟؟؟
AOC - 22" - 2230Fm + SPEAKER(اصلا روی مارکش شناخت ندارم)

:biggrin1:
الان خودم ابنو دیدم پسندیدم(الجی هم خوبه-)مگه چیه:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

از من میشنوی همون مدل LG - 21.5" - W2261V رو بگیر خیلی از بچه ها گرفتن و رازی هم هستند از جمله خودم ، البته یک مشکلاتی هم داره اما این مشکلات بین همه مانیتور ها دیده میشن..

برتری که این مانیتور نسبت به همه داره یکی کیفیت اون هست که خیلی بالاست زمان پاسخگوی اون هم عدد فوق العاده 2ms هست..

بعد نکته خیلی مهم تر 21.5 بودن اون هست که برای کنسول خیلی مناسبه و همچنین کابل های HDMI ، DVI و VGA هم همزمان میخوره و خروجی صدا هم داره..

پس همین LG رو بگیر قیمتش هم بین 240 تا 260 گزارش شده..

با عرض سلام خدمت دوستان عزيز
شاايد اين سوال اينجا بيربط باشه اما من يه مانيتور bw1932 + گرفتم
تصاوير كابل vga xbox 360 رو افتضاح نشون ميده ايا راهي هست تا كيفيت hd از xbox بگريم
راستي اگه ميشه يك مبدل معرفي كنيد تا تصاوير ps3 هم خوب نشون بده
متشكرم

اگر مانیتورت DVI میخوره که یک کابل HDMI TO DVI باید براش بگیری که بهترین تصویر رو بهت میده..

فرقی هم بین مدل XBOX 360 و PS3 تو کابل نداره..

سلام.

دوستان من یه کابل HDMI TO DVI خریدم برای وصل کردن ایکسباکس به مانیتور. ( آیا اینطوری میشه وصل کرد؟))

اینم عکسش
wol_error.gif
سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 700x465 می باشد.
dvi%20to%20HDMI%20cable.jpg

2- مانیتورم ِ DVI نمیخوره . حالا باید یه تبدیل DVI TO VGA هم بخرم. کسی میدونه قیمتش چقدره؟

اینم عکسش اگه گیر بیاد

DVI_VGA_ADAPTER.jpg

اصلا اگه تبدیله را بزنم روش جواب میده یا؟؟

3- کلا اگه اینطور وصل کنم کیفیت تصویر بالاتره یا اگه همون کابل های معمولی مثل عکس زیر که همه دارن وصل کنم؟

xbox_360_vga_cable.jpg

مدل مانیوتورم هم LG W1952S 19"

اگر مانیتورت DVI نمیخوره چرا این کابل رو خرید یک کابل VGA میخرید خیال راحت..

کابل VGA هم تا 720p بیشتر بهت تصویر نمیده که تصویر جالبی در نمیاد.. (مثل TV معمولی)

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
پس یعنی اگه بخوام تصویر باکیفیت داشته باشم باید یه مانیتور جدید بخرم؟

یعنی این یکی در سطح تلویزیون (720P) میده؟ نمیشه بیشتر بده. ( مثل کیفیت بازی با کارت گرافیکم که باش توی همین بازی میکنم هم نمیده؟)

مدل مانیتورم : LG W1952S 19"

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
پس یعنی اگه بخوام تصویر باکیفیت داشته باشم باید یه مانیتور جدید بخرم؟

یعنی این یکی در سطح تلویزیون (720P) میده؟ نمیشه بیشتر بده. ( مثل کیفیت بازی با کارت گرافیکم که باش توی همین بازی میکنم هم نمیده؟)

مدل مانیتورم : LG W1952S 19"
ببین اون کاری که میخوای بکنی (با هزارتا وصله پینه کابلو وصل کنی) نکنن! چون به احتمال 90% تصویر نمگیری به دلیل HDCP!
خرید یه مانیتور جدید و بهتر قطعا بهتره!
اما 720P رزولوشن HD بحساب میاد خیلی از بازیا تو این رزولوشن اجرا میشن پس این رزولوشن یه رزولوشن خوب هست!
مانیتور شما اول باید دید نسبت تصویرش چیه 16:9 یا 16 :10 و آیا واید هست؟ که فکر کنم وایده و اگر هم که 16:9 باشه دیگه عالیه و فکر کنم تا 720 کیفیت بده شاید هم 1080i !

westlife26

کاربر سایت
Sep 8, 2008
758
نام
پویا
سلام

من مانیتور 2032 bw سامسونگ دارم ولی چون قبلا کابل وی جی ای داشتم بهش وی جی ای وصل کردم .

