راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
380
اقا يه سوال من مانيتور w2261v خريدم حالا اگه از كابل d-sub يا همون vga براي pc استفاده كنم

فرقي با DVI نميكنه منظورم براي PC هست از نظر كيفيت.راستي من يه كابل HDMI TO DVI هم

قبلا گرفتم ولي رو الايت يه كابل HDMI TO HDMI هست اگه اينو وصل كنم كيفيت بيشتري براي

360 داره ديگه راستي صدا هم ميده.

راستي يه سوال ديگه من از اين نايلونهاي سلفون رو صفحه كشيدم تا كثيف نشه مشكلي كه نداره در ضمن بالاي مانيتور ه داغ هست ميخواستم ببينم اين طبيعي.ممنون.

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اقا يه سوال من مانيتور w2261v خريدم حالا اگه از كابل d-sub يا همون vga براي pc استفاده كنم

فرقي با DVI نميكنه منظورم براي PC هست از نظر كيفيت.راستي من يه كابل HDMI TO DVI هم

قبلا گرفتم ولي رو الايت يه كابل HDMI TO HDMI هست اگه اينو وصل كنم كيفيت بيشتري براي

360 داره ديگه راستي صدا هم ميده.

راستي يه سوال ديگه من از اين نايلونهاي سلفون رو صفحه كشيدم تا كثيف نشه مشكلي كه نداره در ضمن بالاي مانيتور ه داغ هست ميخواستم ببينم اين طبيعي.ممنون.
من که فرقی ندیدم!
مطمئنا HDMI بهتره! برای صدا هم مانیتور یه خروجی یا جک 3.5 میلیمتری داره که از اون خیلی راحت میشه صدارو گرفت!
پیشنهاد میکنم چیزی نکشی روش چون جلو خنک شدنشو میگیره
وسیله ی برقی همینه داغ میکنه مال همه همینطوره!
نقل قول:
نوشته شده توسط FC Barcelona

این مانیتورمه

من برای کنسولم یه تلویزینون ال سی دی خریدم.

اما میخوام بزنم روی مانیتور. چون حالش بیشتره/

حالا که مشخاتش را خودندی به نظرت تصویر خوب میده یا نه ؟

با این مانیتور میتونی تا 720P بگیری ولی باید یه چیز رو توجه داشته باشی که این مانیتور 16:10 هست پس تصویر از بالا و پایین مقداری کش میاد و در نتیجه کمی افت کیفیت! البته اگه قابلیت اینو داشته باشه که بشه ازش 16:9 گرفت عالیه!( اینو باید تو دفترچه مانیتور بگردی دنبالش)
از کابل Vga هم باید استفاده کنی!

آخرین ویرایش:

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
380
آقا اگه فقط رو صفحه جلوش سلفون بزنی بازم داغ میکنه چون مانیتور قبلی هم همین کارو کردم

مشکلی پیش نیومد.راستی رو pc رزولیشن 1920در 1080 زیاد کشیده نیست.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,074
نام
محمد امین
آقا اگه فقط رو صفحه جلوش سلفون بزنی بازم داغ میکنه چون مانیتور قبلی هم همین کارو کردم

مشکلی پیش نیومد.راستی رو pc رزولیشن 1920در 1080 زیاد کشیده نیست.

این مانیتور LG زود داغ میکنه.. حالا رو صفحه که مشکلی نداره اما کیفیت تصویرش میاد پایین

آره یکمی کشیده هست که باید عادت کنی من خودم رویه 1280 در 960 گذاشتم..:biggrin1:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,074
نام
محمد امین
نه منظورم کابلی که تو خود جعبه هست

آره همون کابل چند فیش که اسمش کامپوینت هست میتونی ازش برای گرفتن صدا استفاده کنی..

به نظر شما براي اگه اين سلفون رو دربيارم براي تميز كردنش از چي استفاده كنم بهتره و چه

جوري.

تمیز کردن پنل منظورت هست..

در این صورت اصلا نباید از ماده های شیشه شور و کلا موادی که الکل دارن استفاده کنی باید با یک دستمال خیلی نرم مثل دستمالی که برای پاک کردن عینک استفاده میکنی پنل رو پاک کنی..

میتونی مقدار هم سرکه به دستمال بزنی که راحت پاک بشه..

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,074
نام
محمد امین
حالا من موندم vga بخرم یا نه یه dvi to hdmi
در ضمن هر کی یه عکس از پشت آرکید کامل تونست پیدا کنه یا بزاره:biggrin1:

دوست من اگر مانیتورت DVI میخوره خوب یک کابل HDMI to DVI بگیر و از کیفیت بالاش استفاده کن و برای گرفتن صدا هم اون کابلی که داخل دستگاه داری رو طبق این آموزش که دوستان گذاشتن برش بده و صدا رو از این کابل بگیر (یعنی یک کابل برای صدا یک کابل برای تصویر)

http://www.bazicenter.com/forums/sho...d.php?p=413388

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,270
نام
سروش
وست من اگر مانیتورت DVI میخوره خوب یک کابل HDMI to DVI بگیر و از کیفیت بالاش استفاده کن و برای گرفتن صدا هم اون کابلی که داخل دستگاه داری رو طبق این آموزش که دوستان گذاشتن برش بده و صدا رو از این کابل بگیر (یعنی یک کابل برای صدا یک کابل برای تصویر)

خب یه سوال من تبدیل DVI to HDMI دارم بد باید یه کابل HDMI HDMI بگیرم درسته دیگه؟:biggrin1:
بدش اینطوری با این تبدیل دچار افت کیفیت نمیشه نسبت به اون کابل یه سره؟:biggrin1:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خب یه سوال من تبدیل DVI to HDMI دارم بد باید یه کابل HDMI HDMI بگیرم درسته دیگه؟:biggrin1:
بدش اینطوری با این تبدیل دچار افت کیفیت نمیشه نسبت به اون کابل یه سره؟:biggrin1:
نه اگه کابل HDMI to DVI داری قسمت DVI ش رو وصل میکنی به مانیتور و HDMI رو وصل میکنی به کنسول و تصویر رو داری.
حالا برای صدا کابل کامپوننت یا کامپوزیت(کامپوننت توی پکه پرمیوم و الیته و کامپوزیت توی ارکید)رو به اون روش به اون حالت در میاری تا بتونی هم زمان هم از هر دو کابل استفاده کنی.با کابل کامپوننت یا کامپوزیت هم صدا رو میگیری.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,270
نام
سروش
نه اگه کابل HDMI to DVI داری قسمت DVI ش رو وصل میکنی به مانیتور و HDMI رو وصل میکنی به کنسول و تصویر رو داری.

عزیز من اینو خواستم بدونم من یه سوال دیگه کرده بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر