راهنمایی برای خرید مانیتور LCD برای XBOX 360..با قیمتهای مناسب

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
بله امکانش هست بتونی راحت بازی کنی اما تصویر خیلی باکیفیتی نمیده.
بین مانیتور های lcd تقریبا با کمی تفاوت در brightness و امکانات مانیتور های w2261v &m227wd عالی هستند برای بازی.
در حال حاضر w2261v خیلی بیشتر از m227wd گیر میاد

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام
منم می خوام بزودی یه lcd خوب که hdmi رو هم جواب بده بخرم . البته حد اکثر 30 اینچ یا کمتر از اون .
مدل خوب تو این مایه ها چیه ؟ و قیمتش الان تو بازار چنده .
2- می شه تلوزیو و کامپیوتر رو هم با او یکی کرد ، یعنی با یک تیر سه نشون . ( باسه اتاقم می خوام )

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
کمی صفحات قبل رو خواندم، درصد قابل توجهی از دوستان LG W2261V رو توصیه کردند
موردی رو دیدم یکی دو جا که در مورد عدم تغییر 60Hertz بودن مانیتور در سایز بالای تصویر شاکی بودند
و ناراحتی چشمی که بعد از دو سه ساعت کار کردن پیش آمده.

از دوستانی که این مانتیور رو دارند و یا در اینجا این مانیتور رو توصیه کردند میخواستم ببین دوستان با 60Hertz
بودن مانیتور مشکلی دارند و اینکه به مرور زمان کار کردن زیاد ناراحتی چشمی برای آنها بوجود آورده یا خیر.
( استفاده در PC و X360 )

هر چند که کار کردن در زمان بالا طبیعی هستش که اسیب چشمی میزنه ولی نسبت در این مانیتور چطور هستش.

آخرین ویرایش:

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
موردی رو دیدم یکی دو جا که در مورد عدم تغییر 60Hertz بودن مانیتور در سایز بالای تصویر شاکی بودند

از دوستانی که این مانتیور رو دارند و یا در اینجا این مانیتور رو توصیه کردند میخواستم ببین دوستان با 60Hertz
بودن مانیتور مشکلی دارند و اینکه به مرور زمان کار کردن زیاد ناراحتی چشمی برای آنها بوجود آورده یا خیر.
( استفاده در PC و X360 )

هر چند که کار کردن در زمان بالا طبیعی هستش که اسیب چشمی میزنه ولی نسبت در این مانیتور چطور هستش.

این 60Hertz موقعی آزار دهنده س که رزولیشن پایین تر از 1080*1920 بزاری ولی اگه روی این رزولیشن باشه هیچ مشکلی نداره.(البته اگر رزولیشن رو بیاری پایین تا 75Hertz هم ساپورت میکنه که اصلا کیفیت جالبی نداره:sick:)ولی روی 1080*1920 کیفیت عالیه هم pc و هم X360-PS3:smile:
من که تا حالا باش مشکلی نداشتم:smile:

چشم ها هم که اذیت نمیشه مگر اینکه بخای یه7-8 ساعت بشینی پاش:smile:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
این 60Hertz موقعی آزار دهنده س که رزولیشن پایین تر از 1080*1920 بزاری ولی اگه روی این رزولیشن باشه هیچ مشکلی نداره.(البته اگر رزولیشن رو بیاری پایین تا 75Hertz هم ساپورت میکنه که اصلا کیفیت جالبی نداره:sick:)ولی روی 1080*1920 کیفیت عالیه هم pc و هم X360-PS3:smile:
من که تا حالا باش مشکلی نداشتم:smile:

چشم ها هم که اذیت نمیشه مگر اینکه بخای یه7-8 ساعت بشینی پاش:smile:

ممنون از پاسخ شما

توی بازی PC چی، اگر سایز تصویر رو کاهش بدیم همان ویژگی های منفی خودش رو نشون میده؟
برای کارت گرافیک های متوسط رو به بالا میگم که توانایی اجرای بازی در این سایز 1920x1080 رو نداشته باشند.

بعد ویژگی منفی اون در هرتز پایین هم در DVI هستش و هم در HDMI.؟

Alchemist

کاربر سایت
Aug 24, 2008
154
ببخشید بحث داغ بود درباره ی مانیتورw2261v گفتم یه مشورتی کنم !! دوستان یه کارت گرافیک 9800GX2 دارم اما مانیتور فعلیم Flatron L1753S است که اصلا با گرافیکم هیچ تناسبی نداره میخواستم ببینیم این مانیتور w2261v به درد این کارت میخوره یا اگه یه پیشنهاد بهتری دارید لطفا بگید و کمکم کنید !

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
ممنون از پاسخ شما

توی بازی PC چی، اگر سایز تصویر رو کاهش بدیم همان ویژگی های منفی خودش رو نشون میده؟
برای کارت گرافیک های متوسط رو به بالا میگم که توانایی اجرای بازی در این سایز 1920x1080 رو نداشته باشند.

بعد ویژگی منفی اون در هرتز پایین هم در DVI هستش و هم در HDMI.؟

نه اصلا مشکلی نداره همین یه هفته پیش بود داشتم ریدیک بازی میکردم با گرافیک 8600gt بدون مشکل رزولیشن هم رو 864*1152 بود.(رزولیشن بازیو میگم):smile:

ویژگی منفی هم تو DVIهست هم تو RGB ولی منظور از HDMI رو نفهمیدم یعنی برا PC از HDMI تصویر بگیری؟:smile:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
قیمت این w2261v چند هست؟
اگه اینترنتی بخام بخرم چقدر گرونتر درمیاد ؟
کدوم سایت از همه ارزونتره قیمتاش ؟

من تو کرمانشاه با گارانتی مادیران خریدم 260 تومن تو تهران باید همین قیمتها باشه..

( استفاده در PC و X360 )

والا من با این مانیتور مشکل فنی دارم..:cheesygri کیفیتش که فوق العاد ست ولی یکم ازیت میکنه من که GOW 2 باهاش بازی میکنم زیاد به چشمم فشار میاره..

حقیقتش برای کارهای PC هم زیاد جالب در نمیاد یعنی خیلی دیگه کش میاد..:biggrin1:

ببخشید بحث داغ بود درباره ی مانیتورw2261v گفتم یه مشورتی کنم !! دوستان یه کارت گرافیک 9800GX2 دارم اما مانیتور فعلیم Flatron L1753S است که اصلا با گرافیکم هیچ تناسبی نداره میخواستم ببینیم این مانیتور w2261v به درد این کارت میخوره یا اگه یه پیشنهاد بهتری دارید لطفا بگید و کمکم کنید !

خوبم بدرد میخوره فقط از من میشنوی برای PC برو T220P بگیر .. این بیشتر به درد کنسول میخوره..

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من ديگه دارم سرگيجه ميگيرم / :wacko:
اگه يه مانيتور بخاي كه هم تو كار با PC درست حسابي جواب بده و هم واسه كنسول بگي نگي خوب باشه !!! كدومه آخه ؟ :wallbash:
البته من خودم محاسن w2261v هم T1900 رو ميدونم .

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
w2261v

مدل مانیتور منم همینه

من از تهران خریدم 242 تومن

خیلی هم ازش راضیم از هر چی مانیتور بوده تا به حال دیدم سر تر بوده

این سومین مانیتوریه که در این 7 ماه عوض کردم

خرید این مانیتور پیشنهاد میکنم