می خواستم ببینم hdmi to dvi چقدر کیفیت تصویرش فرق می کنه تو این مانیتور یعنی ارزش داره عوض کنم ؟

با تشکر

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
از من میشنوی همون مدل LG - 21.5" - W2261V رو بگیر خیلی از بچه ها گرفتن و رازی هم هستند از جمله خودم ، البته یک مشکلاتی هم داره اما این مشکلات بین همه مانیتور ها دیده میشن..

برتری که این مانیتور نسبت به همه داره یکی کیفیت اون هست که خیلی بالاست زمان پاسخگوی اون هم عدد فوق العاده 2ms هست..

بعد نکته خیلی مهم تر 21.5 بودن اون هست که برای کنسول خیلی مناسبه و همچنین کابل های HDMI ، DVI و VGA هم همزمان میخوره و خروجی صدا هم داره..

پس همین LG رو بگیر قیمتش هم بین 240 تا 260 گزارش شده..
ممنون-همین رو میخرم:love:یکی از رفیقم هم خریده-امروز میرم خونشون ببینم چیه!!!:biggrin1:چه تیکه ایه:biggrin1:
قیمتشم-یکی از بکس برام ارزون میگیره-مسئله قیمت نیست-تا 250 راحت جور میکنم-
ارزون ترم گیر میاد-ولی فکر نکنم از 235 کمتر بتونه برام بگیره:-"

اگه میشه درباره مشکلاتشم بهم بگید-ممنون-
من میخوام همزمان همDViبهش وصل کنم-همHDMI-میشه که؟؟؟؟اره؟

--
دوستانی که این مانیتور رو دارند-چشم دردی که درکار نیست؟؟؟؟
من سوزش چشم و خشکی چشم گرفتم-عینک هم انداختن برامون:biggrin1:اگه مشکلی اونجوری داره بگید-من چشمام واجب تره:biggrin1:

آخرین ویرایش:

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
ببین اون کاری که میخوای بکنی (با هزارتا وصله پینه کابلو وصل کنی) نکنن! چون به احتمال 90% تصویر نمگیری به دلیل HDCP!
خرید یه مانیتور جدید و بهتر قطعا بهتره!
اما 720P رزولوشن HD بحساب میاد خیلی از بازیا تو این رزولوشن اجرا میشن پس این رزولوشن یه رزولوشن خوب هست!
مانیتور شما اول باید دید نسبت تصویرش چیه 16:9 یا 16 :10 و آیا واید هست؟ که فکر کنم وایده و اگر هم که 16:9 باشه دیگه عالیه و فکر کنم تا 720 کیفیت بده شاید هم 1080i !

این مانیتورمه

من برای کنسولم یه تلویزینون ال سی دی خریدم.

اما میخوام بزنم روی مانیتور. چون حالش بیشتره/

حالا که مشخاتش را خودندی به نظرت تصویر خوب میده یا نه ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
سلام

من مانیتور 2032 bw سامسونگ دارم ولی چون قبلا کابل وی جی ای داشتم بهش وی جی ای وصل کردم .

می خواستم ببینم hdmi to dvi چقدر کیفیت تصویرش فرق می کنه تو این مانیتور یعنی ارزش داره عوض کنم ؟

با تشکر

آره تصویر رو خیلی میبره بالا البته بستگی به مانیتورت هم داره..

دوستان ، یه سوال ، توی رده قیمت W2261V ، مانیتور بهتری برای XBOX360 وجود داره یا نه ؟!

یک مدل سامسونگ زده بود که باز هم به این نمیرسه فکر کنم یک مدل هم AOC زده بود که اون هم نه.. کلا این مانیتور نسبت به قیمتش عالیه..

ممنون-همین رو میخرم:love:یکی از رفیقم هم خریده-امروز میرم خونشون ببینم چیه!!!:biggrin1:چه تیکه ایه:biggrin1:
قیمتشم-یکی از بکس برام ارزون میگیره-مسئله قیمت نیست-تا 250 راحت جور میکنم-
ارزون ترم گیر میاد-ولی فکر نکنم از 235 کمتر بتونه برام بگیره:-"

اگه میشه درباره مشکلاتشم بهم بگید-ممنون-
من میخوام همزمان همDViبهش وصل کنم-همHDMI-میشه که؟؟؟؟اره؟

--
دوستانی که این مانیتور رو دارند-چشم دردی که درکار نیست؟؟؟؟
من سوزش چشم و خشکی چشم گرفتم-عینک هم انداختن برامون:biggrin1:اگه مشکلی اونجوری داره بگید-من چشمام واجب تره:biggrin1:

مشکل خاصی که نداره فقط یکمی اگر زاویه دید مستقیم رو از مانیتور دور کنی تصویر روبه تیرگی میره..

از دوتا کابل هم به راحتی میتونی استفاده کنی..

نکته مثبتی که داری خروجی 3.5 میلی صدا هست که خیلی کار رو برای گرفتن صداراحت میکنه..

بچه ها من یه t1900 دارم کابل vga بزنم تصویر چطور میگیرم؟

متوسط .. ولی اگر براش DVI بگیری تصویرت بهتر میشه..

این مانیتورمه

من برای کنسولم یه تلویزینون ال سی دی خریدم.

اما میخوام بزنم روی مانیتور. چون حالش بیشتره/

حالا که مشخاتش را خودندی به نظرت تصویر خوب میده یا نه ؟

خودت باید راضی باشی.. مانیتورت خوبه تصویر خوبیم میده اما نباید انتظار یک مانیتور FULL HD رو داشته باشی...

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
سلام بچه ها خوبین
میخوام یه مانیتور ال جی فول اچ دی بگیرم واسه 360 و فیلم

آیا بازیهای 360 فول اچ دی ساپرت میکنن همشون یا نه؟ اگر ممکنه سریعتر به من جواب بدین لطفا دمتون گرم

westlife26

کاربر سایت
Sep 8, 2008
758
نام
پویا
آره تصویر رو خیلی میبره بالا البته بستگی به مانیتورت هم داره..

یک مدل سامسونگ زده بود که باز هم به این نمیرسه فکر کنم یک مدل هم AOC زده بود که اون هم نه.. کلا این مانیتور نسبت به قیمتش عالیه..

مشکل خاصی که نداره فقط یکمی اگر زاویه دید مستقیم رو از مانیتور دور کنی تصویر روبه تیرگی میره..

از دوتا کابل هم به راحتی میتونی استفاده کنی..

نکته مثبتی که داری خروجی 3.5 میلی صدا هست که خیلی کار رو برای گرفتن صداراحت میکنه..

متوسط .. ولی اگر براش DVI بگیری تصویرت بهتر میشه..

خودت باید راضی باشی.. مانیتورت خوبه تصویر خوبیم میده اما نباید انتظار یک مانیتور FULL HD رو داشته باشی...

اگه من کابل hdmi to dvi بگیرم خروجی صدا رو چه جوری بهش وصل کنم ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
من یه مانیتور W2284F ال جی 22 اینچ دارم میخواستم ببینم ایکس باکس بهش میخوره یا نه؟

خوبم میخوره .. اتفاقا تصویر خوبی هم بهت میده..

سلام بچه ها خوبین
میخوام یه مانیتور ال جی فول اچ دی بگیرم واسه 360 و فیلم

آیا بازیهای 360 فول اچ دی ساپرت میکنن همشون یا نه؟ اگر ممکنه سریعتر به من جواب بدین لطفا دمتون گرم

W2261V که فول HD هست ما داریم استفاده میکنیم هیچ مشکلیم نداریم..

اگه من کابل hdmi to dvi بگیرم خروجی صدا رو چه جوری بهش وصل کنم ؟

سه راه داری

1- اگر مانیتورت خروجی صدا داره میتونی از اون استفاده کنی..

2- میتونی یک Audio Adaptor بگیری و همزمان به 360 وصل کنی و صدا رو بگیری.. (البته این کابل زیاد گیر نمیاد)

3- یک کابل VGA بگیری و صدا رو از اون بگیری ( ولی چون کابل VGA سرش بزرگتر هست نمیتونید هم زمان با کابل HDMI استفاده کنید و باید قسمتی از اون رو ببرید)

westlife26

کاربر سایت
Sep 8, 2008
758
نام
پویا
خوبم میخوره .. اتفاقا تصویر خوبی هم بهت میده..

W2261V که فول HD هست ما داریم استفاده میکنیم هیچ مشکلیم نداریم..

سه راه داری

1- اگر مانیتورت خروجی صدا داره میتونی از اون استفاده کنی..

2- میتونی یک Audio Adaptor بگیری و همزمان به 360 وصل کنی و صدا رو بگیری.. (البته این کابل زیاد گیر نمیاد)

3- یک کابل VGA بگیری و صدا رو از اون بگیری ( ولی چون کابل VGA سرش بزرگتر هست نمیتونید هم زمان با کابل HDMI استفاده کنید و باید قسمتی از اون رو ببرید)

چه جوری میشه بریدش ؟

یعنی اینا عقلشون نرسیده اینا رو به هم نچسبونن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر